2019 m. Kovinukai :) (Archyvas iki 2018.10.15)

1. 2018.10.10 11:25 (prieš 1 sav.)

Crazy Plant Lady parašė:
    Jei tikrai Å¡lapimas rodytų vaikelio lytį, tai jau seniai gydytojai iÅ¡ jo tyrimo bÅ«tų susipratę ją nustatynėt O kad vienom sutampa, kitom ne, tai čia lygiai kaip…

Labai labai jums pritariu! Tikrai jau seniausiai būtu remiamasi šiuo metodu, todėl aš jo net nebandžiau ir echo gali klysti. Sako, jeigu mato berniuka, tikėk, jei mergyte, tai dar dvejok. Todėl sau dar labai įsisvajoti apie mergaitę neleidžiu. O dar viena atvejį žinau 😁gydytojai vienai moteriai visa nėštuma sakė berniukas, tikrai berniukas, paskutinį mėnesį pradėjo dvejoti. Ir ka, gimė nuostabi mergytė, buvo aprengta mėlynais rūbeliais gimdymo namuose, nes tėveliai ruošės tai berniukui

4
  2. 2018.10.10 11:28 (prieš 1 sav.)

Kristele parašė:
    Ar jums kuriai nors pradejo nakti ar ryte begti kraujas is nosies,as nubundu su uzsikisusia nosim nuo kresuliu,po ciaudulio kraujo gerokai padaugeja,kiek skaiciau n…

Būtinai kreipkitės į gydytoja. Galbūt jūsu aukštas kraujo spaudimas, o tai nėra gerai. Man su pirmu nėštumu buvo pradėjusi kraujuoti nosis rytais, bet ir tai nedaug. Inkstai streikuoti. Nuvažiavus į priėmima, išmatavo aukšta kraujo spaudima, o tai yra pavojinga būklė, tad tikrai pasitarkite su gydytoju ;)

3. 2018.10.10 11:33 (prieš 1 sav.)

Mano kraujospūdis pas ginę buvo 120/85 ir ji siunčia šlapimo tyrimo darytis dėl aukšto apatinio kraujospūdžio...Ar čia labai jau aušktas? Neesu medikė, o kiekvienas tyrimas kelia paranoją, oij tie balti chalatai

4. 2018.10.10 12:39 (prieš 1 sav.)

Kristele parašė:
    Ar jums kuriai nors pradejo nakti ar ryte begti kraujas is nosies,as nubundu su uzsikisusia nosim nuo kresuliu,po ciaudulio kraujo gerokai padaugeja,kiek skaiciau n…

Man irgi dažnai naktį arba ryte bėga kraujas... prieš tai nėštumo pradžioje irgi bėgo dažnai, tai ginė sakė, kad matyt kraujagyslės arti nosies sienelės, o dabar ypatingai pabrinkus visa gleivinė ir neatlaiko visko... bet aš visą laiką turėjau tokią bėdą, tai nelabai ir pergyvenu...

5. 2018.10.10 12:52 (prieš 1 sav.)

liepa1 parašė:
    Mano kraujospÅ«dis pas ginę buvo 120/85 ir ji siunčia Å¡lapimo tyrimo darytis dėl aukÅ¡to apatinio kraujospÅ«džio...Ar čia labai jau auÅ¡ktas? Neesu medikė, o kiekvienas…

Šlapimo tyrima siunčia darytis, žiūrės ar nėra šlapime baltymo. Jis plius aukštas kraujo spaudimas rodo preeklampsija, kas yra pavojinga nėštumo metu. Labai gerai, kad siunčia pasidaryti tyrima 👍

6. 2018.10.10 12:55 (prieš 1 sav.)

liepa1 parašė:
    Mano kraujospÅ«dis pas ginę buvo 120/85 ir ji siunčia Å¡lapimo tyrimo darytis dėl aukÅ¡to apatinio kraujospÅ«džio...Ar čia labai jau auÅ¡ktas? Neesu medikė, o kiekvienas…

Sveika, tikrai nera labai aukstas, bet nestumo metu ji seka ir profilaktiskai ziuri ar neatsiranda baltymo slapime,kas rodo preeklamsija. Kad butu ramiau, as "pademonstruoju" 140/95 ir kol kas nieko. Stebiu, matuojuosi, geriu aspirina ir kol kas viskas gerai... Iki panikos dar labai toli man, nors vaistu buteliukas padetas nuo 8-9 sav. O su aukstu kraujospudziu gulde i ligonine praeitame nestume ir uzbaigiau nestuma 40 sav. Ramybes, sveiko maisto ir daug skysciu. Del visa ko isigyk kraujospudzio matuokli ir rasyk kasdien matavimus. Daktarams tai aiskiausiai nusako situacija. Be to mano kraujospudis kyla jaudinantis pas daktarus, jei bijai baltu chalatu, tada tas 85 nieko nereiksia

7. 2018.10.10 13:44 (prieš 1 sav.)

Booboo parašė:
    Sveika, tikrai nera labai aukstas, bet nestumo metu ji seka ir profilaktiskai ziuri ar neatsiranda baltymo slapime,kas rodo preeklamsija. Kad butu ramiau, as "padem…

Nu jo, o Jūs tą padidėjusį kraujospūdį jaučiat? Aš nejaučiu nei galvos sukausmo, nei kad širdis vartytųsi.Eilinį kartą labai skubėjau pas gydytoją, gal tiesiog ir užkilo?

8. 2018.10.10 13:58 (prieš 1 sav.)

liepa1 parašė:
    Nu jo, o JÅ«s tą padidėjusį kraujospÅ«dį jaučiat? AÅ¡ nejaučiu nei galvos sukausmo, nei kad Å¡irdis vartytųsi.Eilinį kartą labai skubėjau pas gydytoją, gal tiesiog ir u…

Nejauciu niekada. Viena karta kai nukrito iki 110/70 tada skaudejo galva ir geriau paracetamoli. Nuo to laiko pradejau kas ryta gerti kavos puodeli. Siuo metu viskas idealu 122/80 (vakar pas daktara). Bet is esmes nieko niekada nejauciu. Bet tu paklausk jei tau kartosis apie kardioaspirina. Jis labai sumazina rizika paskutiniame trimestre preeklamsijos rizika, lengviau kraujas patenka i gimda su deguonimi ir maisto medziagomis, nes siek tiek skystesnis, o minusu nelabai radau. Siuo metu nieko tas spaudimas, bet va jei isisiubuoja paskutiniame trimestre, tada jau ligonine, vaistai, plauciu brandinimas ir malda ryte, per pietus, vakare ir 3 kart nakti. Man jau geriau aspirinas :D. Juolab, kad paskyre Kauno kliniku peritatologai ir su tuo sutiko ir Amerikos ginekologas ir perinatologas

9. 2018.10.10 14:37 (prieš 1 sav.)

Crazy Plant Lady parašė:
    Jei tikrai Å¡lapimas rodytų vaikelio lytį, tai jau seniai gydytojai iÅ¡ jo tyrimo bÅ«tų susipratę ją nustatynėt O kad vienom sutampa, kitom ne, tai čia lygiai kaip…

Aš nesakiau, kad jis tikrai nusako lytį. Pasidariau dėl įdomumo, pasidalinau ir tiek. Nepatinka apeikite postą.

10. 9 m.
    13 m. 6 mėn.

2018.10.10 14:58 (prieš 1 sav.)

liepa1 parašė:

Pas mane ir kraujospudis buna pakyla,tai pries kiekviena vizita nešu šlapimą tyr.ir pas ginę lankausi kas 3 sav.tikrai seka baltymą šlapime kad nebūtų

Booboo parašė:
    Sveika, tikrai nera labai aukstas, bet nestumo metu ji seka ir profilaktiskai ziuri ar neatsiranda baltymo slapime,kas rodo preeklamsija. Kad butu ramiau, as "padem…

Čia turbut poliklinikos sindromas😃,man irgi tas pats.bet tikrai gerai kad siuncia tų šlap.tyrimu nes šokinėjantis kraujospudis gali turėti savo negerų pasėkmių,todėl gyd.ir stengiasi numatyti

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.