2019 m. Kovinukai :)

Komentuoti
  1. Pagrandukė 2 mėn. 1 sav.
    LiÅ«tukas 4 m. 9 mėn.
    Mergelė 7 m. 8 mėn.

2019.05.16 23:44 (prieš 4 d.)

B.I.T.Ė. parašė:
    Mes irgi visi kartu būsim. Nors ir anyta netoliese, bet gi nevešim vaiko sergančio kaskart 🙈

Na mes nevezam kas kart (nors per m.m.serga trecia karta)...pirma karta palikom,pati mociute pasisiule tai nutarem kad iki ryt pabus,o savaitgali izoliuosim,manau vaikui pas mociute gal net smagiau,nes zino,kad namie lovos rezimas butu,as dziaugiuos,kad yra galimybe pasisaugot,nes vyras sake poliklinikoje daug su vaikuciais na bet kai tokie orai..as vidurinio nevedu i darza,nes namie dar apranga pareguliuoju
    Geriau pirmas dienas atskirai pabut nei paskui klecka apsikabinus kukciociau kad serga,jau slogyte buvo,gaila ziuret buvo kaip lsima raso,geriau jau paciai sirgt...

2. 2019.05.17 00:05 (prieš 4 d.)

laimav parašė:
    Mano vyresnėlis sirgo bronchitu ir tonzilitu, jau pirmadienį Å¡uoliuos į daržą. O mažoji po skiepo su temperatÅ«ra dar, užkimus, sloga... Nežinau, nei kaip gydyti, ži…

gal inhaliaciju galima ? pagarint paprasta mineralini atsikimstu viskas? jei turit inhaliatoriu . pas
    mazaji rytais buna bubiu ir tokiu neaiskiu salotiniu kad kol isvalau kriuksi visas ir baisiai pyksta valgyt negali. kisu vatos gumuliuka suslapinta kad issiciaudetu, mum geriausias budas net nei siurbimas. taip is gilumos viska isciaudo . poto visa diena ramu , tai nesupratau ar cia jau sloga ar kas , del visa ko atidejau skiepus i kita savaite

3. 2019.05.17 01:02 (prieš 4 d.)

vbvikte5 parašė:
    Kaip jusu pilvai po gimdymo? Ar grizo i pradini vaizda? Kiek laiko reikia, kad pilvas atrodytu kaip buvo?

Svoris pries pastojima grizo per 2 savaites. Pilvo jau seniai nera, tik jo vaizdas nera toks kaip pries pastojima. Ta juoda juosta neišnykus ir nebera stangrus koks buvo. Reikes atsilenkimu padaryt

1
  4. 2019.05.17 01:15 (prieš 4 d.)

Kaip jums su intymumu? Na man, apskritai, nebesinori po gimdymo. Net nezinau kaip ta nora sugrazinti, nes tas nuolatinis neissimiegojimas, nuovargis, valgymas tik pribegom, rutina daro savo...

3
  5. 3 m. 9 mėn.

2019.05.17 05:02 (prieš 4 d.)

Pulcherija parašė:
    Svoris pries pastojima grizo per 2 savaites. Pilvo jau seniai nera, tik jo vaizdas nera toks kaip pries pastojima. Ta juoda juosta neiÅ¡nykus ir nebera stangrus koks…

Tik ne atsilenkimu. Pilvo raumenys issiskyre,man nedaug,1cm,bet ir tai negalima. Pasitikrinimui-atsigult ant nugaros,kojos sulenktos,viena ranka uz galvos ir galva kilstelt,kita ranka pirstu vesti nuo skrandzio zemyn bambos link ir zemiau,pasijaucia griovelis. Po gimdymo visoms isiskyre buna,per pusmeti koki pasitraukia,bet negalima atsilenkimu,nes dar labiau isskirsit.tra kitu pratimu.

2
  6. 3 m. 9 mėn.

2019.05.17 05:02 (prieš 4 d.)

Pulcherija parašė:
    Kaip jums su intymumu? Na man, apskritai, nebesinori po gimdymo. Net nezinau kaip ta nora sugrazinti, nes tas nuolatinis neissimiegojimas, nuovargis, valgymas tik p…

Ir prolaktinas. Zindant nesinori:

2
  7. Pagrandukė 2 mėn. 1 sav.
    LiÅ«tukas 4 m. 9 mėn.
    Mergelė 7 m. 8 mėn.

2019.05.17 06:08 (prieš 3 d.)

egleneegle parašė:
    gal inhaliaciju galima ? pagarint paprasta mineralini atsikimstu viskas? jei turit inhaliatoriu . pas

O diena neciaudi?msniskei irgi salotiniai babauziai mastau gal alergija nes ir akys paasarojo ir paciaudejo

8. 2019.05.17 07:28 (prieš 3 d.)

rugeveja parašė:
    Sveikatos ir maziems ir didesniems!

Manau aš irgi tą knygą skaitau😁 Man tai mistika kaip 2 mėnesių čiumpa daiktus?Ar jūsų jau griebia daiktus?Mūsiškis tik akytėm seka...

9. Mažylis 7 sav.
    Dičkis 4 m. 3 mėn.

2019.05.17 07:56 (prieš 3 d.)

origami parašė:
    Na mes nevezam kas kart (nors per m.m.serga trecia karta)...pirma karta palikom,pati mociute pasisiule tai nutarem kad iki ryt pabus,o savaitgali izoliuosim,manau v…

Tai čia jau kiekvieno pasirinkimas. Aš nesakau, kad tai blogai ar gerai. 🙂
    Aš ramiau jaučiuosi, kai mano vaikas namuose🙂

egleneegle parašė:

Pas mus irgi rytais būna. Manau, kad nuo sauso oro namuose 🤔

10. 2019.05.17 08:10 (prieš 3 d.)

egleneegle parašė:

Pasiskambinsiu gydytojai, nors slogos mažiau jau, balsas irgi po truputį gerėja. Kad tokiems mažiukams svarbiausia skysčiai, bet pasiklausiu, ar galima. Ačiū!

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras