2019 m. Kovinukai :)

Komentuoti
  1. 2019.07.11 22:46 (prieš 1 sav.)

Joll parašė:
    As irgi uz namines koses, bet nesmerkiu tu, kurios renkasi pirktines - kiekvienam savo.

Oho.. uogienes puse sloiniko nepamirskit idet i ta manu kose, o bulviu tyrele spirgais pagardingit 😄

2. 2019.07.11 22:50 (prieš 1 sav.)

Joll parašė:
    As irgi uz namines koses, bet nesmerkiu tu, kurios renkasi pirktines - kiekvienam savo.

Būtent. Čia kaip ta pm, mp kova 😂😂
    Nei aš nuo kažkieno nuomonės pradėsiu vaiką pirktinėm maitint, nei nuo mano nuomonės kažkas pasikeis. Kiekvienas auginam, taip kaip manom geriausiai 🙂

korejuk parašė:
    Pasirodo ne mano vienos pirktinių daržovių nevalgydavo. Nors ir esu pirkus tik pora kartų 🤪 Bet už tai vaisines tai mėgsta. Mūsų favoritė - slyvų 😋

Nu tos saldžios kitas reikalas 😂 jos visai neblogai gardint grūdų košes👍

I.D.O.L. parašė:
    Nu realiai po biski jau kyla. Buvo 37.8 jau, db 38.2. omg. Siaip po 2 men kilo tempe iki 38.4 ir nukrito.. po meningokoko dejom zvakutss iskart. O del nemigos paras…

Eina sau kaip kyla

3. Kajus 7 m. 10 mėn.

2019.07.11 22:51 (prieš 1 sav.)

B.I.T.Ė. parašė:
    Maniškis irgi iš tolo nevalgydavo..😂

As su jumis sutinku, tik is tu diskusiju kartais daug pykciu gaunasi 😉

4. 2019.07.11 22:55 (prieš 1 sav.)

Joll parašė:

O dieve! Mociute!
    Ir juokinga, ir nefaina. Tik mes tokios savo vaikam ir anukam nebukim

5. Dukriukas 4 mėn.

2019.07.11 22:55 (prieš 1 sav.)

džiaugsmiukas parašė:
    Oho.. uogienes puse sloiniko nepamirskit idet i ta manu kose, o bulviu tyrele spirgais pagardingit 😄

Tik spirgus sublenderiuosiu, kad lengviau traukt butu

1
  6. Dukriukas 4 mėn.

2019.07.11 22:57 (prieš 1 sav.)

Nepasimetusi parašė:
    O dieve! Mociute!
    Ir juokinga, ir nefaina. Tik mes tokios savo vaikam ir anukam nebukim

Nefaina, nes rimti konfliktai kyla. Visa pasibaisejus klausia, ko as idedu i tuos grikius. Sakau: vandens

2
  7. 2019.07.11 23:00 (prieš 1 sav.)

Ievute27 parašė:
    Per paskutinį vizita man gydytoja sake taip: "jei neturi naminiu darzoviu, tai geriau is maximos nepirk ir nevirk. Pirk tas pagamintas. Joms keliami aukÅ¡ti reikalav…

Labai jau kategoriska gydytoja o siaip, pvz mano uosviai megsta ir traseliu uzpilt, ir kenkejus nupurkst, tai as kartais susimastau kokie ten nitratu ar pesticidu lygiai. Naminiu juk niekas netikrina!

1
  8. 2019.07.11 23:02 (prieš 1 sav.)

Tiek mano mama tiek anyta kaip susitarusios pastoviai gailėdavo savo vargšo anūkėlio, kad maitinu tik prėskomis košėmis 🤦‍♀️ (nes iki metukų visiškai nedėdavau jokios druskos ar cukraus). Bet anūkėlis kuo puikiausiai valgydavo tas "prėskas" košytes 😁

1
  9. 2019.07.11 23:13 (prieš 1 sav.)

I.D.O.L. parašė:
    Nu realiai po biski jau kyla. Buvo 37.8 jau, db 38.2. omg. Siaip po 2 men kilo tempe iki 38.4 ir nukrito.. po meningokoko dejom zvakutss iskart. O del nemigos paras…

Vargsiuke.. mergyte jautriai reaguoja i skiepus.. laikykites!
    Kai pasiziuri kaip kai kurie vaikai reaguoja ir su kokiu siaubu laukiame skiepu - as kartais pradedu dvejoti ar ju tikrai reikia.. esu uz skiepus, tiesiog vercia pamastyt

10. 2019.07.11 23:27 (prieš 1 sav.)

korejuk parašė:
    Tiek mano mama tiek anyta kaip susitarusios pastoviai gailėdavo savo vargÅ¡o anÅ«kėlio, kad maitinu tik prėskomis košėmis 🤦‍♀️ (nes iki metukų visiÅ¡kai nedėdavau joki…

Oi.. mano anyta darzely dirba, su vaikuciais nuo 1metu. Tai jau koki 1,5m nuolat girdziu, kaip ten viskas neskanu, be cukraus, be druskos, o jau makaronai pilno grudo koks siaubas ziauriai daznai apie tuos makaronus kalba, kokie jie rudi ir neskanus taip pat nuolat skundziasi, kad grietines nededa i sriuba, tik jogurtas naturalus rugstybe, kose be uogienes ir atsigert vaikam TIK VANDUO, taigi neskanu

Nezinau kaip sutarsim sitais klausimais
    Zinoma, ji mato, kad vaikai nevalgo, delto taip kalba. Jei namie gauna sviesto, druskos, uogienes ir sulciu, zinoma darzely presko maisto nevalgys ar vandens nenores.

As net nelaukiu primaitinimo. Jauciu nuolat reiks aiskintis, visi savo nuomone kis..

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
430,00 €
6,00 €
19 | 11,6 cm
6,00 €