2019 m. Kovinukai :)

Komentuoti
  1. 2019.04.16 09:39 (prieš 1 mėn.)

Kalbėjote apie atpylinėjimą. Kaip tik prieš kelias dienas atsiradęs gastroenterologas video. www.mamuko.lt/akademija/kudikio-virskinimas-ii-dalis

2. 2019.04.16 09:41 (prieš 1 mėn.)

Jolanta_ort parašė:
    Mums tas pats. Eisiu ryt pas gydytoją ir pasiklausinėsiu. GalbÅ«t kokius vaistus iÅ¡raÅ¡ys. Jei ne- bandysiu Colicalm Plus užsakyti, žiÅ«rėsiu ar padeda ar ne. Å iaip ga…

Kaimynės mergaitė labai atpylinėja, ji buvo pas osteopatę klinikose, tai išrašė gerti po 5 lašus vit D ir pasakė, kad nebrandus žarnynas ir kūdikiams reikia nuo 10 dienų pradėti duoti vit D. Bet ji labai atpila, jau pradėjo primaitinimą, bet problemos nesibaigė. Dėl tos gydytojos, tai gal ji žino geriau, bet vit D perdozavimas irgi nėra gerai.

3. 2019.04.16 09:57 (prieš 1 mėn.)

Mano atpylinėjo nuo pat pradžių. Per mėnesį priaugo 1.200 kg. Tad nesuku galvos. Aišku bandau atrūginti, bet dažniausiai net atsirūgus paleidžia fontaną ir tada šaukia taip tarsi nebūtų valgęs, tad praktiškai nurašau tą maitinimą į nulį😀 dieną jis valgo mažiausiai 1 val, bet intensyviai. Kaip sakau pienas eina pro visus galus, nes atpylineja ir šika vienu metu. Neriboju, nes matau, kad pampiai visad pilni. Nuo 18 val jis valgo iki pat 22 val, be jokios pertraukos. Nejuokauju. Bet naktį išmiega ilgai, o prabudus jis atpila kažkiek patraukia 10 min ir toliau miega. Užmiega tik su papų, tad tiesiog gulom persiverčiu papą per lovytę, patraukia ir miega. Kai nėra alkanas, o tai dažniausiai būna ryte gali pabudrauti valandėlę, tada paguldau ant pilvuko ir šiaip pakalbinu. Tad maitinu gulėdama ant šono ir žiūriu TV arba skaitau. Per pietus išeinam į lauką, tai miega ramiai. Džiaugiuosi tuom kad papulių neskauda, bet vanduo visada pašonėje. Na bet užtat dieglių neturime. Dujas leidžia lengvai😀

4. Dukriukas 2 mėn. 1 sav.
    Dukrytė ♡ 6 m. 10 mėn.

2019.04.16 10:01 (prieš 1 mėn.)

Jolanta_ort parašė:
    Kaip jūsų kirpimo/siuvimo reikalai? Ar buvot pas gydytoją? Ar pagerėjo?

Gydytoja mano atostogauja, niekur kitur kazkaip nesiriztu eit, kita savaite skambinsiuos, siaip kaip ir geriau, maziau skauda, bet vistiek neraminta kad isvis dar skauda ir tas skystis, nes kaip ir niekam nebega toks

5. Dukriukas 2 mėn. 1 sav.
    Dukrytė ♡ 6 m. 10 mėn.

2019.04.16 10:03 (prieš 1 mėn.)

rugeveja parašė:
    O tai gelsvas yra apvirskintas pienas? Man atpylinejimas naujiena...Aisku jis lb retai atpila, bet kad tiek daug 😱 Kur ten ir tilpo tiek...

Tas riebiausias jau istrauktas

6. 2019.04.16 11:05 (prieš 1 mėn.)

sveiki o kas nors dienos metu bandot mazius guldyt i lovyte dar nevisai uzmigusius kad po biski pratintusi siek tiek ir pats nusiraminti ir ismokti uzmigti ne ant ranku?jei taip tai kaip sekasi?

7. Domas 8 m. 1 mėn.

2019.04.16 11:22 (prieš 1 mėn.)

Aš dažniausiai šią grupe tik paskaitinėju, bet šiandien ir aš jau rašau su klausimu😊kaip miega jūsų mažiukai? Nes mūsų panelė taip neramiai miega, kad eina sau... Numinga kokia 1val.ir paskui jos miegas,jeigu taip galima pavadinti😊rankos, kojos kyla y viršų, malasi, raivosi ir t.t.

8. 2019.04.16 11:33 (prieš 1 mėn.)

Nervai parašė:
    AÅ¡ dažniausiai Å¡ią grupe tik paskaitinėju, bet Å¡iandien ir aÅ¡ jau raÅ¡au su klausimu😊kaip miega jÅ«sų mažiukai? Nes mÅ«sų panelė taip neramiai miega, kad eina sau... N…

suvystykit,labai ramina.Youtubej yra kaip vystyti

9. 2019.04.16 11:49 (prieš 1 mėn.)

Tomex parašė:
    suvystykit,labai ramina.Youtubej yra kaip vystyti

Mano irgi labai neramiai miega. Bet jei suvystau i SwaddleMe vystykliuka- bando issilaisvinti labai, prasikankina taip kelias valandziukas. Tada man pagailsta vaiko ir isvynioju ja.

10. 2019.04.16 11:51 (prieš 1 mėn.)

justbalc parašė:
    sveiki o kas nors dienos metu bandot mazius guldyt i lovyte dar nevisai uzmigusius kad po biski pratintusi siek tiek ir pats nusiraminti ir ismokti uzmigti ne ant r…

As bandau🙈 jei tuo metu neskauda pilvuko tai problemu nebuna, ijungiu white noise, tai guli guli ir akytes uzsimerkia. Bet kai ir skauda neuzsupu ant ranku iki nuluzimo. Matau spazmas praejo, aprimo, akytes pusiau uzmerktos jau ir bandau guldyt. Aisku kartais tenka procedura kartoti 10 kartu😁 bet vilties neprarandu🙈😁

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras