2019 m. lapkritinukai

Komentuoti
  1. 2019.05.22 16:19 (prieš 1 mėn.)

Mergaites, kurias siunte del GD. SIandien nuejau pas endokrinologe, mazai kalbanti, iskart aparata, juosteles. Ateit po savaites. Mano buvo cukrus 5.3, dabar dar pamatavo po valgio buvo 6.7. Idomu kokia toliau eiga, matuosiuos savaite,jei viskas normos ribose (nevalgius 5.3 ir maziau, pavalgius iki 6.7), tai atmes ta GD?

2. 2019.05.22 17:04 (prieš 1 mėn.)

EgleNar parašė:
    Mergaites, kurias siunte del GD. SIandien nuejau pas endokrinologe, mazai kalbanti, iskart aparata, juosteles. Ateit po savaites. Mano buvo cukrus 5.3, dabar dar pa…

Dėl šitų reikalų geriau turėti kelias gydytojų nuomones

3. 2019.05.22 17:35 (prieš 1 mėn.)

Laiminga1234 parašė:
    Kaip faina😍 birzelio 12 d. jau manau tikrai turetu matyti, kas ten slepiasi pilvelyje 😍 vakar suzinojom, kad berniukas, tai siandien jau mano mintys irgi sukasi api…

As ir laukiu birželio 12😍 gal ir pasakys, nes kiek echo turėjau nesakė, ir didįjį turėjau nieko nesakė, gal nesimato dar, tai vis galvoju gal jau 12 susizinosiu 😍😍😍 didžiojo echo atsakymai geri, laukiu 28 diena kraujo atsakymai labai tikiuosi irgi bus geri🙏 sendiena lankėmės pirma karta nesciuju baseine, stebėsime kokia savijauta jei viskas gerai keliausime toliau visai patiko, prieš nėštumą sportavau, tai dabar labai trūko veiklos, o ir negalėjau iki šiol y koki sportą keliauti🙂

4. 2019.05.22 18:06 (prieš 1 mėn.)

Jurgute parašė:
    As ir laukiu birželio 12😍 gal ir pasakys, nes kiek echo turėjau nesakė, ir didįjį turėjau nieko nesakė, gal nesimato dar, tai vis galvoju gal jau 12 susizinosiu 😍😍😍…

O man kuo daugiau ilsėtis liepė, jokių sportų. Taip pasiilgau dviračio, lėkdavom su vyru per miškus visokiais takeliais, echhh

5. 2019.05.22 18:09 (prieš 1 mėn.)

Papedlapis parašė:
    O man kuo daugiau ilsėtis liepė, jokių sportų. Taip pasiilgau dviračio, lėkdavom su vyru per miškus visokiais takeliais, echhh

Man šventė išeit į lauką ant suoliuko pasedėt ir namą apsukt.. Taip norėčiau tiesiog pasivaikščioti po parką

6. 2019.05.22 18:15 (prieš 1 mėn.)

minguliux parašė:
    Nea, nežinom. Kadangi genetinių nesidariau, tai teks dar luktelti. O kadangi turiu patirties, kad ir skanas gali apgauti, tai tikriausiai ir po lyties pasakymo kank…

Nu va ir aš po genetikės dar kažkaip nelabai tikiu, nes neužtikrintai pasakė, kad panašiau į vyruką 😀

4
  7. 2019.05.22 18:23 (prieš 1 mėn.)

Vaida34 parašė:
    pagaliau!!!😆

Vaida34 parašė:
    Na jei tikėti spėjimais tai taip 🎀parašykite kai sužinosite,labai idomu ar nors kiek pasitvirtina tokie spėjimai

Mano lėliuko širdutė plakė 166, bet sakė panašiaunį vytišką lytį 😀

8. 2019.05.22 18:30 (prieš 1 mėn.)

Papedlapis parašė:

Aš karts nuo karto pavažinėju dviračiu 😊 labai mane ramina tas 😁

1
  9. 2019.05.22 18:46 (prieš 1 mėn.)

Pažiūrėjau savo 12savaitės echo įrašus tai lygiai 160dūžių,tai grynai riba tarp berniuko ir mergaitės😃 dabar eisiu birželio 5, uoj kaip laukiu🥰
    Mano vakarienė, taip užsimaniau bulvių su kefyru...😃

2
  10. 2019.05.22 18:49 (prieš 1 mėn.)

Mes su vyru taip pat lėkdavo dviračiais į miškelius , ir šeip dažnai sportuodavau,tai dabar taip trūksta to sporto, vyras vis lekia su dviračiu,tai man net seilė varva kaip norėčiau, bet turėjau hematomą ir kraujavomų, nežinau kaip dabar, tai bijau sporto😬 sakiau jei per 18sav echo nematys hematomos tai mėginsiu bemt namie pasportuoti😉

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras