2019 m. Liepinukai :) (Archyvas iki 2019.07.17)

1. Adas 4 d.
    DoMaS :) 5 m. 5 mėn.

2019.06.18 13:38 (prieš 1 mėn.)

Liucir parašė:
    Klinikose duoda jei norit, klausia ar savo duosit ar kliniku aprengt.

Manes neklause net ar duoti jų 😀 o per paskaitėles irgi akcentavo, kad savo turėti ir ką turėti

1
  2. 2019.06.18 13:51 (prieš 1 mėn.)

rožine parašė:
    Manes neklause net ar duoti jų 😀 o per paskaitėles irgi akcentavo, kad savo turėti ir ką turėti

O ka turėti sake? 🙂

3. Adas 4 d.

2019.06.18 14:09 (prieš 1 mėn.)

ingridux2016 parašė:
    O ka turėti sake? 🙂

Vilnones kojnytes,2kepurytes, bodis arba siaustinukas ir šliaužtai, sau tapkes ir po gimdymo paketai/pampersai vandens buteliuką ir juodo šokolado jei nori

1
  4. 2019.06.18 14:44 (prieš 1 mėn.)

rožine parašė:
    Vilnones kojnytes,2kepurytes, bodis arba siaustinukas ir šliaužtai, sau tapkes ir po gimdymo paketai/pampersai vandens buteliuką ir juodo šokolado jei nori

o kam dvi kepurytes?

5. 2019.06.18 14:47 (prieš 1 mėn.)

meshku parašė:
    o kam dvi kepurytes?

kiek komplektu dėsite rubelių vaikui į palatą?nesinori man puse spintos prisikrauti, bet atrodo visko gali prireikti.. ar reikia savo naktiniu i gimmdykla klinikose, ar duoda?

6. Adas 4 d.

2019.06.18 14:52 (prieš 1 mėn.)

meshku parašė:
    o kam dvi kepurytes?

Nes viena iskart uzdeda o kita poto jau kaip nuprausia ir rubeliais aprengia,tai ta pirmoji gali but jau ir kruvina ar seip nesvari

meshku parašė:
    kiek komplektu dėsite rubelių vaikui į palatą?nesinori man puse spintos prisikrauti, bet atrodo visko gali prireikti.. ar reikia savo naktiniu i gimmdykla klinikose…

Parašiau ko reik sau tik paketu tapkes ir vanduo viska duoda 😀
    O i palata isidejau 4komplektus, kitus 3paruosiau namie,jei reiks atvež vyras

7. 2019.06.18 14:59 (prieš 1 mėn.)

Dar klausimas: kokius kompresiukus speneliems ir tepalą dėsites? Kadangi esu pirma kartė, nežinau dėtis pientraukį ar ne... Dar nenusipirkau, bet manau ateityje tikrai reiks... Ar yra mamyčių turėjusių įtrauktų spenialių problemą? Kaip selėsi žindyti? Ar dėjotės į ligoninę antspenius?

8. 10 m. 8 mėn.

2019.06.18 15:01 (prieš 1 mėn.)

meshku parašė:
    Dar klausimas: kokius kompresiukus speneliems ir tepalą dėsites? Kadangi esu pirma kartė, nežinau dėtis pientraukį ar ne... Dar nenusipirkau, bet manau ateityje tik…

Kompresus turiu multi mama, tepalas garmastan.

1
  9. Adas 4 d.

2019.06.18 15:03 (prieš 1 mėn.)

meshku parašė:
    Dar klausimas: kokius kompresiukus speneliems ir tepalą dėsites? Kadangi esu pirma kartė, nežinau dėtis pientraukį ar ne... Dar nenusipirkau, bet manau ateityje tik…

Multi mam kopresus tepaliuko nepirkau jokio, pradžioi duos meginuku visokių ir ten bus tepaliukai poto nusipirksiu daugiau jei reikes

10. 2019.06.18 15:52 (prieš 1 mėn.)

Prisiduodu aš. 38 sav. Mažylė 2900g sveria. Puikiai įsitaisiusi ir pasiruošusi gimti. Viskas tvarkoje echo rodė

10

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.