2019 m. lapkritinukai

Komentuoti
  1. 2019.07.12 03:00 (prieš 1 sav.)

viktute114 parašė:
    O man zinokit nebaisu. As visai noreciau, tik aisku del sveikatos tai kazin ar sugebeciau tiek isnesiot. Bet vistiek musu planuose yra 3savi vaikai ir viena zadam i…

Oho, saunuoliai. 🎈 kazkada ir as vis pagalvodavau, kad noreciau isivaikint. Bet del keliu pazistamu nekokiu patirciu atsisakiau tos minties. Nesinori nei nuvilt tu mazu stebukliuku, nei paciai nusivilt.

2. 2019.07.12 07:09 (prieš 1 sav.)

Labas rytas. Ar normalu, kad einant miegot vakare pasidaro sunku kvepuoti. Na tarytum pradeda pilvas augti vakarais ir atrodo spaudzia plaucius, skrandi. Guleti sunku, atsisedu, tada geriau buna. Vakar tai net toks skausmas sakyciau buvo is to tempimo, atrodo kad sonkaulius plecia pilvas, ar kas ten vyksta. Nu zodziu nepatinka man toks jausmas, isvis attode gal man cia skausmingi saremiai jau prasideda. Ar jum taip yra?

1
  3. 2019.07.12 08:09 (prieš 1 sav.)

anom parašė:
    Labas rytas. Ar normalu, kad einant miegot vakare pasidaro sunku kvepuoti. Na tarytum pradeda pilvas augti vakarais ir atrodo spaudzia plaucius, skrandi. Guleti sun…

Man vakarai yra sunkiausia dienos dalis, gulet dusina, sunku vartytis, galiu tik sedet🥴 ir miegot einant kaip meska verciuos nio sono ant sono, o antroje nakties puseje kazkaip lengviau palieka, ryte vel viskas gerai. Bet jau ant vienos savo pagalves miegot nebegaliu, dusina, pasidejau antra, tai geriau biski.

4. 2019.07.12 08:10 (prieš 1 sav.)

Žalčio Žmona parašė:
    matau, kad ne viskas gerai, bet ar reikia panikuoti? treciadieni einu pas savo ginekologe...

Pas nesciasias kitos normos yra, jei biski uz ribos tai nk tokio tiksliai nezinau, gydytoja pasakys jum kaip kas cia radau normas nesciosiom, pasiziurekit pagal sita (gaila nuorodos neissisaugojau)

1
  5. 2019.07.12 08:35 (prieš 1 sav.)

Felia parašė:
    Sveikos! Šiandien buvau pas daktarę ir užklausiau dėl svorio, nes mano mama vis sako, kad esu jau per didelė. Šio metu priaugau jau 10kg. daktarė sakė, kad irgi jau…

Žinokit ir aš jau maždaug +10kg. Auga tas svoris ir nieko negaliu padaryti. Valgau tikrai sveikai ir įvairiai, ir ne daug. O ir pilvas mažutis, bet va kilogramai kaip ant mielių.. Bet prieš nėštumą mano KMI ale per mažas buvo, tai kiek domėjausi, kad lieknos daugiau visad priauga. P. S man gydytoja nieko nesakė dėl priaugtų kg

6. 2019.07.12 08:47 (prieš 1 sav.)

LT88 parašė:
    Žinokit ir aš jau maždaug +10kg. Auga tas svoris ir nieko negaliu padaryti. Valgau tikrai sveikai ir įvairiai, ir ne daug. O ir pilvas mažutis, bet va kilogramai ka…

Taip, lieknos daugiau priauga. Aš pirmagimio laukdamasi liekna buvau, priaugau 13 kg. Su antru pastambėjus buvau, priaugau 5 kg., bet žindant 14 kg nukrito. 🙂 dabar irgi ne kūda, minuse tebesu, vaikas mamos riebalais maitinasi turbūt 😁

7. 2019.07.12 08:51 (prieš 1 sav.)

As db esu +8kg, gine sake nepriaugt nieko iki sekancio vizito, nes jei gerai svoris auga, hemoglobinas mazas buna, tai vartoju gelezi. Sake atsisveikint su bananais, arbuzais, miltiniais patiekalais, bulkom visom😊

8. 2019.07.12 08:56 (prieš 1 sav.)

Simu5 parašė:
    As db esu +8kg, gine sake nepriaugt nieko iki sekancio vizito, nes jei gerai svoris auga, hemoglobinas mazas buna, tai vartoju gelezi. Sake atsisveikint su bananais…

O kode su bananais??? Mano rytas neprasideda nesuvalgius bananų 😂

9. 2019.07.12 08:58 (prieš 1 sav.)

Nyana parašė:
    Taip, lieknos daugiau priauga. Aš pirmagimio laukdamasi liekna buvau, priaugau 13 kg. Su antru pastambėjus buvau, priaugau 5 kg., bet žindant 14 kg nukrito. 🙂 dabar…

Tai 13 čia ne daug,jei lieknutė. Aš jaučiu kokį 20 minimum. Nes visos sako, kad svoris labai pradeda augti paskutiniais mėnesiais 🥺 tai jei db 10kg neturint pilvo, baisu kas vėliau bus 😂😂

10. 2019.07.12 08:59 (prieš 1 sav.)

LT88 parašė:
    O kode su bananais??? Mano rytas neprasideda nesuvalgius bananų 😂

Ryte galima puze banano, o veliau matyt i kuna eina. Nzn tiksliai, bet valgau tai ko noriu, ir nezadu saves riboti😁 kad dviem mano lelytem uztektu visko😁

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras