2019 m. Kovinukai :)

Komentuoti
  1. 2019.03.18 15:45 (prieš 1 mėn.)

merginos kaip spardosi jusu leliai ? ar jus daznai skauda kirksnis? nes as negaliu kaip paskausta o pasikeldama is lovos visas dubuo traska ;[

2. 2019.03.18 15:53 (prieš 1 mėn.)

Dovile94 parašė:
    merginos kaip spardosi jusu leliai ? ar jus daznai skauda kirksnis? nes as negaliu kaip paskausta o pasikeldama is lovos visas dubuo traska ;[

Būtent kirkšnyse nieko nejaučiu, bet dubenį, gaktikaulį, tai oi oi, kaip paskausta keičiant padėtis 🙄

3. 2019.03.18 16:05 (prieš 1 mėn.)

Dovile94 parašė:

Maniškis tai bus futbolistas matyt, nes spardosi ir muistosi gana intensyviai☺️ Kikšnys man skausmingos jau kuris laikas, kartais intensyviau, kartais visai neskauda. Nežinau, nuo ko priklauso. Bet būna irgi atsikėlus net sunku paeit 🙈

4. 2019.03.18 16:08 (prieš 1 mėn.)

Dovile94 parašė:

Maniske gal ne tiek spardosi kiek isiremia tiek su koja i desini sona tiek su rura ties bamba jog atrodo kad perplysiu.Tada kvieciu vyra kad glostytu ir ji atleidzia.ir taip daug kartu dienoje.Dar jauciu pacioj apacioj ties gaktukauliu tempima .(kazkur trejeta dienu jau jauciu) o dubeni paskausta tai kai ji isiremia ir tas skausmas nuvilnyja man i dubeni ir atrodo kad noriu i tuoleta didelio reikalo,bet paskui praeina .Manau man tokie paruosiamieji saremiai yra,bent jau tikiuosi kad cia jie:)man pas seimos gydytoja tik 28d. t.y termino diena tai laukiu...pakolkas viskas ramu.Tai tenka puskuot :))))))

5. 2019.03.18 16:49 (prieš 1 mėn.)

Žaliaakė parašė:
    Buvau ir aÅ¡ Å¡iandien paskutinėj apžiÅ«roj pas ginę, iÅ¡rašė siuntimą į ligoninę. Ten nuvažiavus pamatavo tonus ir sakė atvažiuot rytoj, guldys į dienos stacionarą ir …

O as su GD i Kauno klinikas nuvykau kovo 13 suejus terminui su ginekologes isduotu skubiu siuntimu. Apziurejo ir liepe atvykti kovo 18. Su GD jie neziuri kaip i rizikinga gimdyve. Šiandien atvažiavau, tai pagulde stebejimui. Pamatavo tonus, ultragarsa padare, kakleli patikrino (visiškai viskas ten uzdara). Pasikalbejus su gydytoja paaiskejo, kad ko gero be reikalo mane pagulde, nes su GD, koreguojamu tik dieta, jie kaip ir iprastam nestumui leis man pernesioti maksimuma - 10 dienu, kadangi ir vaiko svoris dar puse velnio apie 3800 kg... Siandien yra 40 sav. + 5.Tai su vyru apsitarem, jei jau be reikalo pagulde, tai tegu isleidzia, kam dar tas 5 dienas guleti ir uzimti vieta palatoj. O kasdieniai stebejimai buna tik tonu pamatavimas. Tai rytoj paleis ko gero. Galesiu namie tas likusias dienas praleisti. Jau tikrai buvau nusiteikus, kad skatins butent siandien. Va, ir nieko...

6. 2019.03.18 16:53 (prieš 1 mėn.)

O

Pulcherija parašė:
    O as su GD i Kauno klinikas nuvykau kovo 13 suejus terminui su ginekologes isduotu skubiu siuntimu. Apziurejo ir liepe atvykti kovo 18. Su GD jie neziuri kaip i ri…

Kaip ultragarsą patį paskutinį daro? Ar dar matuoja visus kauliukus atskirai, ar bendrą vaizdą ir situaciją vertina?

7. 2019.03.18 16:56 (prieš 1 mėn.)

liepa1 parašė:
    O

Ne be taip issamiai. Pamatavo galvyte, pilva slaunikauli, vandenis pažiūrėjo, virksteles kraujotaka, placentos bukle

8. 2019.03.18 17:11 (prieš 1 mėn.)

Pulcherija parašė:
    O as su GD i Kauno klinikas nuvykau kovo 13 suejus terminui su ginekologes isduotu skubiu siuntimu. Apziurejo ir liepe atvykti kovo 18. Su GD jie neziuri kaip i ri…

Man per 38 savaitės echo sakė, kad vaikas jau 3,8kg ir visa savaite didesnis, tai bijosiu ir gimdyt jei leis dar dešimt dienų nešiot

9. 2019.03.18 17:41 (prieš 1 mėn.)

Pulcherija parašė:
    Ne be taip issamiai. Pamatavo galvyte, pilva slaunikauli, vandenis pažiūrėjo, virksteles kraujotaka, placentos bukle

Ir visi tie parametrai pas jus atitiko termina? O kas būna jeigu ne?

10. Vilius 5 sav.

2019.03.18 17:49 (prieš 1 mėn.)

Dovile94 parašė:

Mano lelius per pietus ir pries miega apie 23h kaip uzspardo mane... Nzn kodel tuo metu intensyviausiai juda😀 bet praeita vakara kai uzjudejo visas pilvas net akivaizdziai uzsijudino. Issigandau kad nebutu apsisukes... tikiuosi siaip su kojom pasimale😊

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras