2019 m. lapkritinukai (Archyvas iki 2019.05.08)

1. 2019.04.20 13:15 (prieš 1 mėn.)

Sveikos! Labai linkiu visoms, kurias kankina pykinimas, pagerėjimo ❤️ aš iki 11 savaitės prasikankinau su pykinimu, keliskart vakarais vėmiau tik išsivaliusi dantis. Prasidėjus 12 savaitei stabilizavosi, ir net jaučiu mielai vyrą pamyluočiau, nes, atrodė, anksčiau, jei kas ten būtų lindęs, būčisu užmušus tik va, po vakar savo trimečio gimtadienio svaigsta galva, tempia pilvo apačią, o pilvas atrodo per dvi dienas taip iššoko, kad atrodau esanti 5 mėnesį nėščia

2. 2019.04.20 13:19 (prieš 1 mėn.)

Sveikos, man pasireiskia keistas dalykas. Kas kokia antra nakti pabundu ora gaudydama, ta prasme dustu. Bet atsisedu, atsidarau langa iki galo, pakvepuoju ir vel ramiai uzmiegu. nu kas per nestumas sitas keistas, visai kitaip viskas negu pirmo nestumo metu, dar tokiu bajeriu nebuvo

3. 2019.04.20 13:31 (prieš 1 mėn.)

tinaaa1998 parašė:
    Siandien vaziuojam pas Uosvius pranest zinia musu padarytam sokoladiniam kiausinyje😍 Taaaip laukiu, bet kartu ir labai jaudinuos, reikes nepamirst nufilmuoti reakci…

Papasakok paskui įspūdžius :)))

@gnetuk parašė:
    Kaip smagu, kad viskas gerai aš irgi maža jaučiu imsiu, dėl kompanijos, norėjau ir vyresnėli pasiimti, bet jaučiu jautriai su reaguotų jei bus berniukas, sesė…

Žinok, nepakalausiau, mažius kai koncertavo, tai išsiblaškiau ramindama jį. Be to, tą daktarė nesako paprastai lyties, jau iš ankstesnių nėštumų pamenu, kaip sakė: "Kad pamatysi, kai gims" manau, kad dar ir anksti gan, va gal gegužę kai būsiu ECHO tada reiks pakamantinėti bet šiaip labai nieko nesitikiu, jaučiu gali būti bernuželis Mano dičkis irgi labai sesės nori :)))

1
  4. 2019.04.20 13:34 (prieš 1 mėn.)

@gnetuk parašė:
    Smagu, aš nusprendžiau dar nesakyti, kažkaip patinka man paslaptys neseniai butą nusipirkom, tai visiems staigmena buvo ir vėl nusgebinsim pilvuko visai nesim…

Bus smagu kai pasakysi, tai dar viena staigmena bus :)))

Dom. parašė:
    Sveikos, man pasireiskia keistas dalykas. Kas kokia antra nakti pabundu ora gaudydama, ta prasme dustu. Bet atsisedu, atsidarau langa iki galo, pakvepuoju ir vel ra…

Gal mergytė bus 😊

5. 2019.04.20 13:44 (prieš 1 mėn.)

kalipso parašė:
    Bus smagu kai pasakysi, tai dar viena staigmena bus :)))

Sirdyje tikrai daznai pasvajoju apie mergaite, bet mano sunus pasake taip: dabar brolis, paskui sese!

1
  6. 2019.04.20 14:09 (prieš 1 mėn.)

Dom. parašė:
    Sveikos, man pasireiskia keistas dalykas. Kas kokia antra nakti pabundu ora gaudydama, ta prasme dustu. Bet atsisedu, atsidarau langa iki galo, pakvepuoju ir vel ra…

Gal ant nugaros miegat tuo metu ar ant desinio sono. Gali buti kad gimda jau spaudzia apatine tusciaja vena ir tai trukdo kraujui patekti i sirdi. Tai ir prabundat nuo to kad pasidaro bloga.

7. 2019.04.20 16:23 (prieš 1 mėn.)

Viki01 parašė:
    O man šiandien neįprastai gera diena. 😊 Pati net stebiuosi, ir į parką su dukrele nuėjome ir po parduotuvę pasivaikščiojome. Vakar vos galvą nuo lovos pakėliau, vyr…

Kaip tas dažymas vyne vyksta? Tiesiog verdi kiaušinius vyne?

8. Emilija 3 m. 5 mėn.
    Aironas 6 m. 4 mėn.

2019.04.20 18:33 (prieš 1 mėn.)

Eliza. parašė:
    Kaip tas dažymas vyne vyksta? Tiesiog verdi kiaušinius vyne?

9. 2019.04.20 18:48 (prieš 1 mėn.)

Sveikos. Man nuo pykinimo padedavo kramtoma guma, tik po to ka uzkast reikia. Dabar jau pagerejo su pykinimais , bet turejau vairavimo pamokas kelias per pacias blogiausias dienas. Tai kazkaip ta kramtoma isgelbejo mane. stiprybes visoms kas dar kankinasi. Greitai praeis jau

2
  10. 2019.04.20 18:58 (prieš 1 mėn.)

Estrelli parašė:
    Gal ant nugaros miegat tuo metu ar ant desinio sono. Gali buti kad gimda jau spaudzia apatine tusciaja vena ir tai trukdo kraujui patekti i sirdi. Tai ir prabundat …

Taip, miegu tik ant nugaros arba ant desinio sono, ant kairio sono negaliu uzmigt

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.