2019 m. Kovinukai :)

Komentuoti
  1. 2019.03.20 20:03 (prieš 1 mėn.)

liepa1 parašė:
    Ar dar kuri susiduriate su padidėjusiu kraujospūdžiu?

O koks pas jus? Pas mane spaudimas paskutini menesi yra aukstesnis, nei visa nestuma budavo, bet bendrai vistiek nera aukstas.

2. 2019.03.20 20:22 (prieš 1 mėn.)

rugeveja parašė:
    O tai placenta viena ir dvi virksteles ar kaip? neeee, kvailas klausimas Dvi placentos, ane?

Ne kvailas. Kol nesusiduri tamsus miskas. Ir atveju buna visokiu pas mane jie atskiruose nameliuose, su atskiromis placentomis bet buna identiski, jie jau ir vienam namely, ir placenta viena dalinasi...

1
  3. Sunelis 3 sav.
    dukriukas 5 m. 8 mėn.

2019.03.20 20:35 (prieš 1 mėn.)

Reemigrante parašė:
    Ne kvailas. Kol nesusiduri tamsus miskas. Ir atveju buna visokiu pas mane jie atskiruose nameliuose, su atskiromis placentomis bet buna identiski, jie jau ir …

Labai idomu 🙂 linkiu lengvai ir greitai abu pagimdyti ☺️ Kai tiek isnesiojote tai turbut ir nebus maziukai visai ;)

4. 2019.03.20 20:42 (prieš 1 mėn.)

rugeveja parašė:
    Labai idomu 🙂 linkiu lengvai ir greitai abu pagimdyti ☺️ Kai tiek isnesiojote tai turbut ir nebus maziukai visai ;)

Tikiuosi... Lengviau ir jiems bus kabintis i gyvenima pirmosiomis dienomis penktadieny paaiskes kada ir ko tiketis....

4
  5. 2019.03.20 21:47 (prieš 1 mėn.)

Anzelikangell parašė:
    Nuejus i savo epaslaugas, reik paspaust atstovaujantis asmuo ir ten bus jusu vaiku asmens kodai.

Gal galite tiksliau papasakoti, kur ten nueiti?

6. Dukriukas 6 sav. 3 d.
    Dukrytė ♡ 6 m. 9 mėn.

2019.03.20 22:39 (prieš 1 mėn.)

Burbulė87 parašė:
    Gal galite tiksliau papasakoti, kur ten nueiti?

Epaslaugos.lt,prisijungti, gyventojas, prisijungiat per bankininkyste, elektroniniai valdzios vartai (prisijungti), bus du kart parasyta jusu vardas pavarde, spaust antraji ir ten jau matysite vaikucio varda pavarde, asmens koda

2
  7. 2019.03.20 22:50 (prieš 1 mėn.)

Faringospray galima kazin?ar miramile pastiles? Vardinu ka atrandu

8. 2019.03.20 22:55 (prieš 1 mėn.)

Mane vel aplanke skausmai, paruosiamieji ar net tikrieji saremiai, nzn net kas. Trunka iki 40sekundziu kas 15min-10min. Cia tiesiog taip laukti kol jie padaznes?😀 i ligonine dar anksti... bandysiu po siltu dusu palysti. Bet jei taip visa nakti tai tikrai neuzmiksiu...

9. Sunelis 3 sav.
    dukriukas 5 m. 8 mėn.

2019.03.20 23:00 (prieš 1 mėn.)

Reemigrante parašė:

Sergi? Gal paracetamolio 🤔

10. 2019.03.20 23:03 (prieš 1 mėn.)

Reemigrante parašė:

Miramile tai tikrai galima. Man juos laukiantis buvo israse

1
Žinutės parašytos: