2019 m. lapkritinukai

Komentuoti
  1. 2019.05.15 19:49 (prieš 6 d.)

juk norma iki 3mm

1
  2. 2019.05.15 20:11 (prieš 6 d.)

ingucka parašė:
    man lapkricio 7d.

Ir man lapkričio 7 :)))

1
  3. 2019.05.15 20:22 (prieš 6 d.)

liucyy1 parašė:
    merginos o pas mane per didiji skana 12+6 lelis 6,6cm beveik o sprando raukslyte 1,8mm ,ar man verta sunerimt , eit dar kazkur kazka darytis?nes matavo tik rauksle

O dėl ko būtent jūs čia norit nerimauti? Ar daktarė sakė kad yra kažkas, ar čia pati išsigalvojat? Dydis geras, raukšlė gera, aš tai nesuprantu ko nerimauti

4. 2019.05.15 20:30 (prieš 6 d.)

Man šiandien ir matavo sprando raukšlės, tai užrašė 2 mm, klausiau ar norma, sakė viskas puikiai, ir net atkalbejo nuo genetinių, nes esą nėra reikalo

1
  5. 2019.05.15 20:41 (prieš 6 d.)

Nyana parašė:
    Su pirmu vandenys njbego jau suskaudus,o su antru ryte puse 6 suskaudo is wc parejus, galvoju neskubesiu, vandenys nenubego dar, bet kai pradejo daznet saremiai, gr…

cia turbut rekordas;)))) 13 min;)

6. 2019.05.15 20:46 (prieš 6 d.)

Clara parašė:
    O dėl ko būtent jūs čia norit nerimauti? Ar daktarė sakė kad yra kažkas, ar čia pati išsigalvojat? Dydis geras, raukšlė gera, aš tai nesuprantu ko nerimauti…

Nieko nesake,sake kad viskas gerai, bet kadangi as siandien kazko nerami tam tyrimui buvau tai sako jei jus pageidaujat turit teise apsilankyt pas genetika privaciai jei labai norit. daugoau neklausinejau nes buvo kruva laukianciu moteru... zinau kad tai svarbus echo todel matyt norisi daugiau to bendravimo bet poliklinikoje jo nesulauksi o grizus pradedi galvot o gal reikia ko papildomai ir pan,tai cia ne gydytoja o as pati prosigalvoju. pradzioj nieko panasaus nebuvo

7. 2019.05.15 21:57 (prieš 6 d.)

liucyy1 parašė:
    merginos o pas mane per didiji skana 12+6 lelis 6,6cm beveik o sprando raukslyte 1,8mm ,ar man verta sunerimt , eit dar kazkur kazka darytis?nes matavo tik rauksle

Nepanikuokit!man su antru mazyliu buvo 1.8 ir gime sveikas vyras. Norma iki 2.5 ar 3 yra. Nurimkit.

8. 2019.05.15 22:12 (prieš 6 d.)

Marima parašė:
    O negali būti lengvai susidarančios mėlynės? Nebėga kraujas iš nosies ar nepastebėjote, kad dažniau kraujas kažkur pasirodytų (Įsidrėskus, nusibrozdinus)? NEs man d…

Na vieninteli kraujo pedsaka matau nebent rytais, kai nosi snypsciuos (buna siek tiek pakresusio kraujo..),prasidejo iskart pastojus, iki to laiko nieko nebudavo... O tai reikia kreiptis i gydytojus, ar tiesiog nereaguoti?

9. 2019.05.15 22:36 (prieš 6 d.)

ingucka parašė:
    man lapkricio 7d.

Įdomu kaip realiai pagimdysim☺ jūs jau žinote, ko laukiatės?

10. Danielius 2 m. 7 mėn.
    Lukas 11 m. 1 mėn.

2019.05.16 00:03 (prieš 6 d.)

Clara parašė:
    O dėl ko būtent jūs čia norit nerimauti? Ar daktarė sakė kad yra kažkas, ar čia pati išsigalvojat? Dydis geras, raukšlė gera, aš tai nesuprantu ko nerimauti…

Mano per skana buvo 2. 00mm kaklo rauksle. O ilgis vaikucio 67.5mm. Viskas gerai, ner ko pergyventi. Plius jei gydytoja pasake jog viskas gerai.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras