2019 m. Kovinukai :) (Archyvas iki 2018.10.15)

1. 2018.09.21 03:44 (prieš 1 mėn.)

Rositielia parašė:
    Lavaza sviesiai melina pakuote labai skani be kofeino

Aš tą pačią geriu. Tikrai skani, darbe kai dariausi kavą, kolegė paprašė paskolinti tai iš skonio net neatskyrė, kad be kofeino. O aš kažkaip ir nepasakiau, nes dar tuo metu nepasakojau, kad laukiuosi. Tai nenorejau bereikalingų klausimų

2
  2. 2018.09.21 04:41 (prieš 1 mėn.)

O aš geriu kavą, neriboju. Net pats gydytojas sakė, kad reik gert, nes žemas spaudimas, nuolat silpna... Tik kad nebūna laiko darbe kavutėms. Ryte ir per pietus po puodelį geriausiu atveju.

1
  3. 2018.09.21 04:48 (prieš 1 mėn.)

Birzele5 parašė:
    As anksciau irgi labai megau kava,o nestumo metu net neziuriu,o taip pasiilgau to malonumo pasedeti su kavos puodeliu,idomu,kada vel jos noresis...

Ilga laika ir as negeriau nes sleikstulys kankino nieko nenorejau. O dabar sioks roks pagerejimas tai jau isgeriu ryte darbe puodeli

1
  4. 2018.09.21 04:51 (prieš 1 mėn.)

Kaip geriau kava taip ir geriu , du puodeliai normalios kavos ir vienas capucino per diena geriau su pirmu dabar taip pat geriu

1
  5. 2018.09.21 05:27 (prieš 1 mėn.)

kopa parašė:
    Man nelabai norisi, bet kai norisi - atsigeriu kavos. Labai gerai pamenu savo gydytoją, kuri laukėsi ir gėrė kavą, tai paklausiau, ar galima. Pasakė, kad saikingai …

as irgi isgeriu tik kai norisi o norisi koki syki per savaite.

1
  6. 2018.09.21 05:56 (prieš 1 mėn.)

man ir gine sake, kad 1puodely drasiai galiu gert geros kavos ir neklausyt nesamoningu komentaru, kad kenkia ir pan, o dar kai mano spaudimas nuolat zemas tai tuo labiau😉

1
  7. 2018.09.21 05:56 (prieš 1 mėn.)

Crazy Plant Lady parašė:
    O kokio stiprumo kavą geriate?
    Kadangi aÅ¡ Å¡iaip retai gerdavau, bet Å¡iaip gana stiprią mėgstu, tai pagalvojau, ka…

As tik decaf geriu, man uztenka per savaite kelis kartus

8. 2018.09.21 06:02 (prieš 1 mėn.)

Nepasimetusi parašė:
    O jus geriat kava? As siandien bendradarbiams pasakiau naujienas, tai iskele klausima kaip as tai sau leidziu

Man praėjo noras rytinei kavai, o gerdavau tik pramerkus akį, pask dvi sav dienos metus kartais išgeriu. Šiaip visai neribokite saves, 1-2 puodeliai silpnos kavos nepakenks jei visada ja gerėte. Man net pora daktarių sakė ir tada knygos nėščiosioms paskaičiau , na ir draugės jau turinčios leliukus ką patarė. Taip kad, skanaus

1
  9. Matas 6 m. 5 mėn.
    Rokas 7 m. 11 mėn.

2018.09.21 06:09 (prieš 1 mėn.)

Kvietka69 parašė:
    Man praėjo noras rytinei kavai, o gerdavau tik pramerkus akį, pask dvi sav dienos metus kartais iÅ¡geriu. Å iaip visai neribokite saves, 1-2 puodeliai silpnos kavos n…

Anksciau geriau iki 5 puodeliu per diena, bet megstu americano, tai jin vistiek silpnesne. Dabar geriu max 2, pilnai uztenka man ir organizmas daugiau nereikalauja

1
  10. 9 m.
    13 m. 6 mėn.

2018.09.21 06:27 (prieš 1 mėn.)

Panelė J. parašė:
    O as nesidaraiu ir nesidarysiu jokiu jraujo tyrimu. Laukiuosi 2nuku. Ir ką, jei kazkuriam bus blogai nuprognozuota- viena issikraptyt? O kita liks lyg niekur nieko?…

Sveikinu jus!!!pas mane tas pats,trecias nestumas ir dvynukai😊juokaujam,norėjom trečio o gavom bonusą.

2

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.