2019 m. lapkritinukai

Komentuoti
  1. 2019.07.12 18:21 (prieš 1 sav.)

Ar valgot nestumo metu grybus? Tetis pririnko voveraiciu, tai dabar taip noriu troskintu su grietine ir bulvem!

2
  2. 2019.07.12 18:25 (prieš 1 sav.)

EgleNar parašė:
    Ar valgot nestumo metu grybus? Tetis pririnko voveraiciu, tai dabar taip noriu troskintu su grietine ir bulvem!

As vakar valgiau 🤤 sakot geriau susilaikyt? Net nepagalvojau...

3. 2019.07.12 18:43 (prieš 1 sav.)

anom parašė:
    As vakar valgiau 🤤 sakot geriau susilaikyt? Net nepagalvojau...

As nezinau zinokit, todel ir klausiu!

4. 2019.07.12 18:56 (prieš 1 sav.)

EgleNar parašė:

Oi kaip noreciau ! Mes UK gyvenam , cia grybu normaliu nera. Taip pasiilgau lietuvisku uogu ir misko gerybiu !! jau zemuogiu cia radom kao vaiksciojom , tai pilnos kelnes laimes buvo. Pavydziu jum!

5. 2019.07.12 18:58 (prieš 1 sav.)

EgleNar parašė:

Viena karta valgiau su grietine ir bulvem bet labai nedaug , daugiau gal nevalgyčiau dėl viso pikto

6. 2019.07.12 19:05 (prieš 1 sav.)

EgleNar parašė:

As valgau

7. 2019.07.12 20:08 (prieš 1 sav.)

Valgiau ir pirmu nestumu, ir dabar....svarbu gerai isvirti, mematau, kokia cia blogybe ir dsr svarbiausia nepirkti ju is betko

1
  8. 2019.07.12 20:54 (prieš 1 sav.)

Aš priaugau tik +2.5kg. Dabar sveriu 51.3kg valgau tikrai pakankamai. Kadangi sakoma, kad daugiausia priaugama paskutiniais menesiais, tai ir nenoriu priaugti daugiau iki to laiko. Realiai tik pilvas issikises. Is nugaros net nesuprastum, kad laukiuosi
    Del to skausmo, apie kuri jus diskutuojat, tai as jau pirmadienį minejau, kad man skaudejo tragiskai desine nugaros puse, tarsi inksta, nakti. Kokia valanda, kad net kvapa gniauze. Tada šeimos gydytoja pasake, neva cia nerviniu sakneliu skausmas... Nu galvoju, tebunie. Bet sianakt vel uzejo tas skausmas. Nu bliamba tikrai atrodo, kad inkstą skaudetu kadangi nera temperatūros ar dazniau i wc nevaro, galvoju, gal cia kokia akmenlige... Jai berods budingi astrus skausmai, kurie uzeina ir praeina...

9. 17 m. 8 mėn.

2019.07.12 21:22 (prieš 1 sav.)

Aurena parašė:
    O iš mano 55kg, jau 65 kg kai kas dien žiūriu į veidrodį tai atrodo kad tik pilvas padidėjęs,bet nuotraukos ir aplinkinių pastabos sako ką kitą :D…

O mano svarstyklem batarke pasibaige😁 tai ramu,nezinau kiek jau priaugau🤣 kokius 6 tai tikrai😬😁

6
  10. 2019.07.12 21:36 (prieš 1 sav.)

Voveraites valgiau, nematau nieko blogo +5 kg kol kas

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras