2019 m. Kovinukai :) (Archyvas iki 2018.10.15)

1. 2018.07.18 19:45 (prieš 4 mėn.)

neringoselis parašė:
    Tai kuriam ne uzdara, o slapta

k220 parašė:
    Klausykit, yra tokia uždara grupė "2019 metų Kovukai". Ar visas iÅ¡ ten iÅ¡metinėja? Man jau truputį nesveika visa tai atrodo. Buvau pakankamai aktyvi, tik vakar maži…

Manau ir as tai kad nesveika meto ir t.t kitos net pas daktarus dar nebuvusios todel ir tyliai dziaugiasi mazai komentuodamos.. kitos dirba, atostogauja ir nevisada sedi prie telefono... o cia savivaliskai antra karta prasiaus ir vel tas pats ismete 😃 nu galvoju okey tebunie🤣

1
  2. 2018.07.18 19:50 (prieš 4 mėn.)

Vikusee parašė:
    Manau ir as tai kad nesveika meto ir t.t kitos net pas daktarus dar nebuvusios todel ir tyliai dziaugiasi mazai komentuodamos.. kitos dirba, atostogauja ir nevisada…

Kad ziuriu dvi uzdaros grupes kovinuku. Manes i viena nepriima. Cia is tos ismeta?

3. mazoji sese 1 m. 10 mėn.
    didzioji sese 6 m. 6 mėn.

2018.07.18 20:07 (prieš 4 mėn.)

k220 parašė:
    Klausykit, yra tokia uždara grupė "2019 metų Kovukai". Ar visas iÅ¡ ten iÅ¡metinėja? Man jau truputį nesveika visa tai atrodo. Buvau pakankamai aktyvi, tik vakar maži…

Jus ne viena tokia, vakar gerai ten admine prasisuko, as uzklausiau toj grupej kodel ismete nemazai nariu

4. 5 m. 3 mėn.

2018.07.18 20:12 (prieš 4 mėn.)

Piktute parašė:
    Kad ziuriu dvi uzdaros grupes kovinuku. Manes i viena nepriima. Cia is tos ismeta?

Grupė, iš kurios mėto, vadinasi „2019 metų kovukai“, kita grupė, kurią šiandien aptikau „Kovinukai 2019“, bet kol kas dar nepatvirtino mano prašymo.
    Iš esmės, koks skirtumas, galima ir be forumo pagimdyt tik gaila sugaišto laiko ir sekamų temų. Bet manau, kad ir ši grupė puikiai tinkama bendravimui, nelabai matau skirtumą tarp uždaros ir atviros. Kažkaip buvau praskipinus šitą grupę prieš tai

5. mazoji sese 1 m. 10 mėn.
    didzioji sese 6 m. 6 mėn.

2018.07.18 20:15 (prieš 4 mėn.)

k220 parašė:
    Grupė, iš kurios mėto, vadinasi „2019 metų kovukai“, kita grupė, kurią šiandien aptikau „Kovinukai 2019“, bet kol kas dar nepatvirtino mano prašymo.

Cia zodziu buvo is pradziu tik 2019 metu kovukai, po to ten kilo gincas ir ta, kuria ismete sukure nauja grupe kovinukai 2019

6. 2018.07.18 20:18 (prieš 4 mėn.)

Man tai kazkaip vienodai labai cia sureiksminamos tos uzdaros ir panasiai.
    Tuoj gal trecia dar atsiras 😀

1
  7. 6 m. 4 mėn.

2018.07.18 20:34 (prieš 4 mėn.)

Sveikos , mamytes busimos ir jau esamos ;) Skaiciuoju 6 virs savaitele, jauciuosi puikiai, jokiu nestumo pozymiu , isskyrus krutine padidejus, o siaip nei pykina nei silpna, gal labiau miego norisi. Noriu paklausti gal kuri turejusi konizacija ? As turejau dideliu bedeliu su kakleliu, tai dabar nerimauju kaip isnesiosiu zirni savo, nes daug prieslaikiniu gimdymu buna, kaklelis vistiek jau pazeistas ir aisku trumpesnis. O kas del uzdaros grupes , jau daugiau nesiprasysiu, cia net geriau 😂😍

8. 2018.07.19 04:41 (prieš 4 mėn.)

Piktute parašė:

Manau is jusu grupes daug moteru ismesta... o jeigu nepriema Vadinasi yra priezastys.....

9. 2018.07.19 04:42 (prieš 4 mėn.)

Jus turit asmeniskai kovinuku grupe kam jums dar I viena eiti?

10. 2018.07.19 04:50 (prieš 4 mėn.)

ak ak parašė:
    Cia zodziu buvo is pradziu tik 2019 metu kovukai, po to ten kilo gincas ir ta, kuria ismete sukure nauja grupe kovinukai 2019

ak ak parašė:

Na ir musu Grupeje kovinukai 2019 visos mergaites lb lb draugisko;) diskutuojame idomiom temom👌💕💁 visas kvieciu prisijungti draugiskas mamytes kurios nusiteikusios pozityviai... as lb noreciau visas patvirtinti ta pacia min, bet darbe nevisada galiu pamatyti. Bet dat kvieciu prisijungti prie musu... nei vienos mamytes nebus ismestos zinoma jeigu yra pozityvas 💕💕💕💁💁👌

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.