2019 m. lapkritinukai

Komentuoti
  1. 3 mėn. 6 d.
    3 mėn. 6 d.

2019.05.16 11:50 (prieš 5 d.)

Emilija9 parašė:
    Labutis! Na va, ka tik po genetikės🤭 jeeeezau kaip bijojau, nes jokiú požymiú nebuvo.. jau visko buvau prisigalvojus🤭 tai tiesiog pasisekė su neštumu sake gine 😀 ta…

Ojei Kaip jum faina, as dabar sedziu ir laukiu kol pakvies I kabineta

2. 2019.05.16 12:14 (prieš 5 d.)

Sveikos nestukes 😉 mes po vakarykscio apsilankymo pas gydytoja. Nerimavau del leliuko, nes pries metus praradom viena vaikeli. Bet labai nudziugino gydytoja, viskas zirniukui gerai, auga sveikas ir stiprus kudikelis. Visi matavimai normose, judrus, bet labai fotogeniskas - pozavo kiek reikejo ir kaip reikejo. Dziaugiames be galo ir laukiam jau kito susitikimo. 😊💓🤗

7
  3. 2019.05.16 12:34 (prieš 5 d.)

Clara parašė:
    Mūsų virš 2 mm, taip pat sakė ok. Jei jau 3 ar daugiau tada jau kažkas negerai, viską išaiškino tai nera ko pergyvent

Tai kad cia viskas gerai mano 1,4 mm-1.6 mm. Labai maskatavsosi mano leliukas, tai sudetinga buvo pamatuoti bet cia viskas gi normos ribose. Man gydytojas sake, kad iki 1mm jeigu butu, tai neitu net pamatuoti

4. 3 mėn. 6 d.
    3 mėn. 6 d.

2019.05.16 12:47 (prieš 5 d.)

Nu va as jau po visu tyrimu , viskas super ok, leliukas tinginiukas buvo nenorejo nieko matuot , abiem rankytem galvyte pasiremes/us

6
  5. 2019.05.16 13:20 (prieš 5 d.)

Sanem parašė:
    Na vieninteli kraujo pedsaka matau nebent rytais, kai nosi snypsciuos (buna siek tiek pakresusio kraujo..),prasidejo iskart pastojus, iki to laiko nieko nebudavo...…

tai normalu nėštumo metu. Man irgi tas pats. kartą ir kraujas pasipylė pasilenkus valant dantis.

1
  6. 2019.05.16 13:23 (prieš 5 d.)

Sanem parašė:
    Na vieninteli kraujo pedsaka matau nebent rytais, kai nosi snypsciuos (buna siek tiek pakresusio kraujo..),prasidejo iskart pastojus, iki to laiko nieko nebudavo...…

Pas mane irgi taip rytais buna, bet gydytoja sakė čia normalu, neišsigąsti net jei siaip pradėtų iš nosies bėgti

2
  7. 2019.05.16 13:51 (prieš 5 d.)

Kanel parašė:
    Pas mane irgi taip rytais buna, bet gydytoja sakė čia normalu, neišsigąsti net jei siaip pradėtų iš nosies bėgti

Kaip jusu informacija laiku. Siandien pasileido kraujas is nosies. Tai galvojau, cia labai sunerimti ar viskas gerai.

1
  8. 2019.05.16 14:19 (prieš 5 d.)

Tai turbut ir tos kraujosruvos susidariusios ant uzpakalio normalu... Juk nei skauda, ndi ka.. Tik negraziai atrodo. Gal irgi kazkaip susije su hormonais. Grizusi i Lietuva, zinoma, vis tiek pasiteirausiu seimos gydytojos, nes neradau nei vienos cia esancios, kuriai butu tas pats 😁

9. 2019.05.16 14:36 (prieš 5 d.)

Aš esu čenakų mėgėja, rizikavau, bet galvoju pasidarom šiandien čenakų, nes daug maisto kurį mėgstu, mano lelius atmeta tai kaiiip skanu, kaip is svajonės kokios pirmą kart po 3 mėnesių taip skaniai pavalgiau

3
  10. 2019.05.16 14:51 (prieš 5 d.)

betaa parašė:
    Sveikos nestukes 😉 mes po vakarykscio apsilankymo pas gydytoja. Nerimavau del leliuko, nes pries metus praradom viena vaikeli. Bet labai nudziugino gydytoja, viskas…

Sveiki, malonu Jus ir vel matyti! Buvom susitikusios 2016 metu birzelio menesio mazyliu forume!

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras