2019 m. Kovinukai :) (Archyvas iki 2018.10.15)

1. 2018.07.23 10:50 (prieš 3 mėn.)

Sveikos busimos mamytes, taip pat jungiuosi prie jusu 😉 musu zirniukiui numatyta gymimo diena kovo 3 diena. Mums dabar yra 8 savaitele 😉
    Labai smagu bus pabendrauti su busimom mamytem 😉 ir sveikinu visas nestukes 😉geros visoms dieneles 😉

1
  2. 2018.07.23 11:55 (prieš 3 mėn.)

Merginos, o kada Jusu nuomone normalu pranešti tevams apie nėštumą? man gydytoja patarė pranešti po 12 savaites, bet kazkaip labai jau atrodo ilgu, na nemanau kad tiek išeis nuslėpti tiesiog

3. 2018.07.23 12:01 (prieš 3 mėn.)

A444 parašė:
    Buvau siandien pas gydytoja, rado puslyte - 5 savaitės lygiai kažkoks keistas jausmas apimė pamačius savyje gyvybę

Pas mane jau gan didoka puslyte 5+5 bet viduj nieko nematyt

4. 2018.07.23 12:02 (prieš 3 mėn.)

A444 parašė:
    Merginos, o kada Jusu nuomone normalu praneÅ¡ti tevams apie nėštumą? man gydytoja patarė praneÅ¡ti po 12 savaites, bet kazkaip labai jau atrodo ilgu, na nemanau ka…

Sveika, na su pirmu nestumu tevai ir visi kiti suzinojo po 12 savaites. Buvo gera savijauta tai ejo slepti, kadangi dabar savijauta baisi, pykina visa diena nuo ryto iki vakaro tai praeita savaite suzinojo mano tevai, sia savaite planuoju darbui pranesti, kad butu pateisinti mano velavimai ir apatiskumas darbui😊

5. 2018.07.23 12:15 (prieš 3 mėn.)

A444 parašė:
    Merginos, o kada Jusu nuomone normalu praneÅ¡ti tevams apie nėštumą? man gydytoja patarė praneÅ¡ti po 12 savaites, bet kazkaip labai jau atrodo ilgu, na nemanau ka…

Nėra teisingo atsakymo 🙂
    Mamai visus kartus pasakiau greitai. Kai tik sužinojau. Po nesėkmingo nėštumo galvojau nesakyti, bet nepavyko 🙂

6. 2018.07.23 12:18 (prieš 3 mėn.)

A444 parašė:

Pranešėm tėvams jau šį savaitgalį

7. 2018.07.23 12:36 (prieš 3 mėn.)

T0myte parašė:
    Pas mane jau gan didoka puslyte 5+5 bet viduj nieko nematyt

Pas mane matė viduj balta taškiuką jau

8. 2018.07.23 12:38 (prieš 3 mėn.)

Inguciuxx parašė:
    Sveika, na su pirmu nestumu tevai ir visi kiti suzinojo po 12 savaites. Buvo gera savijauta tai ejo slepti, kadangi dabar savijauta baisi, pykina visa diena nuo ryt…

Kaip išėjo taip nuslėpti ilgai? pas mane matai taurę vyno įpylė atsisakiusi, jau jiems keista.. pradėsiu nuolat atsisakyt nereiks manau ir sakyt - supras.. tik, kad nesinori sakyti dar nes tikrai labai mažas nėštumas..

9. 2018.07.23 12:43 (prieš 3 mėn.)

A444 parašė:
    Kaip išėjo taip nuslėpti ilgai? pas mane matai taurę vyno įpylė atsisakiusi, jau jiems keista.. pradėsiu nuolat atsisakyt nereiks manau ir sakyt - supras.. tik, k…

Savo mamai pasakiau, kai pati suzinojau. Taip jau atsitiko, kad ji buvo salia, kai pasidariau pirma testa.
    Vyro tevams planuojam pasakyti 12sav, bet jo mama irgi labai stebi, ka geri, kodel negeri ir pan. Tai bandysiu su nealkoholiniais kokteiliukais suzaisti.

10. 2018.07.23 12:53 (prieš 3 mėn.)

Gal yra manyciu kurios laukiates trecio angeliuko? Jei taip ar didelis skirtumas bus tarp vaikuciu?

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.