2019 m. Kovinukai :)

Komentuoti
  1. 2019.03.18 14:23 (prieš 2 mėn.)

rugeveja parašė:
    O kaip jums pasireiÅ¡kia naktim tie paruoÅ¡iamieji? ;) Man Å¡iąnakt kokią valandą maudė pilvą kaip per mmm, bet tokiu iÅ¡tisiniu maudimu, ne intervalais Čia paruoÅ¡ia…

Taip. Man taip ir skauda kaip per mm, ir tas skausmas būna ištisinis, ne kaip saremiai, ir tai tik naktimis man vyksta, jau taip kelinta naktis

2. 2019.03.18 14:25 (prieš 2 mėn.)

Nikse parašė:
    Mane irgi kartais pykina, buna nugara paskausta, bet jokiu kitu pozymiu. Man akusere uzrase vizita kovo 26d, tai as taip ir nusiteikiau, kad iki tos datos tikrai is…

Aš einu 22 d.pasirodyti, jei nieko 29 d. sius jau į ligoninę

3. Dukriukas 8 sav. 4 d.

2019.03.18 14:30 (prieš 2 mėn.)

A444 parašė:
    Sveikos buvau Å¡nd paskutinei apžiÅ«rai ;) ginė sakė 95 proc kad Å¡ią savaitę pasibels laukiu jau ankščiau man kamÅ¡tis Å¡alinosi, bet po apžiÅ«ros daug jo vienu…

Kokios geros zinios pas jus!

As vis dar be jokiu pozymiu sedziu.... Gal dar viena ananasa nusipirkt?

4. Vilius 2 mėn.

2019.03.18 14:38 (prieš 2 mėn.)

vienisoji parašė:
    Aš einu 22 d.pasirodyti, jei nieko 29 d. sius jau į ligoninę

O man sake pirma sav po termino laukti namie (greiciausiai, dar 26d tikslins) o antra sav jau ligonineje😊 ir baisu ir jau pabodo... nors dabar pati sau nusistaciau, kad noriu kad gimtu 23d, kad butu avinukas pagal horoskopa😂😄 netikiu horoskopais, bet kazkiek lengviau laukti tos datos kai yra sioks toks tikslas. Plius ateiti vaiko gimtadieni bus svesti smagiau, nes bus siltesnis oras😄 zodziu is to neturejimo ka veikti visko prisimastau 😊

5. 2019.03.18 14:44 (prieš 2 mėn.)

Nikse parašė:
    O man sake pirma sav po termino laukti namie (greiciausiai, dar 26d tikslins) o antra sav jau ligonineje😊 ir baisu ir jau pabodo... nors dabar pati sau nusistaciau,…

Aš ir jau norėčiau iki 23 d.pasigimdyti,nes jau begalo sunku, o ir taip jau noris supti savo princese 😊

6. 2019.03.18 15:02 (prieš 2 mėn.)

A444 parašė:
    Sveikos buvau Å¡nd paskutinei apžiÅ«rai ;) ginė sakė 95 proc kad Å¡ią savaitę pasibels laukiu jau ankščiau man kamÅ¡tis Å¡alinosi, bet po apžiÅ«ros daug jo vienu…

kaip pavydžiu o man šiandien pasakė - dar šią savaitę išvaikščiosi :///

7. 2019.03.18 15:11 (prieš 2 mėn.)

man sendien 40+5 buvau ligoninej paklause tonus pasake viskas gerai ir liepe atvaziuot treciadieny, nu jau viskas baigia stogas nuvaziuot😣

8. Žirniukas 8 sav. 1 d.

2019.03.18 15:22 (prieš 2 mėn.)

džiaugsmiukas parašė:
    kaip pavydžiu o man šiandien pasakė - dar šią savaitę išvaikščiosi :///

Čia vėlgi, draugei sakė irgi negimdysi dar tikrai ir pagimdė 2 dienos po tokių žodžių taip, kad.. visaip būna

9. 2019.03.18 15:38 (prieš 2 mėn.)

Nikse parašė:
    O man sake pirma sav po termino laukti namie (greiciausiai, dar 26d tikslins) o antra sav jau ligonineje😊 ir baisu ir jau pabodo... nors dabar pati sau nusistaciau,…

Man lygiai tas pats, nuo saulėtų dienų, zodiako ženklų, savaitės dienų.. visokių faktorių apgalvojimai galvoje vyksta iš to nekantrumo 😁

10. 2019.03.18 15:43 (prieš 2 mėn.)

odzo1 parašė:
    man sendien 40+5 buvau ligoninej paklause tonus pasake viskas gerai ir liepe atvaziuot treciadieny, nu jau viskas baigia stogas nuvaziuot😣

O kurioje ligoninėje? Sulauksim visos, bet puikiai jus suprantu.. man dar tik 40+2 bet nerimauju ir kartu bijau ir jau nebežinau kur dėtis 🤦🏼‍♀️

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras