2019 m. Kovinukai :)

Komentuoti
  1. Dukriukas 5 sav. 5 d.
    Dukrytė ♡ 6 m. 9 mėn.

2019.04.16 11:53 (prieš 2 d.)

justbalc parašė:
    sveiki o kas nors dienos metu bandot mazius guldyt i lovyte dar nevisai uzmigusius kad po biski pratintusi siek tiek ir pats nusiraminti ir ismokti uzmigti ne ant r…

As taip nuo gimimo darau, kartais uzmiega kartais ne, bet ir ciuciuojant - jei nenori miegot tai ir neužciuciuosi

2. Dukriukas 5 sav. 5 d.
    Dukrytė ♡ 6 m. 9 mėn.

2019.04.16 11:56 (prieš 2 d.)

Nekakokom nekakojom ir nezinau-ar nuo biogaia ar nuo to kad valgyt pradejau daug, jau varo pilnus pampius, sian tik nuemiau pampi su trupuciu kakio ir kad pavare tai viskas liko kakiuose

3. Barbora 6 sav. 1 d.
    Domas 8 m.

2019.04.16 12:06 (prieš 2 d.)

Tomex parašė:
    suvystykit,labai ramina.Youtubej yra kaip vystyti

Bandziau vystyti kažkoks košmaras... Pyktis neišpasakytas verkimas, raivymasis iki paraudonavimo... 😊

4. 2019.04.16 12:11 (prieš 2 d.)

Jolanta_ort parašė:
    Mums tas pats. Eisiu ryt pas gydytoją ir pasiklausinėsiu. GalbÅ«t kokius vaistus iÅ¡raÅ¡ys. Jei ne- bandysiu Colicalm Plus užsakyti, žiÅ«rėsiu ar padeda ar ne. Å iaip ga…

Tiesą sakot, kad kai ne viena susiduriam su ta pačia bėda tai kažkaip ramiau Aš buvau gydytojai užsiminusi per vizitą dėl atpylimo, bet nieko nepasakė, nes tai sakė normalu. Bet man tie gargaliavimai labai nepatinka tai bandysiu išsamiau paaiškinti kas per situacija. Parašykit ką jums gydytoja pasakys
    O dėl svorio tai per 3 savaites apie 800g priaugom tai sakyčiau labai normaliai, reiškia nekenkia atpylimas ir auga gerai. Tik šiaip tas neramumas gal kas su skranduku ar panašiai.

5. 2019.04.16 12:42 (prieš 2 d.)

Nervai parašė:
    AÅ¡ dažniausiai Å¡ią grupe tik paskaitinėju, bet Å¡iandien ir aÅ¡ jau raÅ¡au su klausimu😊kaip miega jÅ«sų mažiukai? Nes mÅ«sų panelė taip neramiai miega, kad eina sau... N…

Mano irgi miega taip, nakties metu ypac. Mosikuojasi, triuksmauja, buna suverkia net.
    Viena karta galvojau reikia neisbudint vaiko - lovoj pampersa pakeiciau greit ir vel paguldziau. Tai gavosi vaikas lunatikas, taip ir miegojo ji mosikuodama rankom pora valandu 🙈 tai ir man sunku buvo pailset kai taip.
    Dabar jei girdziu, kad pradejo triuksmaut, pazadinu, nesu i vonia uzpakali nuplaunu, tada dar kazkiek uzvalgo ir miega ramiai.

Siandien miegojom iki 10.30 🙈 uztat vakar popiete sunki buvo, niekaip nejo uzmigdyt 😊

6. 2019.04.16 12:45 (prieš 2 d.)

justbalc parašė:
    sveiki o kas nors dienos metu bandot mazius guldyt i lovyte dar nevisai uzmigusius kad po biski pratintusi siek tiek ir pats nusiraminti ir ismokti uzmigti ne ant r…

Kol kas man cia kaip utopija toks uzmigdymas 🙈 apskritai dienos metu sunku uzmigdyt, ir miega jautriai, biski kas ir jau pabunda. Ir jei nieko salia nera, greit akys placios pasidaro.. 😊

7. Pagrandukė 5 sav. 5 d.
    LiÅ«tukas 4 m. 8 mėn.
    Mergelė 7 m. 7 mėn.

2019.04.16 12:48 (prieš 2 d.)

džiaugsmiukas parašė:
    Tiesą sakot, kad kai ne viena susiduriam su ta pačia bėda tai kažkaip ramiau AÅ¡ buvau gydytojai užsiminusi per vizitą dėl atpylimo, bet nieko nepasakė, nes tai s…

jeigu ir su skranduku nelabai jus ka pakeisit, tiesiog sakys laikykit kuo daugiau stacia, pakelkit lovugali maziukams neuzsidaro chlapaniukas ir jie pila lauk..gali pasiulyti gastrotuso jis ne vaistas, nera pavojingas bet suduoti gali buti issukis, nebent su svirkstu, nors jis tirstas
    maniske atpila nuo mano suvalgytu pieno produktu, nors atrodo vakar 4 didelius s. natur. jogurto suvalgiau ir jau vakare atpilynejo..

8. 2019.04.16 13:06 (prieš 2 d.)

Sveikos, sakykit kiek dažnai kakoja jūsų vaikiukai? Aš maitinau pati ir dar misinuku.

9. 2019.04.16 13:34 (prieš 1 d.)

Nepasimetusi parašė:
    Kol kas man cia kaip utopija toks uzmigdymas 🙈 apskritai dienos metu sunku uzmigdyt, ir miega jautriai, biski kas ir jau pabunda. Ir jei nieko salia nera, greit aky…

Ką jūs aprašėt pas mus būna naktimis. Vakar migdžiau vaiką nuo 21 val iki 24 val. Atrodo ant rankų užmiega, dar profilaktiškai kokį 20 min palaikau kol įmigs. Bet padedu į lovą ir akys plačios. Ir taip 3 valandas! Tada pasižadinau vyrą, sakau nebežinau ką daryt, aš einu miegot. Tu daryk ką nori. Jis pasiguldė vaiką į mūsų lovą ir be jokio čiūčiavimo per kokias 3 minutes užmigo. Bet prieš savo lovytę protestuoja naktį. Atrodo kietai įmigus, bet tik paguldai į lovą ir atsimerkia

10. 2019.04.16 13:42 (prieš 1 d.)

Sveikos mamytes! Esu naujai iškepta mamyte,kuriai kaip ir visoms kyla įvairių iššūkiu ir problemu su lelium. Taigi viskas buvo gerai iki 2 savaičių vaikiukas buvo ramus zinde krūtį ir ramei miegojo,kol trečia savaite tapo irzlus,kaprizingas ir alkanas,krūties rekte rėkdavo kas 20-30 minučių,su mama išsigandome kad leliui neužtenka mano pieno,pasikonsultavus su daktarais pasiūlė pri maitinti leliu tik dbr einant ketvirtai savaitei nebeatpazystu leliaus pati strese ir nuolatiniam nuovargį. Kas dvi valandas rekia kaip "skerdžiamas" tai kakoja tai nekakoja,labai nervuotas.. Dienos metu dar ganėtinai ramus berniukas,bet nakti nors tu kunigą kvieskis.. MP vos isspaudziu ir nežinau kaip paskatinti jo gamintis nes mano krūtį zyzdamas lelius nervuojasi ir zyzia.. Pastovei atpilineja nesvarbu krūtis ar misinukas.. Labai norėčiau sužinoti ar misinukas tinkamas ar netinkamas ar ir įmanoma pieno gamyba paskatinti kokiais imantreis maisto produktais ar arbatomis.. Berots neberia leliaus nuo mišinio ir kakis normalus, bet pastovei atpilinejama ir vaikas labai neramus ir irzlus.. Gal maista pkeisti?Nebezinau ką daryti. Nuovargis ir pastovus vaiko rėkimas ir irzlumas varo iš proto.. Naktimis ašarose paplustu kaip vaikelio gaila kad taip kankinasi o ir pačiai širdute skauda.. Dbr naudojame bellakt immunis.. Kokį patartumėte misinuka primaitinimui gal nuo jo jis toks sumišęs..

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras