2019 m. Kovinukai :)

Komentuoti
  1. 2019.03.20 18:58 (prieš 2 mėn.)

rugeveja parašė:
    O kokios lyties pas tave jie? 😊 O cp darys ar galima ir naturaliai isgimsdyti du?😀

Porele
    Naaa... Manau greit prasinesiu imanoma isgimdyt 2 ar ne bet jie tai pasiruose... Abu galvytem zemyn

3
  2. 2019.03.20 19:00 (prieš 2 mėn.)

Reemigrante parašė:
    O butent avino atstovo zenklai stipriausi buna tam zenklui gime pradzioje... Nu vyrai dar vyrai... Bet jau moterys..

Mano aplinkoj daug avinų, nu žinokit man vienas fainiausių ženklų! Ir visi sukalbami aš gaila nepataikiau ant šito ženklo. Bet vyras žuvyte mūsų džiaugiasi. Sakė vešis kaip talismaną į žvejybą

1
  3. 2019.03.20 19:02 (prieš 2 mėn.)

Jolanta_ort parašė:
    Mano aplinkoj daug avinų, nu žinokit man vienas fainiausių ženklų! Ir visi sukalbami aÅ¡ gaila nepataikiau ant Å¡ito ženklo. Bet vyras žuvyte mÅ«sų džiaugiasi. Sakė…

Nu mes, avinai, turim tvirtą nuomonę. Kas santykiuose reikalauja pastangų 🙂 Nu bet tikriausiai visi santykiai tarp dviejų žmonių to reikalauja🙈😂
    Bet šiaip aš irgi nieko prie prieš avinus 😂 mano pirmagimis, tai Žuvytė, tikėjausi bent šitoj vietoj bus lygybė šeimoj 😂😂

1
  4. 2019.03.20 19:09 (prieš 2 mėn.)

vilgutia parašė:
    Gimimo liudijimu nebera. Uzsiregistravus per interneta,paskui galit nuvaziuot i metrikacija ir duoda tik toki lapa 🙂

žinau, kad nebėra. bet manęs prašo į poliklinik ir kitur pažymos. dėl to ir pasiteiravau, nes gavau patvirtinimą, kad įregistruotas, o nei kodo nieko nerodo daugiau..

5. 2019.03.20 19:20 (prieš 2 mėn.)

Burbulė87 parašė:
    žinau, kad nebėra. bet manęs praÅ¡o į poliklinik ir kitur pažymos. dėl to ir pasiteiravau, nes gavau patvirtinimą, kad įregistruotas, o nei kodo nieko nerodo daugi…

Nuejus i savo epaslaugas, reik paspaust atstovaujantis asmuo ir ten bus jusu vaiku asmens kodai.

6. 2019.03.20 19:27 (prieš 2 mėn.)

Ar dar kuri susiduriate su padidėjusiu kraujospūdžiu?

7. 2019.03.20 19:38 (prieš 2 mėn.)

Reemigrante parašė:
    Porele
    Naaa... Manau greit prasinesiu imanoma isgimdyt 2 ar ne bet jie tai pasiruose.…

Man tai mistika kaip ten du islenda ir nusprendzia kuris pirmas lys Ir pvz jei vienas nori jau lysti, o kitas ne? 😀😀 Ar taip nebuna?

8. 2019.03.20 19:42 (prieš 2 mėn.)

rugeveja parašė:
    Man tai mistika kaip ten du islenda ir nusprendzia kuris pirmas lys Ir pvz jei vienas nori jau lysti, o kitas ne? 😀😀 Ar taip nebuna?

Mane su broliu mama pagimde pati, as norejau pirma islysti o brolis is paskos uz 15 min, manau jam jau nebuvo kur detis

9. 2019.03.20 19:45 (prieš 2 mėn.)

rugeveja parašė:

Jie buna pozicijomis. Tas kuris arciau gimdos kaklelio baby a, kitas baby b. Tad tas kuris a ir islenda pirmas ir praskina kelia baby b, tad jis jau neturi pasirinkimo ir noru laisves

10. 2019.03.20 19:50 (prieš 2 mėn.)

Reemigrante parašė:
    Jie buna pozicijomis. Tas kuris arciau gimdos kaklelio baby a, kitas baby b. Tad tas kuris a ir islenda pirmas ir praskina kelia baby b, tad jis jau neturi pasirink…

O tai placenta viena ir dvi virksteles ar kaip? neeee, kvailas klausimas Dvi placentos, ane?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras