2019 m. Kovinukai :)

Komentuoti
  1. Pagrandukė 2 mėn. 1 sav.
    LiÅ«tukas 4 m. 9 mėn.
    Mergelė 7 m. 8 mėn.

2019.05.16 11:51 (prieš 3 d.)

Birzele5 parašė:
    O tai cia isgerti vaikui reik??? Pirma kart girdziu

Taip vakcina sugirdoma

2. 2019.05.16 11:51 (prieš 3 d.)

Birzele5 parašė:
    O tai cia isgerti vaikui reik??? Pirma kart girdziu

Aha roto skiepas yra geriamas idomu koks ten kiekis. Nes man tai kosmosas kaip sugirdyt.

3. 2019.05.16 12:06 (prieš 3 d.)

Nepasimetusi parašė:
    Aha roto skiepas yra geriamas idomu koks ten kiekis. Nes man tai kosmosas kaip sugirdyt.

Kiekis nelabai didelis. As saviske laikiau ant ranku, sesute po truputuka sulasino i burnyte.

4. 2019.05.16 12:12 (prieš 3 d.)

Nepasimetusi parašė:

Na pipetė, šiek tiek daugiau, nei vienkartinė vit D dozė (jei esat gėrusi). Svarbiausia po truputį girdyti, jis saldus.

5. 2019.05.16 12:46 (prieš 3 d.)

Nepasimetusi parašė:

Mums sesutė pati sugirdė po truputį,bet vaikui patiko ta vakcina 😁 valgė ir šypsojos

1
  6. Dovydas 2 mėn.
    Augustas 3 m. 9 mėn.

2019.05.16 13:01 (prieš 3 d.)

Noviki parašė:
    Kaip manot koks cia berimas?

Na žinokit mums buvo panašiai, jų vis daugėjo ir galiausiai žandukai buvo jau su raudonais spuogeliais. Maniau vis kad hormoninis bėrimas, o pasirodo alerginis... tai nebevalgau riešutų, pieno produktų ir situacija gerėja, dar gydytoja sakė tepti bepantenu

7. 2019.05.16 13:06 (prieš 3 d.)

Lorry parašė:
    Na žinokit mums buvo panaÅ¡iai, jų vis daugėjo ir galiausiai žandukai buvo jau su raudonais spuogeliais. Maniau vis kad hormoninis bėrimas, o pasirodo alerginis... t…

Itariu ir mums turbut bus alergija bet neisivaizduoju kaip atsekti kam 😔Taip pat patepu bepanten zandukus, ziuresiu ka daktare pirmadieni sakys 🤔

8. Dovydas 2 mėn.
    Augustas 3 m. 9 mėn.

2019.05.16 14:29 (prieš 3 d.)

Noviki parašė:
    Itariu ir mums turbut bus alergija bet neisivaizduoju kaip atsekti kam 😔Taip pat patepu bepanten zandukus, ziuresiu ka daktare pirmadieni sakys 🤔

Na tai žiūrėkit gal kažko daugiau pavalgėt? Nes pagrindiniai alergenai yra pieno produktai, kiaušiniai, kviečiai, riešutai, žuvis, citrusiniai vaisiai...
    Aš tai tiksliai žinau, kad mums riešutai, nes prisipažįstu jų vos ne kasdien valgiau...

9. 2019.05.16 14:59 (prieš 3 d.)

Nesugalvoju kaip teisingiau pasielgti, patarkit🙂
    Siandien 17val.su leliuku einam i masazus-manksteles,o tokiu metu jis turi valgyti. Dabar paskutinis maitinimas buvo puse2.... Ar ji pamaitinti pries, apie kokia 16val.ar po apie 18val.?Nesusidelioju minciu, nes galvoju, jei pries, tai vistiek pilnu skranduku, o po, gali but piktas per manksteles.... 🤔

10. Armandas 2 mėn.
    Kamilė 4 m. 9 mėn.

2019.05.16 15:04 (prieš 3 d.)

kristaliukeee parašė:
    Siandien 17val.su leliuku einam i masazus-manksteles,o tokiu metu jis turi valgyti…

Sakyčiau prieš,nes jei valgyti norės

kristaliukeee parašė:
    Siandien 17val.su leliuku einam i masazus-manksteles,o tokiu metu jis turi valgyti…

Manau maitinciau prieš, nes jei bus alkanas bus daug triukšmo 😀

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras