2019 m. Kovinukai :)

Komentuoti
  1. 2019.07.12 21:15 (prieš 5 d.)

San Dom parašė:
    Tai mano anyta jau lasinius nori duot čiulpt i marle susuktus

Tie lašiniai irgi kažkoks fenomenas. Kodėl taip juos kiša mano aplinkoj niekas dar nesiūlė, bet kokiuose forumuose ar instagramuose mamyčių dažnai matau diskusijas, kada jau duot lašinukų. Sūdytas ir rūkytas maistas mano galva tikrai ne kūdikiams. Anksčiau gal juos vietoj kramtukų duodavo ar pan na bet šiais laikais kokia lašinių paskirtis kelių mėnesių kūdikiams?

2. 2019.07.12 21:34 (prieš 5 d.)

vbvikte5 parašė:
    Mano mažiukas pradėjo čepsėti ir lyg toks vaizdas, kad kažką kramto, lyg ir valgo. Labai idomiai atrodo Ar yra dar kuriai, kad taip elgtusi?

butent siandien taip buvo,sese valge.o jis akis ismeiges lyg valgytu,cepsetu.atrode kad prase jam kad duotu.tai galvoju,gal primaitint laikas,maitinu pm/

3. 2019.07.12 21:35 (prieš 5 d.)

Naujokelee parašė:
    Uzknisantis klausimas tai pieno turi?😁 o dar kai to klausia vyrai, tai isvis wtf galvoju😁

Jie gal paragaut nori kitu atveju, kam klaust?

San Dom parašė:
    Man anyta nuo 3,5 men tiesiog vercia,kad vaikui duociau kiausiniu..Man noris jai ant galvos tuos kiausinius sudauzyt

Opaaa, manu koses lygmuo

San Dom parašė:
    Tai mano anyta jau lasinius nori duot čiulpt i marle susuktus

dar aukstesnis levelis nei manai ar kiausiniai

4. 2019.07.12 21:36 (prieš 5 d.)

Jolanta_ort parašė:
    Tie laÅ¡iniai irgi kažkoks fenomenas. Kodėl taip juos kiÅ¡a mano aplinkoj niekas dar nesiÅ«lė, bet kokiuose forumuose ar instagramuose mamyčių dažnai matau diskusij…

Jo lasiniai pas mus daznai minimi. Bet jei jau duot tai galvojau nesudytus, nerukytus duot? Bet tada kaip ir gaunasi zalia mesa duot

5. 2019.07.12 21:37 (prieš 5 d.)

Nepasimetusi parašė:
    Jo lasiniai pas mus daznai minimi. Bet jei jau duot tai galvojau nesudytus, nerukytus duot? Bet tada kaip ir gaunasi zalia mesa duot

O kokiu tikslu juos siulo duot? Dantenu kasymui?

6. Izabelė 4 mėn. 2 sav.
    Livija 21 m.

2019.07.12 21:37 (prieš 5 d.)

Nepasimetusi parašė:
    Oho as galvojau jus, turinti suaugusia dukra, jau busit atspari visam sitam briedui 😁 pasirodo visoms mums tas pats 😁

Zodziu visokiu ligu prigalvoja..Tai cia dar nieko..Kazkada anytai paskambinau,sakau mergytes paakiukas vienas labiau paburkes,tai ka jus manot?Po keliu minuciu prisistate su taxi,sako greit renkis ir vezam vaika i priimamaji

7. 2019.07.12 22:12 (prieš 5 d.)

San Dom parašė:
    Pikčiausia man,tai kai vaikas pradeda verkt,tuoj prisistato anyta,nu ir prasideda klausimai:Tai gal tu pieno neturi,gal vaikui ausu uzdegimas ir pan.Negaliu pernest…

O mano sūnui, jei tik kokia temp būna, tai anyta iš kart - kažkas jam negerai, gal plaučių uždegimas... 🤦‍♀️

San Dom parašė:
    Man anyta nuo 3,5 men tiesiog vercia,kad vaikui duociau kiausiniu..Man noris jai ant galvos tuos kiausinius sudauzyt

Kiaušnių? Wtf? Pirmą kart tokį bajerį girdžiu 🤣

8. 2019.07.12 22:13 (prieš 5 d.)

San Dom parašė:
    Zodziu visokiu ligu prigalvoja..Tai cia dar nieko..Kazkada anytai paskambinau,sakau mergytes paakiukas vienas labiau paburkes,tai ka jus manot?Po keliu minuciu pris…

As anytai nebepasakoju nieko, nes reakcija neadekvati i bet kokia smulkmena, tai su vaiku visada viskas gerai, jokiu problemu ir bedu nera jos pamoka as ismokau nes visada vaikas jai alkanas, tai po atsirugimo neskanu burnoj, jei vaikas pyrstelna ar verkslena - pilva skauda (su pilvu bedu isvis nebuvo).. butu suzinojus, kad mum vaikas virs menesio savarankiskai nekakojo - tai su greituke pacia butu reikeje isvezt

2
  9. 2019.07.12 23:17 (prieš 5 d.)

Jolanta_ort parašė:
    Bet kokiu idiotu yra del to cezario pasisakanciu. Nu kad ir is anksto savo noru uzsisakyciau cezari- koks kieno reikalas. Svarbu rezultatas - sveikas vaikelis ir sv…

Oj kaip pazistama ir erzino iki pykciu. Sake pirma karta 12h minimum gimdysiu tai neskubet ligoninen, dziaugtis nestumu, nes to pasiilgsiu kai naktim nemiegosiu ir t.t. nei as 12h gimdziau, nei as nestumo pasiilgau, nei naktim nemiegu norisi visiems tiems pasakoriama pasakyti - in your face... uz tai ir nemegstu tu pasisakymu va kai bus tas tai tau bus taip bla bla bla. Kaip kas bus vienas dievas tezino ir isvis mano reikalas kas kaip bus

10. 2019.07.12 23:25 (prieš 5 d.)

Naujokelee parašė:
    Kaip mane biesina tie visi pasisakymai del cezario😤 nezino nei situacijos nei ka, o komentuoja🙄 mano irgi kaimynes su sypsena , kazkokiu pasitenkinimu pabreze, tai …

As pati ta sakau kitiems kad taip ir nepajutau ka reiskia saremiai ir gimdymas, nes tai tiesa. Abu vaikiukai cp, pirmas gime anksciau nes pradejau kraujuot, placentos atsoka, tikrai buvo kazkas baisaus sunkiai kol atsigavau o dabar su antru vaikiuku planinis cp , sedejo ir virkstele apsisukus buvo.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
6,00 €
19 | 11,6 cm
6,00 €