2019 m. lapkritinukai

Komentuoti
  1. Bernužėlis 10 m. 11 mėn.

2019.05.20 15:26 (prieš 1 mėn.)

Braškutė parašė:
    Kokius turit mergaitem vardus?😊

Mergaitei jau 20 metų kaip išrinktas - Akvilė

3
  2. 2019.05.20 15:30 (prieš 1 mėn.)

Papedlapis parašė:
    Turim jau seniai abiem dabar dar vežimukus žiūrinėjam, sunku išsirinkt 🤔 tik tikrai žinai, kad į trečią aukštą nieko supersunkaus netampysiu

As zinokit irgi gyvenu bute, antram aukste, tai nuziurejau Tutis aero, pabandziau parduotuvej, man patiko, nesunkus, grazus, plius vaikutyje akcija dabar, tai jauciu imsiu..

3. 2019.05.20 15:35 (prieš 1 mėn.)

Mes 5 aukšte gyvenam be lifto, tai oj bus darbo kol išrinksime dėl vardu, tai turim abu, nors pradžiai berniukui buvo visai kitoks, bet kažkaip aš jį atradau ir vyrui patiko. Visų vaikų vardu galūnės bus - das. Na bet jei mergaitė, tai prosenelio garbei, tik galūne kitokia

4. 2019.05.20 15:36 (prieš 1 mėn.)

Vardus seniai ir greitai išrinkome, gal niekas nesikeis

5. Bernužėlis 10 m. 11 mėn.

2019.05.20 15:37 (prieš 1 mėn.)

@gnetuk parašė:
    Mes 5 aukšte gyvenam be lifto, tai oj bus darbo kol išrinksime dėl vardu, tai turim abu, nors pradžiai berniukui buvo visai kitoks, bet kažkaip aš jį atradau…

Man aktualu nešiojimas laiptais, tai lengviausias kurį radau buvo šitas:
    https://www.mazylioratai.lt/vezimelis-optimo-3in1
    Bet dabar su dvyniais tai panašu teks imti bugaboo donkey..

1
  6. 2 m. 8 mėn.

2019.05.20 15:39 (prieš 1 mėn.)

Braškutė parašė:
    Kokius turit mergaitem vardus?😊

Adele

1
  7. 2019.05.20 15:42 (prieš 1 mėn.)

@gnetuk parašė:
    Mes 5 aukšte gyvenam be lifto, tai oj bus darbo kol išrinksime dėl vardu, tai turim abu, nors pradžiai berniukui buvo visai kitoks, bet kažkaip aš jį atradau…

Mes ketvirtam be lifto, tai vežima laikysiu mašinoje

8. 2019.05.20 15:52 (prieš 1 mėn.)

simesh parašė:
    Blemba... aš dar tikiuos kad ne sinusitas, nes man visą šiaip gyvenimą sloga yra labai sunkiai pernešamas reikalas, tai nežinau, jei matysiu kad nemažėja, reiks ir …

Nelaukit...

9. 4 mėn. 1 sav.
    4 mėn. 1 sav.

2019.05.20 15:56 (prieš 1 mėn.)

Mes net tris vardus mergaitei turim , iskart turejom vardus dar kai tik pradejom draugaut ir snekejom apie vaikus, berniukui neturim, mum dar biski sudetingiau nes vyras skotas tai kas man patinka jis neistaria tai nzn Kaip bus 😁 mergaite bus Izabele(Isabella) berniukas galbut Magnus

1
  10. 2019.05.20 16:23 (prieš 1 mėn.)

Papedlapis parašė:
    Turim jau seniai abiem dabar dar vežimukus žiūrinėjam, sunku išsirinkt 🤔 tik tikrai žinai, kad į trečią aukštą nieko supersunkaus netampysiu

Kad ir koks lengvas bus, nesti i trecia auksta bus sunku nes vis tiek svers, plius vaikutis manau, kad patogiau ieskoti galimybes laikyti vezimeli laiptines apacioje arba masinoje, jei tokia galimybe yra

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras