2019 m. Kovinukai :) (Archyvas iki 2018.10.15)

1. 2018.09.25 18:51 (prieš 3 sav.)

Panelė J. parašė:
    Diclac nuskausminamieji, geriamu negalima nes turi prostaglandinu, galinciu sukelti persileidima.

Tai šiandien vakarą šildau, kai guliu, tai atrodo neskauda, bet tereikia tik pajudėt, tai kai nudiegia, kad vos atsistot galiu 😭 Kokia nesąmonė čia užpuolė, kaip į darbą reiks eiti

2. 2018.09.25 20:41 (prieš 3 sav.)

Crazy Plant Lady parašė:
    Help, damos!
    Kaip pabudint vaikiuką pilve, kad pakeistų poziciją? 2 valandas prazisiuzinau pas …

Crazy Plant Lady parašė:
    Help, damos!
    Kaip pabudint vaikiuką pilve, kad pakeistų poziciją? 2 valandas prazisiuzinau pas …

Pas mane irgi taip buvo ir teko ateiti kita diena 😂

1
  3. 2018.09.25 21:13 (prieš 3 sav.)

Lena parašė:
    Pas mane irgi taip buvo ir teko ateiti kita diena 😂

Tai man irgi ryt ryte teks, nes niekas nepadėjo: ir šokolado valgiau, garsiai klausydama muzikos šokau, ir laiptais bėgiojau - nesirodė vaikas. O man terminas eina, reik greičiau tą testą atlikti, nes pagal savaites ten kažkaip vėliau jau nepasakys tiksliai. Nežinau. Tikiuosi, rytas protingesnis už vakarą ir nebesidrovės mažiukas Arba čia šeimos bruožas bijot daktarų ir nesirodyt

4. mazoji sese 1 m. 8 mėn.
    didzioji sese 6 m. 4 mėn.

2018.09.25 21:54 (prieš 3 sav.)

Crazy Plant Lady parašė:
    Tai man irgi ryt ryte teks, nes niekas nepadėjo: ir Å¡okolado valgiau, garsiai klausydama muzikos Å¡okau, ir laiptais bėgiojau - nesirodė vaikas. O man terminas eina,…

Maniskiui irgi sunkiai su pozicija buvo, iskart pasake kad greiciausiai nieko nebus, bet pratimas toks kad atsigulus ant lovos sulenkus kojas per kelius pakelt dubeni i virsu vis dar gulint ir palinguot i sonus, pakratyt uzpakali zodziu tai mano atveju pavyko ji apsukt ir apverst

5. 9 m.
    13 m. 6 mėn.

2018.09.26 05:28 (prieš 3 sav.)

ak ak parašė:
    Maniskiui irgi sunkiai su pozicija buvo, iskart pasake kad greiciausiai nieko nebus, bet pratimas toks kad atsigulus ant lovos sulenkus kojas per kelius pakelt dube…

Čia kokiam testui jeigu ne paslaptis

6. 2018.09.26 05:59 (prieš 3 sav.)

labas rytos nestukes
    uzsisakiau laika fotosesijai 7walls studio Vilniuj su fotografe Vera - nu studijos grozis!! bus nerealios foto!

as jau pradejau ruosti leliukui kambari-uzsakiau tapeta ir kilimine danga is Dubingiu,atkeliaus viskas uz 4sav,tai tada ir meistras prades darbuotis koks nerealus laikas!

tos kurios gyvenate Vilniuje ir galbut buvote baby city pardej,gak matet Cybex vezimuku?

7. mazoji sese 1 m. 8 mėn.
    didzioji sese 6 m. 4 mėn.

2018.09.26 06:33 (prieš 3 sav.)

apvaliukė parašė:
    Čia kokiam testui jeigu ne paslaptis

Cia tam 12sav kur reikejo butent sprando rauksles. Bet ir is praejusiu nestumu as atsimenu kad teko taip uzpakali vizgint, kad ismatuot normaliai viska

8. 2018.09.26 06:46 (prieš 3 sav.)

ak ak parašė:
    Cia tam 12sav kur reikejo butent sprando rauksles. Bet ir is praejusiu nestumu as atsimenu kad teko taip uzpakali vizgint, kad ismatuot normaliai viska

Mano vaikas irgi labai ramiai gulėjo ir nesiruošė apsiverst kitais rakursais, tai gydytoja tiesiog pamaigė pilvą su aparatu ultragarso ir kažkaip pasikrutino lelius. O šiaip, man pačiai liepė sukinėtis nuo nugaros, ant vieno ir kito šonų ir taip pamatė ką reikėjo

Kaip jau laukiu sekančio ultragarso, kada susitiksiu su savo mažyliu! O dar dvi savaites laukt.

1
  9. 2018.09.26 06:57 (prieš 3 sav.)

Nepasimetusi parašė:
    As tai nieko nenusimanau! Pradedu skaitinetis, tai vajezau sliauztinukai, smelinukai, bodziukai

rinkites patogius rubelius kad kuo maziau leliuka reiktu tampyt rengiat man labiausiai patikdavo siaustinukai- paguldai jau ant rubelio lieka tik rankytes ir kojytes sukist ir uzsegt! o pirma menesi gal ir taip gi labai netampysit po lauka nereikia labai didelio garderobo , tik svarbiausiu vokelio , kombendzono 🧐 o poto jau pati pamatysit kas labiausiai limpa jum

2
  10. 2018.09.26 07:31 (prieš 3 sav.)

Nepasimetusi parašė:
    As tai nieko nenusimanau! Pradedu skaitinetis, tai vajezau sliauztinukai, smelinukai, bodziukai

Kai laukiausi pirmojo ir aš galvojau, kad kosmosas su tais rūbais 😁 patarsiu iš patirties, kaip ir kitos minėjo, pirmąjį mėnesį idealiausia pirkti ilgarankovius smėlinukus (50-56 dydžio), kurie segami šone (nereikia rengti per galvytę), tokių turėti daugiau, nusipirkti kelnyčių (50-56 dydžio), nes bus tokių atvejų, kai kleckas pridarys iki pažastų, tai nespėsit plauti, tokiam atvejui, ideliausia turėti kelnyčių. Geriausiai skalbiasi lindex, h&m, lild rūbeliai didinti, jei vaikutis bus smulkus, tai kelnės kris. Miegojimui turėti šliaužtinukų kelis, kol dar laiko yra, galite nebrangių parsisiųsti george rūbelių. Taip pat turėti vilnones kojinytes, vokelį, kombinezoną (0-3 mėnesių), svarbiausia, kad būtų kojytės, nes tie, kur pasidaro, kaip vokelis, tai neužsegsite automobilinėje kėdutėje. 😊 neprisipirkite daug, jei ko pritrūksite, parduotuvės dirba ilgai ir tikrai įsigysite ir gimus kleckučiui. 😊

3

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.