2019 m. Liepinukai :)

Komentuoti
  1. 2019.05.19 22:29 (prieš 4 sav.)

Nestuke 2019 parašė:
    Labas visoms 😊 mano beibis labai ilgai zagsi ir taip stipriai..visas pilvas,net tvinkcioi. Taip skaudziai man atrodo🤔 Ar jum taip buna?🤔

Man būna ir irgi atrodo,kad skaudziai ☹️🙄 bet tikriausiai normalu Vis bandau glostyt toj vietoj:)Kad nurimtu

1
  2. 2019.05.19 23:06 (prieš 4 sav.)

baltalape parašė:
    Man būna ir irgi atrodo,kad skaudziai ☹️🙄 bet tikriausiai normalu Vis bandau glostyt toj vietoj:)Kad nurimtu

Mano zagsuliukas nuolatinis kadangi maniskis buvo skersas tai kai zagsi bandau nustatyti jo buvimo vieta. Dbr zemai tai tikiuos apsivertes ir nenusimato jokiu apsukimu

1
  3. 2019.05.19 23:27 (prieš 4 sav.)

Jolita931 parašė:
    Oj būna visko ir cia tikrai normalu ☺️ aš gal per sy nėštumą esu kokius 3 kartus siautejusi, bet vyras jau mano nuotaikų svyravimus žino tai sakė laukia kada pagimd…

Nu tikiuosi, kad ir mano supras..oi bliamba po siandienos net baisu paciai kaip susipykom..as kai dabar isvykus esu pas tevelius, tai principas neleidzia paskambint is pakalbet.nu sakau lyg tokia nebuvau🙄nu bet jei ir kitoms buna, tai siek tiek ramaiu..

4. 6 m. 6 mėn.
    9 m. 8 mėn.
    11 m. 10 mėn.

2019.05.19 23:48 (prieš 4 sav.)

sim-ali parašė:
    Sveikos, kaip gyvenat?🙂 klausykit, as cia del hormonu😁 visas nestumas kaip ir liuks nebuvo nuotaiku svyravimo, pykcio kazkaip or nebuvo, na bet dabar... Jei antra p…

Na, dabar pilnatis Jei "hormonai" siautėti pradėjo prieš savaitę, kaltę galima suversti mėnuliui :D. Kalbu rimtai, dirbu labai moteriškame kolektyve, tai mėnulio fazės dalį moteriškių labai veikia. Pvz. pagal vieną kolegę galiu žymėtis, kada prasideda priešpilnis - koridoriuje pasigirsta nervingas kablų kaukšėjimas, atsidaro durys ir prasideda visų "klizmavimas" bei priešų ieškojimas...
    Ir taip mažiausiai visą savaitę... Per pilnatį nuvargsta lakstyti, tai sėda prie kompo skundų ar laiškų didžiosiomis raidėmis, raudonų šriftu su šauktukas rašyti... Na bet čia toks kraštutinis atvejis Kitos tiesiog dažniau durim patranko, piktinasi ar paverkia dėl menkniekių, greičiau pratrūksta... Gaunasi toks kolektyvinis PMS'as Yra dar tokia kategorija, (anam gyvenime buvusių raganų?) kurios per pilnatį kaip tik būna labai energingos ir kūrybingos - per naktį padaro nerealius darbus, nes nesimiega joms. Aš tokia irgi esu - sunku užmigti, toks lengvas nerimas, galva ūžia nuo minčių. O nėštukes mėnulis ypač veikia - juk skysčių esame pritvinkę kur kas daugiau nei įprasta

1
  5. 2019.05.20 00:12 (prieš 4 sav.)

MamaRossa parašė:
    Na, dabar pilnatis Jei "hormonai" siautėti pradėjo prieš savaitę, kaltę galima suversti mėnuliui :D. Kalbu rimtai, dirbu labai moteriškame kolektyve, tai mėnulio…

Moteriskuose kolektyvuose taip jau buna😃 na mano tas kabinejimasis jau savaite gal ir yra..tikiuosi, kad tai greit baigsis..🙄

6. 2019.05.20 00:30 (prieš 4 sav.)

sim-ali parašė:
    Nu tikiuosi, kad ir mano supras..oi bliamba po siandienos net baisu paciai kaip susipykom..as kai dabar isvykus esu pas tevelius, tai principas neleidzia paskambint…

Tikrai manau normalu, man tai pirmam trimestre kai visi homonai siautejo tai jetauu kas daresi, pikta buvau, suirzusi, viskuom nepatenkinta Amtram trimestre viena sekunde verkiu o kita juokiuosi tai vyras sake jau isvis uzvalde tie homonai kad neapsisprendziu ar liudna ar linksma. O dabar 3iam trimestre uzejo noras viska tvarkyti, pastoviai kazka blizginu, tobulinu namuose, tai jau kai vyras numeta daiktus ar rubus belekur ar su batais per tik isplautas grindis praeina tai jau irgi tvardausi Siandien sedejau ir asarojau ramiai gal 30min, realiai tiesiog del nieko- na uosviene biski isbalansavo tai neatlaikiau, o vyras pakalbino ir sako: aaa tai cia vel hormonai, nu nieko po 5 min aprimsi tai sedejom abu, apsiraminau ir viskas o iki nestumo tai isvis nepamenu kada paskutini karta asarojau, ar pikta buvau, visad tokia rami, kantri, subanasuota jauciaus. O kai laukiuos tai viskas aukstyn kojom 😂😂 Bet vyras jau iprates, ramiai reaguoja

7. Samanta 9 m. 9 mėn.

2019.05.20 07:03 (prieš 4 sav.)

labas mamytes:)as gal ne i tema,bet ka dovanosite busimiems,esamiems teveliams,tecio dienos proga?:))gal kuri kokia minti pakis idomesne

8. 2019.05.20 09:57 (prieš 4 sav.)

Sveikos, merginos. Kreipiuosi i Kaunietes, kur planuojate gimdyti? Ar zadate tartis ar tiesiog taip vaziuosit?

9. 2019.05.20 10:11 (prieš 4 sav.)

Zefyriukas_ parašė:
    Sveikos, merginos. Kreipiuosi i Kaunietes, kur planuojate gimdyti? Ar zadate tartis ar tiesiog taip vaziuosit?

Buvau 2 lig pažiūrėt. Labai patiko.

1
  10. 2019.05.20 10:28 (prieš 4 sav.)

Zefyriukas_ parašė:

Sita tema ana sav aptarinejo lyg 😁

2
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras