2019 m. Liepinukai :)

Komentuoti
  1. Samanta 9 m. 9 mėn.

2019.06.11 19:55 (prieš 6 d.)

ppuppsica parašė:
    todėl, kad kaip ankščiau esu minėjusi, mano visos dvi panos gimė CP pagalba, pirmoji sėdėjo, o antrosios neleido pačiai, nes didelis vaikas (4210g) ir CP randas įte…

Nu as ne is tradiciniu mamyciu,pavydas toks baltas:))kai pirma gimdyma iki siol pamenu kaip kosmara,tai svajojau apie CP

1
  2. 2019.06.11 22:25 (prieš 6 d.)

ppuppsica parašė:
    todėl, kad kaip ankščiau esu minėjusi, mano visos dvi panos gimė CP pagalba, pirmoji sėdėjo, o antrosios neleido pačiai, nes didelis vaikas (4210g) ir CP randas įte…

Jums gerai, maniske 4580 buvo ir paciai gimdyti reikejo. Tai ir kirpo ir vaikas suspaustas toks buvo kaip pagalvoju tai mano gimdymai tokie buvo kad kartais CP geriau

1
  3. 2019.06.12 00:28 (prieš 5 d.)

Del korseto.. galvoju, kad reikia nusipirkt elastini dirza, su pirmu vaiku kaip gimdziau akusere sake, kad nereikia, uzsidesi dzinsus ir viskas susitrauks.. toli grazu, pilvas pilnai susitrauke gal po 8men. Jau pergyvenau, kad pilvo raumenys issiskyre. Db galvoju kada ta elastini reiktu pirma karta uzsidet. Ar iskart pagimdzius? Ar grizus is ligonines?

4. 2019.06.12 08:04 (prieš 5 d.)

opalas parašė:
    Na va kaip buna.... o kitos nuvaziuoja i ligonine ir per valanda pagimdo 😁 kaip skirtingai buna. Cia gal dar ne saremiai bet lb nemaloniai staigiai sukieteja pilva…

Man pastaruoju metu daznai sukieteja, ir taip nemalonu, lyg viduj viska uzpaustu, net sirdis atrodo virpa. Ir kuo toliau, tuo dazbiau taip. Ir vakarais vis maudzia pilvo apacia ir nugaros apacia. Jau ir taip suirzus nuo tu karsciu esu, o dar tie paruosiamieji...

5. 2019.06.12 08:08 (prieš 5 d.)

saulen parašė:
    Del korseto.. galvoju, kad reikia nusipirkt elastini dirza, su pirmu vaiku kaip gimdziau akusere sake, kad nereikia, uzsidesi dzinsus ir viskas susitrauks.. toli gr…

Tai vat, as net nezinau ka daryt. Ar pirkti dar pries gimdyma ir veztis i GN, ar pirkti kai namo isleis kokiam ortopedijos centre ir namie nesioti. Bet kai tokie karsciai, tai neisivaizduoju kaip su juo isbuti. O kiek zinua tai su juo nuolat reikia buti ir miegoti.

6. Mažoji 5 m. 3 sav.
    Didžioji 6 m. 10 mėn.

2019.06.12 08:18 (prieš 5 d.)

Ernesttutte parašė:
    Jums gerai, maniske 4580 buvo ir paciai gimdyti reikejo. Tai ir kirpo ir vaikas suspaustas toks buvo kaip pagalvoju tai mano gimdymai tokie buvo kad kartais CP g…

Užjaučiu.. Tikrai tikiu kad buvo žiauriai sunku.. Juolab kaip suprantu ten buvo pirmas gimdymas? Ir dar tokio svorio žmogiuka išstumti.. Tik gaila kad neteko man patirti ir palyginti kaip geriau.. Ar CP ar natūralus gimdymas.. Juk būna kitoms kad vos ne vienu stumimu gimsta vaikiukas. Tad neteks sužinoti 🙄🙄

7. 2019.06.12 08:44 (prieš 5 d.)

Saisai parašė:
    Man pastaruoju metu daznai sukieteja, ir taip nemalonu, lyg viduj viska uzpaustu, net sirdis atrodo virpa. Ir kuo toliau, tuo dazbiau taip. Ir vakarais vis maudzia …

Kad jau vaikutis pilnai išsivystęs jūsų tai gal tuoj ir gimdysit, jei paruošiamieji kankina. 🙂☺️

8. 2019.06.12 09:54 (prieš 5 d.)

saulen parašė:
    Del korseto.. galvoju, kad reikia nusipirkt elastini dirza, su pirmu vaiku kaip gimdziau akusere sake, kad nereikia, uzsidesi dzinsus ir viskas susitrauks.. toli gr…

Per pamokėles sakė, jog diržas dedamas ne ankščiau kaip po 5 dienų
    Na sakė moterys jį dedasi grįžę namo ir todėl į GN vežtis neverta. O galima ir korsetą ir diržą pasirinktinai Aš irgi ketinu kažką panašaus įsigyti, nes man tikrai prireiks, nes jau amžius nebe 30 metų ir jau odos elastingumas nebe tas. Noriu greičiau nei po 8 mėn atsistoti į savo vėžias

9. 2019.06.12 10:23 (prieš 5 d.)

Nu nerandu sau vietos... nei sedet nei gulet nepatogu. Nei veikt kazka, ant saules 40 rodo siandien pas mus 🌞🌞🌞🌞🌞

10. 2019.06.12 11:01 (prieš 5 d.)

opalas parašė:
    Nu nerandu sau vietos... nei sedet nei gulet nepatogu. Nei veikt kazka, ant saules 40 rodo siandien pas mus 🌞🌞🌞🌞🌞

Tikrai galima išprotėti, prakaitas žliaugia. 🥵🥵🥵

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras