2019 m. Kovinukai :)

Komentuoti
  1. 2019.04.19 23:27 (prieš 1 mėn.)

egleneegle parašė:
    as turiu “geraji” papa kaip vadinu 😂 is jo labai greit prisitraukia . kai reikia visad paplanuoju kad is jo traukt darau taip kad pvz turiu iseit ir dbr bus kaipt…

Bet jei visai dienai ar kad ir kokiom 6-7 valandom išeiti,jums užtenka to nusitraukimo? Nes aš dabar biskiuka uzsaldziau,nes artimiausiu metu žinau kad teks palikt vaiką nuo ankstaus ryto iki vakaro. O tiek daug pritraukti jaučiu nesigautų prieš išėjimą 🙄 beje gal turit rekomenduot buteliuką kokį,kur oro nepritrauktu vaikas? Ir šiaip kad vėliau papuli imtu🤔 žiauriai bijau kad po buteliuko nenorės pati padirbėti.

2. 2019.04.19 23:28 (prieš 1 mėn.)

Joll parašė:
    Buna, kineziterapeute sake, kad tai tremoras, kuri vaikai isauga.

Maniske irgi daznai valgydama susinervina ir pradeda spardytis, speneli i sonus tampyt. Kazin nuo ko tai?

3. 2019.04.19 23:31 (prieš 1 mėn.)

Pulcherija parašė:
    Maniske irgi daznai valgydama susinervina ir pradeda spardytis, speneli i sonus tampyt. Kazin nuo ko tai?

Mano taip daro, kai jau pienas į pabaigą. Krūtis minkšta pasidaro, spenelis netenka tos standžios formos. Jai gal nebeskanu iš tokios krūties gert. Plius ant galo ir traukiasi sunkiau.

1
  4. 2019.04.20 01:06 (prieš 1 mėn.)

Jolanta_ort parašė:
    Mano taip daro, kai jau pienas į pabaigą. KrÅ«tis minkÅ¡ta pasidaro, spenelis netenka tos standžios formos. Jai gal nebeskanu iÅ¡ tokios krÅ«ties gert. Plius ant galo i…

Skaiciau, kad ant galo buna riebesnis, maistingesnis pienas, kuri sunkiau istraukti. Ir jei vaikas tingesnis, tai pyksta, kai pienas lengvai nebeteka. Na, bet taip jau inirtingai pradeda draskytis, kad net gasdina ir spenelius nuo to tasymo ima skaudeti po to.

5. 2019.04.20 04:20 (prieš 1 mėn.)

egls parašė:
    Bet jei visai dienai ar kad ir kokiom 6-7 valandom iÅ¡eiti,jums užtenka to nusitraukimo? Nes aÅ¡ dabar biskiuka uzsaldziau,nes artimiausiu metu žinau kad teks palikt …

As jau kelis kartus buvau palikus vaika su mama, kad tekdavo du maitinimai is buteliuko, paprastas avent, ir jokiu problemu su papuliu. Tik mama sake, kad is buteliuko sutiko gerti tik budamas ant zindymo pagalves😊 ant jos as maitinu ji dienom, tai gal jaucia kad va reik valgyt😁

6. 2019.04.20 05:55 (prieš 1 mėn.)

Pulcherija parašė:
    Skaiciau, kad ant galo buna riebesnis, maistingesnis pienas, kuri sunkiau istraukti. Ir jei vaikas tingesnis, tai pyksta, kai pienas lengvai nebeteka. Na, bet taip …

Mano taip pat, ypac vakarais, pyksta, tampo, spjauna, net nezinau kaip suvaldyt

7. 2019.04.20 06:35 (prieš 1 mėn.)

Inguciuxx parašė:
    As jau kelis kartus buvau palikus vaika su mama, kad tekdavo du maitinimai is buteliuko, paprastas avent, ir jokiu problemu su papuliu. Tik mama sake, kad is buteli…

Geras 🙂 tai tada ir aš gal nepirksiu jokio, paimsiu buteliuką iš pientraukio komplektacijos avento☺️

8. 2019.04.20 07:11 (prieš 1 mėn.)

egls parašė:
    Geras 🙂 tai tada ir aš gal nepirksiu jokio, paimsiu buteliuką iš pientraukio komplektacijos avento☺️

Tai žinoma! Aš saviškį primaitinu buteliukų kiekvieną kartą, bet nuo krūties tikrai neatprato, tai dėl kelių kartų jums tikrai nieko nenutiks 😊😊😊

9. 2019.04.20 07:25 (prieš 1 mėn.)

Aš irgi planuoju palikt porai valandų, pas tą patį dantistą reiks ilgesniam laikui 🤭 prieš tai vyrui palikdavau valandai dviem beveik kasdien, bet prieš tai pamaitindavau o jie kartu važiuodavo, jei labai skandalus pakeldavo mažiukas, vyras atgal į mašiną ir ratus sukt😁 užmiega mašinoj iškart. bet maitinimui dar neteko, sakėm pabandysim gal pasitreniruot kurį maitinimą, pažiūrėt ar ims buteliuką, kaip valgys ne ant mano rankų😊
    O jūs kai praleidžiat maitinimą tokiu būdu, po to tiesiog įprastai maitinat? Nebūna persitvinkusios krūtys, ar po pvz dantisto nenusitraukiat pieno? Man sakė visi vaistai savar saugūs mp, bet įdomu kaip jūs elgiatės😊

10. 2019.04.20 07:29 (prieš 1 mėn.)

Birzele5 parašė:
    Mano taip pat, ypac vakarais, pyksta, tampo, spjauna, net nezinau kaip suvaldyt

Mes turėjom vakarais tokius pykčius😳 verkia rėkia bandydamas paimt, mušasi net rankytėm😳 tokie koncertai buvo iki tol, kol pradėdavo valgyt. Po to viskas ok. Bet maitinau su antspeniais ilgai, su jais buvo daugiau pykčio, ir jau juos nuėmus tokie pykčiai buvo, bet dabar lyg ir susitvarkė.. bet kiekvieną vakarinį maitinimą vis dar bijau😊

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
5,00 €
38 | 24,6 cm | 5
10,00 €
86 | 15-24 mėn.