2019 m. lapkritinukai

Komentuoti
  1. 2019.05.25 17:54 (prieš 3 sav.)

Na aš irgi jau antrą dieną suklustu ir lyg ir jau vaidenasi, kad jau jaučiu bandau atskirti nuo zarnu(nes jos man ir prieš nėštumą grodavo), tai jaučiu dar savaitėle ir tikrai pajausiu, nes su antru anksti pajutau ir žarnos neburzgejo, apie 15-16sav.dar pamenu nustebau, kad taip anksti plazdejo

1
  2. 2019.05.25 19:38 (prieš 3 sav.)

As siandien ziuriu, ziuriu i pilva ir jis kartais juda zemiau bambos, bet as nejauciu, idomu cia judesiai ar ne

1
  3. 2019.05.26 06:03 (prieš 3 sav.)

Sveiki! Čia bus mūsų pirmasis vaikelis. Gal galit parekomenduot paskaitas būtent apie gimdymą vilniuje? Jų tiek daug.. tai neaišku kur geriausiai paruošia.

4. 2019.05.26 06:04 (prieš 3 sav.)

Taip pat gal kas žino kas galėtu man paaiškint išmokas dėl motinystės atostogų, jeigu norėčiau tik metus nedirbti ar tai įmanoma?

5. 2019.05.26 07:44 (prieš 3 sav.)

Felia parašė:
    Taip pat gal kas žino kas galėtu man paaiškint išmokas dėl motinystės atostogų, jeigu norėčiau tik metus nedirbti ar tai įmanoma?

Sodros puslapyje yra tikrai gana aiskiai surasyta informacija, kaip galima eiti, kaip skaiciuoja ir pan. Galite eiti 1 metams galite eiti 2, bet antrais dirbti, taip finansiskai labiau apsimoka, nes bendroje sumoje einamt 2 metams gausite siek tiek daugiau pinigu

6. 2019.05.26 08:13 (prieš 3 sav.)

Sveikos, mamytės
    Prisijungiu ir aš prie jūsų!
    Turiu klausimėlį, čia labiau, kurios laukiasi pirmo vaikelio. Ar turite jau pilvelį? Nes mano pilvukas net nelabai pasikeitė nuo nėštumo pradžios ir svorio nepriaugau. Paskutinį kartą echoskopą darė prieš tris savaites (buvo 12savaičių). Pergyvenu, ar per tas tris savaites nieko negalėjo atsitikti mano vaikeliui...

1
  7. 2019.05.26 08:17 (prieš 3 sav.)

xbrigitux parašė:
    Sveikos, mamytės

Sveika! Aš turiu pilvelį, jis iššoko, bet atrodo daugiau nebeauga, per kokias 3 savaites atrodo nieko nepasikeitė. Pradžioje svoris nukrito, -5kg ir iki šiol ne tik kad nepriaugau, bet negrįžta ir tie numesti kg. Todėl kartais taip pat užeina visokios mintys bet veju jas. Daugiau pasiskaitinėjus suprantu, kad taip gali būti

1
  8. 2019.05.26 08:23 (prieš 3 sav.)

xbrigitux parašė:
    Sveikos, mamytės

Gal čia dėl svorio, pas mus tas pats. Nesimato nieko, dar kilogramai minuse, bet manau kad laukim ir sulauksim geriausio. Nes kuo greičiau nueisim, tuo greičiau norėsis eit dar kartą jeigu paskyrė tokį vizitą reiškias normalu ir taip turi būti. Laukim 🙏🙏

1
  9. 2019.05.26 08:58 (prieš 3 sav.)

Clara parašė:
    Gal čia dėl svorio, pas mus tas pats. Nesimato nieko, dar kilogramai minuse, bet manau kad laukim ir sulauksim geriausio. Nes kuo greičiau nueisim, tuo greičiau no…

Laukti reikia... bet kaip išlaukti dar tris savaites? Nes echoskopas paskirtas tik birželio 17d

1
  10. 2019.05.26 09:01 (prieš 3 sav.)

Pitaya parašė:
    Sveika! Aš turiu pilvelį, jis iššoko, bet atrodo daugiau nebeauga, per kokias 3 savaites atrodo nieko nepasikeitė. Pradžioje svoris nukrito, -5kg ir iki šiol ne ti…

O man kaip 67kg taip 67kg. Net darbe direktorė priėjusi sako, ar nemeluoju, kad laukiuosi, nes pilvo nesimato

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras