2019 m. Kovinukai :) (Archyvas iki 2019.05.29)

1. 2019.05.22 16:35 (prieš 3 sav.)

Mamytes, ar dedat vaikuciams i lauka kepurytes tokiu oru? Mano mazyte iskart verkt pradeda, kai uzdedu. Nuramint neiseina kol nenuimsiu..

2. 2019.05.22 16:41 (prieš 3 sav.)

afrodito4ka parašė:
    Mamytes, ar dedat vaikuciams i lauka kepurytes tokiu oru? Mano mazyte iskart verkt pradeda, kai uzdedu. Nuramint neiseina kol nenuimsiu..

Nededu. Aš irgi verkčiau jei per tokį karštį man kepurę uždėtų. Vežime vėjo nėra, nebent išiminėjat vaikiuką iš vežimo arba nešyklėje nešat nors aš ir išimu vaiką iš vežimo be kepurės. Gi ausytės jei sausos, nieko neatsitiks nuo šiek tiek vėjelio. Svarbu nuo didelių skersvėjų pasaugot.

2
  3. Dukriukas 3 mėn. 1 sav.
    Dukrytė ♡ 6 m. 11 mėn.

2019.05.22 16:43 (prieš 3 sav.)

Mano mazyle tai viduriuoja jau 12dienu po tu dviejų men skiepuku, pampiai eina viens po kito kaip pirma savaite.. tikrinu kiekviena kad tik kokio kraujuko nebutu, stebim ar elgesys nesikeicia, baisu net miegot, siandien net pati pakeliau valgyt nes nuo 20h iki 3 net nesukrutejo o skysciu reik...
    dar vit d trukumas didelis tai jau nuo ryt po tris lasiukus vartosim.

afrodito4ka parašė:

Be kepures vezimuke miega, su suknyte tik

4. 2019.05.22 16:49 (prieš 3 sav.)

afrodito4ka parašė:

Dedu ploną. Saugo ir ausytes, nes pas mus stiprus vėjas, ir nuo saulės.
    Jei būtų tik vežime tuomet nedėčiau

5. 2019.05.22 17:29 (prieš 3 sav.)

Sarunemi parašė:
    Sveikinimai ūgtelėjus!🥳 jeigu geras prieaugis, vadinasi mergytė suvalgo tiek, kiek jai reikia. Jūs berods mišinuku maitinat? Ar mp? O dėl kokių priežasčių roto nuk…

Prieaugis geras, tad tikiuosi, kad toliau bus lengviau...
    Roto skiepa nukele, nes sake, kad labai jau daug skiepu vienu kartu iseitu.
    Irzlumas baigesi, prasidejo miegai, visa laika miega, vos ne vos valgyti pasizadinu...

RMrb parašė:
    Mano mazyle tai viduriuoja jau 12dienu po tu dviejų men skiepuku, pampiai eina viens po kito kaip pirma savaite.. tikrinu kiekviena kad tik kokio kraujuko nebutu, s…

O ka gydytojas sako del tokios reakcijos i skiepa? Ar jusu mieguistumas tesiasi 12 dienu?

6. 2019.05.22 17:36 (prieš 3 sav.)

Joll parašė:
    Mes siandien po 2 menesio vizito Dukrytes ugis jau 60 cm., o svoris 5520g. Per menesi ugtelejo 3cm ir priaugo 900g. Per para ji suvalgo tik apie 700g, tai …

Sauniai paugejot mes tik vakar 5kg riba pasiekem (turim svarstykles namie).

7. 2019.05.22 17:40 (prieš 3 sav.)

Sarunemi parašė:
    Aš jau pradedu galvot gal ir man pienligė? O kokie požymiai ar simptomai?

Tai jei pienlige tada nebutu isorinio spenelio pazeidimo, uztat ir klausiau ar nugrauze As skaiciau siandien kaip tik, kad tie balti taskai gali ir del pienliges atsirast, bet tada ju buna daugiau, ir skauda pamaitinus, bent taip rase. Man tai atsiranda taskas jau trecia karta lygiai toj pacioj vietoj.

8. 2019.05.22 17:42 (prieš 3 sav.)

afrodito4ka parašė:

As dejau plonyte kepuryte, suknele ir kojines.

9. 2019.05.22 17:47 (prieš 3 sav.)

kristaliukeee parašė:
    O koki skysti naudojot?

Natrio chlorida

10. 2019.05.22 17:52 (prieš 3 sav.)

RMrb parašė:
    Mano mazyle tai viduriuoja jau 12dienu po tu dviejų men skiepuku, pampiai eina viens po kito kaip pirma savaite.. tikrinu kiekviena kad tik kokio kraujuko nebutu, s…

Oho kaip nefaina
    As sianakt irgi keliau, vakar visa diena mazokai valge, o miegojo beveik 6 val, tai del savo ramybes pakeliau ir pamaitinau.
    Beje, ironiska, kai laukiausi isivaizdavau kad kudikis nuolat zadins ir pamiegot negalesiu, bet kazkaip vos ne dazniau as kudiki zadinu

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.