2019 m. Kovinukai :) (Archyvas iki 2019.05.29)

1. 2019.05.22 13:54 (prieš 3 sav.)

neringoselis parašė:
    Inhaliuot galima su inhaliatoriais turint ir temperaturos tik ne karstais garais, nes karsti dar labiau kelia temperatura. O ir siaip inhaliuot geriausia paprastu v…

Na daktarė sakė, kad negalima turint temperatūros, nors ir šaltais garais (pas mus toks inhaliatorius). Nors ne pas 1 daktarę esame buvę ir inhaliuoti neleisdavo turint temperatūros.

2. 2019.05.22 13:55 (prieš 3 sav.)

Mes siandien po 2 menesio vizito Dukrytes ugis jau 60 cm., o svoris 5520g. Per menesi ugtelejo 3cm ir priaugo 900g. Per para ji suvalgo tik apie 700g, tai klausiau gydytojo, ka daryti. Bet jis sake, kad viskas normalu, nes vertina ne suvalgoma kieki, o svorio prieaugi. Pastarosiomis dienomis ji dar maziau valgyti pradejo, tai gydytojas sake, kad taip yra del karstu oru. Tokiem maziukam tokie orai labai nepalankus, nes ne tik apetitas mazeja, bet sake, kad buna, jog ir svoris krenta. Tikiuosi, kad pavyks issisukti be svorio kritimo...
    Ir rekomendavo iki 3menesio vizito sumazinti valgymu skaiciu iki 6. Nu ziuresim, kaip pavyks, nes iki 7 per si menesi visai gerai pavyko susimazinti.
    Ir gavom du skiepus, nes roto nukele i kita menesi. Tai kol kas tik irzlumas padidejes, bet temperos nera. Kazi per kiek laiko pasireiskia pilna reakcija i skiepus?

3. 2019.05.22 14:11 (prieš 3 sav.)

laimav parašė:
    Na daktarė sakė, kad negalima turint temperatūros, nors ir šaltais garais (pas mus toks inhaliatorius). Nors ne pas 1 daktarę esame buvę ir inhaliuoti neleisdavo tu…

Todel, kad cia toks mitas sklando . Buvo kazkada net straipsnis apie tai . Paklauskit Jus kada gydytojos del kokios priezasties negalima inhaliuot saltais garais ir neras paaiskinimo

4. 2019.05.22 14:15 (prieš 3 sav.)

laimav parašė:
    Na daktarė sakė, kad negalima turint temperatūros, nors ir šaltais garais (pas mus toks inhaliatorius). Nors ne pas 1 daktarę esame buvę ir inhaliuoti neleisdavo tu…

Maniskis temperaturos neturi, tfu tfu tfu... Kosti ir atsikosti, ir va vakar nosyte uzsikimso. Su nosyte zinau ka daryt, o su kosuliu ir nebezinau... 🙄
    Namie yra oro drekintuvas, dar spec funkcija yra kudikiams, pastaciau ta drekintuva salia lovytes, tai sudreko visi patalai, nu ar tai normalu? Nustumiau....ir is proto eidama, kaip cia leliukui padet, uzsisakiau inhaliatoriu, tik va daba milijonas klausimu.
    Kas juokingiausia ir siutina, kad budincioji gydytoja rekomendavo, o maniske sake geriau nereik jei rimtos ligos ner...
    Nu bet blemba, man tai jau rimta liga, kai toks maziukas serga😣😣😣😣

5. 2019.05.22 15:26 (prieš 3 sav.)

Nepasimetusi parašė:
    O jums nugrauze speneli? Labai keista, kad po tiek laiko kazkas pasikeite
    Man tai kita beda, baltas taskas ant spenelio (uzsikimses latakelis po oda). Jau p…

Panašu, kad nugraužė😳 na man irgi taip liūdna pasidarė, kad vėl.. jau viskas buvo gerai🤷🏼‍♀️ O vis ant to paties spenelio užsikemša? Čia matau daug kam su viena krūtim problemų daugiau..

6. 2019.05.22 15:26 (prieš 3 sav.)

kristaliukeee parašė:
    As dar pasiskambinau gydytojai, tai ji va nerekomendavo inhaliatoriaus iki metu. Nebent labai rimtos ligos, o kolkas, oro drekintuvas, garu vonia, grynas oras. Ir p…

Mums ligonineje gydytojas patare inchaliuoti , temperaturos neturejom.

7. 2019.05.22 15:28 (prieš 3 sav.)

Birzele5 parašė:
    O man speneliu pienlige ir zindymas,ypac is vienos kruties, labai skausmingas ☹

Aš jau pradedu galvot gal ir man pienligė? O kokie požymiai ar simptomai?

8. 2019.05.22 15:34 (prieš 3 sav.)

Noviki parašė:
    Mums ligonineje gydytojas patare inchaliuoti , temperaturos neturejom.

O koki skysti naudojot?

9. 2019.05.22 15:38 (prieš 3 sav.)

Joll parašė:
    Mes siandien po 2 menesio vizito Dukrytes ugis jau 60 cm., o svoris 5520g. Per menesi ugtelejo 3cm ir priaugo 900g. Per para ji suvalgo tik apie 700g, tai …

Sveikinimai ūgtelėjus!🥳 jeigu geras prieaugis, vadinasi mergytė suvalgo tiek, kiek jai reikia. Jūs berods mišinuku maitinat? Ar mp? O dėl kokių priežasčių roto nukėlė skiepą? Linkiu kad tik lengvu irzlumu ir pasibaigtų reakcija🤗

10. 2019.05.22 16:08 (prieš 3 sav.)

Sarunemi parašė:
    Aš jau pradedu galvot gal ir man pienligė? O kokie požymiai ar simptomai?

Spenelis rožinis, skauda taip, kad atrodo būtų daug adatų susmaigstyta į jį. Vaikelio burnytė apsinešusi į grybelį panašiomis apnašomis, ant liežuvio šonų, po lūpa, gomurys.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.