2019 m. lapkritinukai

Komentuoti
  1. 2019.06.12 10:15 (prieš 1 sav.)

minguliux parašė:
    Reikėtų pasidaryti sąrašiuką, mūsų grupės merginų kas ko laukiasi įdomu pažiūrėti ko bus daugiau kol kas atrodo, kad karaliauja vyriukai :wub:…

Pas mus irgi berniukas😁

4
  2. drakoniukas 6 m. 7 mėn.
    Jautukas 9 m. 2 mėn.

2019.06.12 10:44 (prieš 1 sav.)

Pitaya parašė:
    Pas mus irgi berniukas😁

Mes tik liepos mėnesį sužinosim ko laukiam esu užsiregistravusi privačiai lyties nustatymo echoskopijai labai jau smalsu

3. 2019.06.12 11:27 (prieš 1 sav.)

Dirbančios, kaip ištveriat karštį?

4. 2019.06.12 11:31 (prieš 1 sav.)

Indrulka parašė:

Įėjau į forumą butent to paties klausti, dirbu su kondicionierium, bet aišku ne tokiu rėžimu, kokiu norėčiau, kad nebūtų temperatūrinio šoko, bet namie nebeįmanoma būti.. Kol kas gelbėja tik prekybos centrai 😅😅🙈

5. 2019.06.12 11:31 (prieš 1 sav.)

Sveikos, o kaip reikalai su vairavimais ir keliavimais? Mane čia pamačius išlipant iš mašinos viena buvusi ginekologė pabarė, kad ką tu darai, negi nežinai, kad pavojinga vairuoti tokioje būsenoje. Atseit ir reakcija ne ta gali būti ir diržai staigių judesių metu gali kelti pavojų...tai biški net pasimečiau. Nu nejaugi dabar visus tuos mėnesius reikia pėstute vaikščiot arba sėdėt namuose? Kažkaip nelogiškai atrodo. Ką manot? Ar čia nėra jau lazdos perlenkimas? Gal kuriai ką gydytoja sakė šia tema?

6. 2019.06.12 11:33 (prieš 1 sav.)

Na va, aš po echo, leliukui viskas gerai, labai spurda, vakar vakare labai jauciau rezidente pažiūrėjo, sakė mergaite, gydytoja vėliau kol ismatavo, tai nusisuko leliukas,nepamatė vel

8
  7. 2019.06.12 11:33 (prieš 1 sav.)

Indrulka parašė:

sunkiai nors darbe kondicionierius, bet sugedo mašina, todėl tenka naudotis viešuoju transportu. o čia tai yra baisu...bijau kikevienos kelionės, nes bloga, pykina ir pan...dažnai turiu išlipti pailsėti ir tada tęsti kelionę. Laukiu vėl mašinos kaip išganymo

8. 2019.06.12 11:34 (prieš 1 sav.)

Marima parašė:
    Sveikos, o kaip reikalai su vairavimais ir keliavimais? Mane čia pamačius išlipant iš mašinos viena buvusi ginekologė pabarė, kad ką tu darai, negi nežinai, kad pav…

Man jau seniai negalima, bet aš supratau, kad dėl mano būklės, o ne kad negalima nėščiosioms apskritai..

9. 2019.06.12 11:35 (prieš 1 sav.)

Marima parašė:
    Sveikos, o kaip reikalai su vairavimais ir keliavimais? Mane čia pamačius išlipant iš mašinos viena buvusi ginekologė pabarė, kad ką tu darai, negi nežinai, kad pav…

Xa Xa Xa, keskit gydytoją, nes matyt iš viduramžių dar du gimdymus iki pat galo vazinejau, o diržą apatinį sekite/patraukite po pilvuku, viskas saugu, o jei pati negerai jaučiatės tokiais karščiais, tai aišku įvertinkite rizika.

3
  10. 2019.06.12 11:35 (prieš 1 sav.)

Marima parašė:

man nieko neminėjo, kad negalima vairuoti. Juk nesėdėsite dabar visus mėnesius namie, o savo automobilis su kondicionieriumi tikrai geriau nei viešasis ar pėsčiom keliauti. o eiti kažkur vis tiek tenka. o diržą tiesiog stengiuosi užsidėti taip, kas nespaustų pilvo

2
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras