2019 m. Kovinukai :)

Komentuoti
  1. 2019.07.12 18:51 (prieš 6 d.)

Ar kas jau keliavote kur su mazyliais, kad ir netoli? ar ruosiates keliauti? svarstome su vyru, kad noretume kur trumpam pailseti, kad ir prie juros tik vyras galvoja, kad gal lialius per mazas, kad nemiegos ne savo lovytei 🤔

2. 2019.07.12 19:03 (prieš 6 d.)

Naujokelee parašė:
    Ar kas jau keliavote kur su mazyliais, kad ir netoli? ar ruosiates keliauti? svarstome su vyru, kad noretume kur trumpam pailseti, kad ir prie juros tik vyras…

Mes varem labai daug kur su mazuoju jau nuo pirmo menesiuko. I Vilniu pas vyro giminaicius, trakus, i palangos kempinga, i namuka prie juros sventojoje. Is visu kartu nenusiseke tik trumpa vienos dienos isvyka, vaikas buvo isskirtinai irzlus, piktas ir tik papulio norejo😯 bet db vel planuojam 3dienas i namuka prie juros. Faini tie namukai, sutvarkyti, wc dusas, virtuvyte yra😊

2
  3. 2019.07.12 19:17 (prieš 6 d.)

Man klausimai apie gimdymo buda prilygsta klausimams "kaip maitini?" - koks gi kitu reikalas.

2
  4. 2019.07.12 19:23 (prieš 6 d.)

Joll parašė:
    Man klausimai apie gimdymo buda prilygsta klausimams "kaip maitini?" - koks gi kitu reikalas.

Uzknisantis klausimas tai pieno turi?😁 o dar kai to klausia vyrai, tai isvis wtf galvoju😁

3
  5. 2019.07.12 19:25 (prieš 6 d.)

Naujokelee parašė:
    Ar kas jau keliavote kur su mazyliais, kad ir netoli? ar ruosiates keliauti? svarstome su vyru, kad noretume kur trumpam pailseti, kad ir prie juros tik vyras…

Mes irgi keliaujam vis, nuo mėnesio maždaug pradėjom beveik kiekvieną savaitgalį į sodybą važinėti. Buvom ir iki anytos nuvažiavę (nuo Vilniaus iki Rokiškio) kelioms dienoms ir prie ežero namuke ilsėjomės. Su miegu jokių problemų. Jeigu lova siaura, tai guldom į vežimo lopšį. Dėl važiavimo irgi sunkumų nekilo. Svarbu laiku pamaitinti. Bet kai pieno baras važiuoja šalia, tai viens du ir galim važiuoti toliau.

6. 2019.07.12 19:45 (prieš 6 d.)

Naujokelee parašė:

Mes jau tris savaites palangoj.. Tas pats kaip namie tik miega pusyne grynam ore 😎

1
  7. Izabelė 4 mėn. 3 sav.
    Livija 21 m.

2019.07.12 21:03 (prieš 6 d.)

Naujokelee parašė:
    Uzknisantis klausimas tai pieno turi?😁 o dar kai to klausia vyrai, tai isvis wtf galvoju😁

Pikčiausia man,tai kai vaikas pradeda verkt,tuoj prisistato anyta,nu ir prasideda klausimai:Tai gal tu pieno neturi,gal vaikui ausu uzdegimas ir pan.Negaliu pernest tokiu klausimu..

8. Izabelė 4 mėn. 3 sav.
    Livija 21 m.

2019.07.12 21:04 (prieš 6 d.)

ZemT parašė:
    Mano mama tai vis nerimauja, kad vaikas nedavalgo, kai pamato, kad kas dvi valandas maitinu vis sako, kad jau turi ilgiau iÅ¡bÅ«t nevalgęs, tai tik sunervina, jau net…

Man anyta nuo 3,5 men tiesiog vercia,kad vaikui duociau kiausiniu..Man noris jai ant galvos tuos kiausinius sudauzyt

2
  9. Izabelė 4 mėn. 3 sav.
    Livija 21 m.

2019.07.12 21:07 (prieš 6 d.)

Joll parašė:
    Va Å¡ito labiausiai bijau, kad man nematant duos "priragauti". Nesuprantu, kodėl taip žmonės elgiasi. Kieno vaikas, tas ir sprendžia kada, kuo ir kaip maitinti. O no…

Tai mano anyta jau lasinius nori duot čiulpt i marle susuktus

10. 2019.07.12 21:12 (prieš 6 d.)

San Dom parašė:
    Pikčiausia man,tai kai vaikas pradeda verkt,tuoj prisistato anyta,nu ir prasideda klausimai:Tai gal tu pieno neturi,gal vaikui ausu uzdegimas ir pan.Negaliu pernest…

Oho as galvojau jus, turinti suaugusia dukra, jau busit atspari visam sitam briedui 😁 pasirodo visoms mums tas pats 😁
    Beje skaiciau kad mp maitinami kudikiai neserga ausu uzdegimu, jiems zindymas kazkaip ten padeda

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras