2019 m. lapkritinukai

Komentuoti
  1. 2019.06.12 11:37 (prieš 5 d.)

Indrulka parašė:
    Dirbančios, kaip ištveriat karštį?

O as dar prie orkaitės dirbu, tai vaje vaje, ana savaite buvo sunku, šias 3 dienas nedirbu, ryt pradesiu, tai oj kaip nelaukiu, nes kondicionierių nėra...

2. 2019.06.12 11:38 (prieš 5 d.)

Marima parašė:
    Sveikos, o kaip reikalai su vairavimais ir keliavimais? Mane čia pamačius išlipant iš mašinos viena buvusi ginekologė pabarė, kad ką tu darai, negi nežinai, kad pav…

Mano ginekologė neleido man vairuoti dėl to, kad buvau apalpus du kartus, bet šiaip iki tol sakė tikrai galima, o dėl diržo yra specialus prietaisas į mašiną, kuris užsideda ant sedynės, kad diržas eitų ne per pilvą, o tarp kojų, pridedu nuorodą ;) https://www.ebay.com/itm/Pregnant-Seat-Belt-Maternity-Women-Accessory-Car-Belt-Adjuster-Safety-Moms-Belly/264316716845?hash=item3d8a81072d:g:gX4AAOSwVKhc1PW~

1
  3. 2019.06.12 11:40 (prieš 5 d.)

Jei tektų tokiais orais su autobusu ar troleibusu važiuoti..., tai viską atideciau ir su vaikais tupetume namie, sunkiai įsivaizduoju tokį važiavimą

4. 2019.06.12 11:43 (prieš 5 d.)

https://mamoszurnalas.lt/bijau-suplysti-tarpvietes-puoselejimas-nestumo-metu/ ar darot kėgelio pratimus?

5. 10 m. 1 mėn.
    19 m. 2 mėn.

2019.06.12 11:54 (prieš 5 d.)

Marima parašė:
    Sveikos, o kaip reikalai su vairavimais ir keliavimais? Mane čia pamačius išlipant iš mašinos viena buvusi ginekologė pabarė, kad ką tu darai, negi nežinai, kad pav…

Jėzau, tikrai tarybinio mąstymo...

1
  6. 2019.06.12 11:56 (prieš 5 d.)

LT88 parašė:
    https://mamoszurnalas.lt/bijau-suplysti-tarpvietes-puoselejimas-nestumo-metu/ ar darot kėgelio pratimus?

Stengiuosi kai prisimenu,plyst neplydau, o kirpo dukart, bet gražiai su siuvo, jokių bėdų su tuo

1
  7. 2019.06.12 11:59 (prieš 5 d.)

gabytenevins parašė:
    Mano ginekologė neleido man vairuoti dėl to, kad buvau apalpus du kartus, bet šiaip iki tol sakė tikrai galima, o dėl diržo yra specialus prietaisas į mašiną, kuris…

Aš nekalbu apie objektyvias priežastis, kai vairuoti tikrai nėra saugu bet čia...nu blemba, susinervinau Dar prie mamos ta moteriškė pasidalino savo įžvalgomis, tai dabar visai...tai nusipirksiu sakiau tą specialų diržą dėl visų ramybės, bet tikrai nemanau, kad, jeigu pati jaučiuosi gerai, turėčiau atsisakyti tokių dalykų

8. 2019.06.12 12:03 (prieš 5 d.)

Marima parašė:
    Aš nekalbu apie objektyvias priežastis, kai vairuoti tikrai nėra saugu bet čia...nu blemba, susinervinau Dar prie mamos ta moteriškė pasidalino savo įžvalgomis, …

Jei gerai jaučiatės, tai ir neklausykit
    Mano mama, teta, močiutė, pastoviai aiškina, kad nesistebeciau, blogų dalykų neklausiau, nieko nekalbėčiau netinkamo ir pan. Jetaus, aš ir taip rami kaip belgas

9. 2019.06.12 12:33 (prieš 5 d.)

Na aš kaip tik manau, kad geriau man vairuoti su mašina su kondicionieriumi į darbą, nei su viešuoju transportu. Man nenėščiai būdavo sunku viešuoju, katorga, o čia nėščai išvis stresas būtų.

10. drakoniukas 6 m. 7 mėn.
    Jautukas 9 m. 1 mėn.

2019.06.12 12:43 (prieš 5 d.)

Abu pirmus nėštumus pravairavau iki pat pergalės ir dabar, labai tikiuosi, kad galėsiu pravairuoti. Nėra nei dienos be automobilio. Milijonas reikalų-vaikų mokyklos, būreliai ir t.t.. pas mus miestelyje viešojo transporto nėra, tai neįsivaizduoju kaip reikėtų be automobilio būt kad ir šiandien-vizitas ligoninėje, kuri už 27km, tai pėškom nenueisi

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras