2019 m. Liepinukai :)

Komentuoti
  1. 2019.05.22 17:01 (prieš 3 sav.)

A-guste parašė:
    Oi be chalato net namuose neįsivaizduoju kaip gyventi reikėtų. Abejoju, kad būnant ligoninėje rengsiuosi kokius treningus ar kažką, manau bus pižama/naktiniai + cha…

As tai buciau su naktiniais varius. Nu bet gerai, ikalbejot, reikia tai reikia

1
  2. 2019.05.22 17:43 (prieš 3 sav.)

Zefyriukas_ parašė:
    As gal ne i tema ir su kvailu klausimu, bet gal yra pildziusiu prasyma del vienkartines nedirbancios nescioios ismokos? Uzpildziau, bet sake, kad reikia prisegti pa…

Iš gydytojos paimkit pažymą, kad yra suėjusios jau 30sav.

3. 2019.05.22 18:19 (prieš 3 sav.)

Mufka parašė:
    Gyvenu nuosavam name tai vaikstau daug tai yra kol jegu turiu ... Ryte atsikeliu su istinusiom ir einu mievot su tokiom. Jau nebezinau gal cia karstis taip dar s…

Na o spaudimą tikrinote? Šiaip nu teks pakentėti Aš ir pati pnš padėtyje

Iki karščių kompresines kojines nešiojau nu bet kai taip karšta tai tiesiog net negalvoju jų dėtis

4. Agata 14 m. 10 mėn.

2019.05.22 18:29 (prieš 3 sav.)

Attendre parašė:
    Na o spaudimą tikrinote? Šiaip nu teks pakentėti Aš ir pati pnš padėtyje

Del spaudimo viskas ok ak..teks kenteti. Nusipirksiu kompresines kojines ziuresim gal jos kiek gelbes... Nes 24/7 su istinusiom kojom nebeimanoma:/

5. 2019.05.22 18:33 (prieš 3 sav.)

Mufka parašė:
    Del spaudimo viskas ok ak..teks kenteti. Nusipirksiu kompresines kojines ziuresim gal jos kiek gelbes... Nes 24/7 su istinusiom kojom nebeimanoma:/

Mėginkite Man jos padėjo. Tik dabar man per karšta su jomis

6. 2019.05.22 19:08 (prieš 3 sav.)

Pozityvi parašė:
    Iš gydytojos paimkit pažymą, kad yra suėjusios jau 30sav.

Dabar gydytojos pačios viską suveda į sistemą, man nereikejo nieko priseginet. Jinai ten užpildo viską ir ta pažymą jau tupi sodroj. Paskambinkit į Sodra 1883, jums padės užpildyti ir viską paaiškins. Aš ant ragelio kartu viską dariau, kad nieko nepraziopsot. 🌿

1
  7. Samanta 9 m. 9 mėn.

2019.05.22 19:19 (prieš 3 sav.)

Sveikos mamytes,kaip jusu zirniukai,apsiverte?:)as siandien trumpam pasimatyme buvau tai mano pupyte guli skersa dar.

8. 2019.05.22 19:40 (prieš 3 sav.)

Džilonuke parašė:
    Tos kurios jau isejot i dekreta, ar ilgai teko laukt kol sodra pervede pinigelius?

Daug nuo darbdavio priklausys - kada atiduos ataskaitą apie atlyginimo vidurkį. Užpildžiau prašymą pirmadienį vakare, Sodra antradienį pranešė, kad priimtas ir laukia duomenų iš darbdavio. Kiek turiu patirties su biuleteniais - tai jeigu būtų mėnesio 10-15 diena, tai ilgai laukčiau pinigų. Dabar avansų laikas, tai turėtų greitai perduoti duomenis.

9. 2019.05.22 19:42 (prieš 3 sav.)

Shaltupe parašė:
    Daug nuo darbdavio priklausys - kada atiduos ataskaitą apie atlyginimo vidurkį. Užpildžiau prašymą pirmadienį vakare, Sodra antradienį pranešė, kad priimtas ir lauk…

Niekaip nesusije su avansais ar 15 menesio diena darbdavys privalo per 5 dienas pateikti np-sd. O siaip jei gerai su darboviete sutariama - paskambinkit ir iskart buhaltere uzpildys

2
  10. 2019.05.22 19:53 (prieš 3 sav.)

Saaule parašė:
    Sveikos mamytes,kaip jusu zirniukai,apsiverte?:)as siandien trumpam pasimatyme buvau tai mano pupyte guli skersa dar.

Visa laik žemyn galva guli 😊 kitaip ir nebuvo

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras