2019 m. Kovinukai :) (Archyvas iki 2018.10.15)

1. 2018.07.22 19:21 (prieš 2 mėn.)

Sandrute parašė:
    Sveikos, aÅ¡ jau bijau blogiausio.. Å¡iandien pakankamai daug kraujo pasirodė. Penktadienėlį vakare buvau antakalny pas ginekologa dėl patepliojimo, rado 1cm hematomą…

Nusiraminkit. Juk žinote kodėl kraujuoja. Ar smarkiai bega, ar tik ant tualetinio, kai nusišluostot? Man irgi kraujavo, iš pradžiu tik ant popieriaus, paskui ligoninėj davė prisisiot į indelį tyrimams, tai ten su krauju pribėgo. Išėjau visa užsibliovus, panikoj.. nes tuo metu net nežinojau kas tos hematomos... jeigu vakar matė sveika leliuka, tai stenkites islikti rami. Juk tas kraujas turi kažkur pasidet.

2. 2018.07.22 19:39 (prieš 2 mėn.)

Sandrute parašė:
    Sveikos, aÅ¡ jau bijau blogiausio.. Å¡iandien pakankamai daug kraujo pasirodė. Penktadienėlį vakare buvau antakalny pas ginekologa dėl patepliojimo, rado 1cm hematomą…

Man praeita nestuma duphastono prirase. Sake per nakti praeis. Vakare kraujavau. Per piet baigesi kraujavimas.
    Man ir hematoma buvo. Papludau tiesiog kraujais.
    Jei pradėtumėt gerti, jų negalima staigiai nutraukt, tik 12savaitę pradėt mažint.

3. 2018.07.22 19:59 (prieš 2 mėn.)

Tildė parašė:
    Man praeita nestuma duphastono prirase. Sake per nakti praeis. Vakare kraujavau. Per piet baigesi kraujavimas.

Aš klausiau ginekologo, ar jokių vaistų gerti nereikia, tai jis man pasakojo, kad ne. Kad naturaliai viskas ivyks, reik tiketis geriausio ir liepe vitaminą c gert ryt eisiu pasidaryti hcg tyrimą, tikiuosi viskas ok.

4. 2018.07.22 20:16 (prieš 2 mėn.)

Sandrute parašė:
    AÅ¡ klausiau ginekologo, ar jokių vaistų gerti nereikia, tai jis man pasakojo, kad ne. Kad naturaliai viskas ivyks, reik tiketis geriausio ir liepe vitaminą c gert:)…

Nesamonė, o jei prg trūkumas, ne visada yra taip kaip jie sako. Ar hematoma leliuką išneš. O kur darotės prg?

5. 2018.07.22 20:24 (prieš 2 mėn.)

Sandrute parašė:
    AÅ¡ klausiau ginekologo, ar jokių vaistų gerti nereikia, tai jis man pasakojo, kad ne. Kad naturaliai viskas ivyks, reik tiketis geriausio ir liepe vitaminą c gert:)…

Darykitės geriau prg vietoj hcg.. Arba abu tada 🤷‍♀️

1
  6. 2018.07.22 20:27 (prieš 2 mėn.)

Tildė parašė:
    Nesamonė, o jei prg trūkumas, ne visada yra taip kaip jie sako. Ar hematoma leliuką išneš. O kur darotės prg?

Pašilaičių šeios centre tyrimus darausi. Tik penktad extra atveju važiacau į antakalnį. Ryt iš ryto keliausiu darytis tyrimus, ar patariate ir hcg ir prg darytis? Ar tik vieną kažkurį?

7. 2018.07.22 20:28 (prieš 2 mėn.)

TheHappiest parašė:
    Darykitės geriau prg vietoj hcg.. Arba abu tada 🤷‍♀️

Ačiū už patarimą 🌻

8. mazoji sese 1 m. 8 mėn.
    didzioji sese 6 m. 4 mėn.

2018.07.22 20:34 (prieš 2 mėn.)

Miogatto parašė:
    Aš visus tyrimus pasidarius tik pastojus buvau-viskas normose,nžn ar čia įmonoma atsakyt KODĖL MAN ?

Na svarbu jum viskas gerai, tada tik kantrybes ir supsit savo pagranduka

1
  9. 2018.07.22 21:02 (prieš 2 mėn.)

Rasa_ parašė:
    Stiprybės jums Miogato

Ačiū

10. 2018.07.22 21:03 (prieš 2 mėn.)

Tildė parašė:

O kas tai per tyrimas?

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.