2019 m. lapkritinukai

Komentuoti
  1. 2019.07.12 00:35 (prieš 1 sav.)

Nyana parašė:
    Pasibūriau ir aš😂😂😂 per echo sakė, kad mergytė, dabar irgi rodo mergytę su žiedu 🙄 įdomu, ar pasitvirtins 😁

Pasiburiau ir as. Virs pilvo ziedas ”rodo” berniuka ir taip vaikelis tuo metu davesi pilvuke, sakau kiba jaute kazka😂😂. Virs delno ir antra vaika rodo berniuka, o isvis jei tiket ziedu tai tureciau turet 5vaikus😂😂 tai bagota vaikais busiu😍😍fainai butu

2. 2019.07.12 00:37 (prieš 1 sav.)

viktute114 parašė:
    Pasiburiau ir as. Virs pilvo ziedas ”rodo” berniuka ir taip vaikelis tuo metu davesi pilvuke, sakau kiba jaute kazka😂😂. Virs delno ir antra vaika rodo berniuka, o i…

Man 4 vaikus rodė🤦‍♀️ ne, ne, po gimdymo varysiu užsibetonuot, užteks jau 3 man😂

2
  3. 2019.07.12 00:43 (prieš 1 sav.)

Agnietė parašė:
    Šiaip šis forumas yra smagus, nes gali pasikalbėti ar būti bent jau išgirsta kitu nėščiuju. Aplinkoje ne visada būna nėščiu draugiu, kurios galėtu palaikyti.…

O beto ne visada ir norisi tu draugiu klausti,nes iskart tave pradeda nurasyti nu nebuk pranojike arba daraisi kazkokia super mamyte, arba jau gal per daug visko bijai...net nesinori nei pasakoti,nei diskutuoti

4
  4. 2019.07.12 00:43 (prieš 1 sav.)

viktute114 parašė:
    Pasiburiau ir as. Virs pilvo ziedas ”rodo” berniuka ir taip vaikelis tuo metu davesi pilvuke, sakau kiba jaute kazka😂😂. Virs delno ir antra vaika rodo berniuka, o i…

O kaip cia burtis

5. 2019.07.12 00:44 (prieš 1 sav.)

Nyana parašė:
    Man 4 vaikus rodė🤦‍♀️ ne, ne, po gimdymo varysiu užsibetonuot, užteks jau 3 man😂

jums 3, o man ir 2 uzteks varysiu ir as uzsibetonuoti

6. 2019.07.12 00:46 (prieš 1 sav.)

Felia parašė:
    Sveikos! Šiandien buvau pas daktarę ir užklausiau dėl svorio, nes mano mama vis sako, kad esu jau per didelė. Šio metu priaugau jau 10kg. daktarė sakė, kad irgi jau…

Na, as irgi jau labai didele, bet kol kas pylos negavau del svorio, nors +15kg kadangi budavau visada kuda manau organizmas reikalauja "kuro"

7. 2019.07.12 00:51 (prieš 1 sav.)

el-aura parašė:
    jums 3, o man ir 2 uzteks varysiu ir as uzsibetonuoti

Kokią kontracepciją žadat rinktis?🙄 aš žiūrinėjau implantą, jis ale vienas iš patikimiausių, bet reiks dar kelių gydytojų nuomonės paklaust🙄

8. 2019.07.12 01:18 (prieš 1 sav.)

Nyana parašė:
    Kokią kontracepciją žadat rinktis?🙄 aš žiūrinėjau implantą, jis ale vienas iš patikimiausių, bet reiks dar kelių gydytojų nuomonės paklaust🙄

Galvojau apie spirale tik reikes gydytojos issiklausyneti del patikimumo,nes visiskai neturiu nuomones

9. 2019.07.12 01:19 (prieš 1 sav.)

Nyana parašė:

O man zinokit nebaisu. As visai noreciau, tik aisku del sveikatos tai kazin ar sugebeciau tiek isnesiot. Bet vistiek musu planuose yra 3savi vaikai ir viena zadam isivaikint, norim gausios seimynos.

3
  10. 2019.07.12 01:21 (prieš 1 sav.)

el-aura parašė:
    O kaip cia burtis

354psl paskaitykit. Ten viena nare issamiai viska aprase

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras