2019 m. lapkritinukai

Komentuoti
  1. Mariukas :* 5 m. 4 mėn.
    Greta :* 6 m. 9 mėn.

2019.07.12 21:58 (prieš 1 sav.)

Musu Ilgakoje Dama 😜😍
    Buvom pas genetike su visa seimyna 😊 esam laaaabai laimingi isitikine kad tikrai viskas gerai, augam graziai 🤗 Esam 417g., labai dideles, pagal mm tik 20sav.+ 3d, o pagal echo ir visus kauliuku ismatavimus tai atitinkam 21sav.+ (3-6d) daktare neturejo net prie ko “prikibti” 🙂 vandenu normos, placentos padetis uzpakalineje sieneleje dugne. Judesiukus, pakrebzdenimus jauciu ☺️ zodziu dabar galim ramiai vaziuoti atostogu ir laukt rugpjuciu vidurio vizito pas priziurincia daktare 😊👍
    ❤️❤️❤️

20
  2. 17 m. 8 mėn.

2019.07.12 22:03 (prieš 1 sav.)

renamart parašė:
    Musu Ilgakoje Dama 😜😍
    Buvom pas genetike su visa seimyna 😊 esam laaaabai laimingi isitikine kad tikrai v…

1
  3. Saulytė 6 m. 3 mėn.

2019.07.12 22:50 (prieš 1 sav.)

renamart parašė:
    Musu Ilgakoje Dama 😜😍
    Buvom pas genetike su visa seimyna 😊 esam laaaabai laimingi isitikine kad tikrai v…

Kaip smagu

4. Saulytė 6 m. 3 mėn.

2019.07.12 22:58 (prieš 1 sav.)

Aš jau 10+ nzn kas bus toliau.. pilvas jau tokio dydžio lyg tuoj gimdyt reiktų su pirmąja buvo +20. Tai dabar bijau kad galiu mušti rekordus atrodo normaliai maitinuosi. Ne kibirais. O tas svoris laikosi laikosi palegva koks puse kg per mėnesį užauga ir tik PYST prieš vizitą pas daktarę per dieną +2

5. 2019.07.12 23:09 (prieš 1 sav.)

Epai parašė:
    Aš jau 10+ nzn kas bus toliau.. pilvas jau tokio dydžio lyg tuoj gimdyt reiktų su pirmąja buvo +20. Tai dabar bijau kad galiu mušti rekordus :shock:…

Sakykit, o po pirmo vaikelio Jums svoris grįžo atgal?

6. 2019.07.12 23:14 (prieš 1 sav.)

Epai parašė:
    Aš jau 10+ nzn kas bus toliau.. pilvas jau tokio dydžio lyg tuoj gimdyt reiktų su pirmąja buvo +20. Tai dabar bijau kad galiu mušti rekordus :shock:…

Kaip idomiai jums, man tai pradžioje svoris netgi krito, tik neseniai pradėjo augti

1
  7. Saulytė 6 m. 3 mėn.

2019.07.12 23:28 (prieš 1 sav.)

Felia parašė:
    Sakykit, o po pirmo vaikelio Jums svoris grįžo atgal?

Na pirmi 15 gal per pirmą mėnesį išgaravo. O dėl kitų 5 teko pasistengti 😊 bet numečiau gal per sekancius pusę metų ar metus

8. Saulytė 6 m. 3 mėn.

2019.07.12 23:35 (prieš 1 sav.)

kataleja parašė:
    Kaip idomiai jums, man tai pradžioje svoris netgi krito, tik neseniai pradėjo augti

O man iškart pirma mėnesį +2 buvo. Matyt skysčiai pradėjo ar kas kauptis daugiau. Nes aš nemėgėja skysčių gerti. Gal dėl to :hmmm:, ir manęs nepykino, norėjosi normalaus rimto maisto. Tik jei ilgą tarpą padarydavau nevalgius ateidavo šleikštulys. Nu tai ir va pasekmes tokios ir mano mama +20 per nėštumus abu priaugusi buvo. Gal ir genetika duoda
    Per "nuo iki" kaip tik žiūrėjau kaip mergina sportavo salėj sunkumus kilnojo iki gimdymo beveik ir vistiek ir ji tiek pat priaugo. Tai guodžia truputį kad ne viena tokia

9. 2019.07.13 01:12 (prieš 1 sav.)

Epai parašė:
    O man iškart pirma mėnesį +2 buvo. Matyt skysčiai pradėjo ar kas kauptis daugiau. Nes aš nemėgėja skysčių gerti. Gal dėl to :hmmm:, ir manęs nepykino, norėjosi nor…

Ta mergaitė mūsų grupėj kaip tik yra 😁

10. 2019.07.13 08:40 (prieš 1 sav.)

Epai parašė:

Nėr čia ko bijoti tu rekordu aš pirmosios kai važiavau gimdyt beveik +30 kg buvo . IT nieko baisaus beveik visi ir nukrito . Tai dabar jau nusiteikus esu kad koki 50kg priaugsiu, kadangi dvi mergaites dabar

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras