2019 m. lapkritinukai

Komentuoti
  1. 2019.05.19 18:56 (prieš 1 mėn.)

gretan0 parašė:
    Gal kuri iš čia esančių būsimų mamyčių Kalipėdoje lankotės jau masažams ar mankštoms? Ir turit patarimų kur apsilankyt?

Ir mane domintu

2. 2019.05.19 20:21 (prieš 1 mėn.)

giedre0811 parašė:
    Ir mane domintu

Klaipedos baseine yra mankstos vandenyje. Solo mankstos namai Neapolyje ir joga yra keliose vietose. As svarstau i solo eit ir i baseina

1
  3. 2019.05.19 20:53 (prieš 1 mėn.)

skotaite parašė:
    Nu zinot kai tetis staiga netiketai mirsta tai automatiskai soka gauni, buvau ligoninej suleido lengvo morfijaus sake nekenkia leliukui

Užjaučiu, niekas nenumatysim tokių atsitikimų. Nėščiosioms galima valerijonų ir sedatif, o šiaip eičiau pas gydytoją pasikonsultuoti dėl to kas galima.
    Kai aš gavau prastus prisca rezultatus tai irgi labai nervavaus, nebemiegojau, verkiau tai ginė net tada klausė ar nereik raminamųjų išrašyti, bet susitvarkiau su emocijom po poros dienų.

4. 2019.05.19 22:26 (prieš 1 mėn.)

LoyalWarrior parašė:
    Užjaučiu, niekas nenumatysim tokių atsitikimų. Nėščiosioms galima valerijonų ir sedatif, o šiaip eičiau pas gydytoją pasikonsultuoti dėl to kas galima.

O ką tie rezultatai? Didelę tikimybę parodė? Darėt nipt po to ar vvt? Jėtuz, kiek nervų kainuoja tokie dalykai..

5. 4 mėn. 1 sav.
    4 mėn. 1 sav.

2019.05.19 23:30 (prieš 1 mėn.)

LoyalWarrior parašė:

Ryt eisiu pas seimos daktara nes dar prireiks raminamuju

6. 2019.05.19 23:54 (prieš 1 mėn.)

Nyana parašė:
    O ką tie rezultatai? Didelę tikimybę parodė? Darėt nipt po to ar vvt? Jėtuz, kiek nervų kainuoja tokie dalykai..

Darėm nipt, visi atsakymai gerai, vaikučiai sveiki.

1
  7. 2019.05.20 00:45 (prieš 1 mėn.)

LoyalWarrior parašė:
    Darėm nipt, visi atsakymai gerai, vaikučiai sveiki.

Valio ❤ neverta darytis to prisca..

8. 17 m. 7 mėn.

2019.05.20 01:06 (prieš 1 mėn.)

Nyana parašė:

O jei prisca rodo gerai,tai gali buti atvirksciai?🤔

9. 2019.05.20 06:35 (prieš 1 mėn.)

Nyana parašė:

Sveikos. Na man lyg jau pradejo matytis prasviesejimas gyvenime. Nebeprireike ibuprofeno, o vakar facebooke manes vos neumete akmenim po to kai pasakiau kad viena tabletele 400 mg isgeriau
    Sianakt biski ramiau miegojom, aisku dabar tokia faze kai kosulys i kazkoki dusuli perejo bet vakar priemime plaucius klausesi viskas gerai tai man buna taip kai sergu
    Tai va

10. 9 m. 9 mėn.

2019.05.20 06:45 (prieš 1 mėn.)

Vetgirl parašė:
    Sveikos. Na man lyg jau pradejo matytis prasviesejimas gyvenime. Nebeprireike ibuprofeno, o vakar facebooke manes vos neumete akmenim po to kai pasakiau kad viena t…

ir mane taip, o po kurio laiko ir viena, ir kita pasisako, kad išgėrė :). Paracetamolis nėra nekaltas vaistas, jis šiaip labai pavojingas dėl per dozavimo net ir dideliam sveikam vyrui.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras