2019 m. Liepinukai :) (Archyvas iki 2019.07.17)

1. Orestas 3 sav.

2019.06.19 20:04 (prieš 1 mėn.)

O kokius naujagymiu rubeliams miltelius naudoti ,ir kur geroau pirkti?😉

2. Adas 6 d.
    DoMaS :) 5 m. 5 mėn.

2019.06.19 20:11 (prieš 1 mėn.)

Severinaa parašė:
    O kokius naujagymiu rubeliams miltelius naudoti ,ir kur geroau pirkti?😉

Neutral, froch,balance

3. 2019.06.19 20:13 (prieš 1 mėn.)

Sniegoja parašė:
    Labas visoms! Musu berniukas gime pirmadieni. Buvo 37 svaites ir 2 dienos. Ugis 51, svoris 3,2. Tiesiog nakti nubego vandenys ir per 4 val gime.

Sveikinimai🌸🌸🌸

4. Orestas 3 sav.

2019.06.19 20:16 (prieš 1 mėn.)

rožine parašė:
    Neutral, froch,balance

O kur juos isigyti?😉

5. Adas 6 d.
    DoMaS :) 5 m. 5 mėn.

2019.06.19 20:17 (prieš 1 mėn.)

Severinaa parašė:
    O kur juos isigyti?😉

Bet kuriam prekybcentri

6. 2019.06.19 20:31 (prieš 1 mėn.)

Severinaa parašė:
    O kur juos isigyti?😉

Menulyje

14 1
  7. 2019.06.19 20:46 (prieš 1 mėn.)

Sniegoja parašė:
    Labas visoms! Musu berniukas gime pirmadieni. Buvo 37 svaites ir 2 dienos. Ugis 51, svoris 3,2. Tiesiog nakti nubego vandenys ir per 4 val gime.

Sveikinimai, o kaip pati jaučiatės?
    Aš ketinu Antakalny, tai man labai įdomi jūsų patirtis. Ėmėt savo indus?
    O šiaip, tokį labai paprastą klausimą turiu, kaip išvis vyksta viskas priemime? Atvarai ten ir iškart varai prie registratūros ir sakai, kad prasidėjo veikla? Aš kiek buvau Antakalny priemamajam, tai ten eilė moterų, bet jei jau veikla, tai nebelabai ir eilėj pastovėsi.. Žodziu, toks mano labai "pirmakartiškas" klausimas, jei kas supras apie ką aš či, tai papasakokit, nes aš nerimauju, kad atvykus gimdyt, kažkur kažkonepasisakysiu ir prasedėsiu be reikalo...

1
  8. 2019.06.19 21:24 (prieš 1 mėn.)

Oho, kaip jaučiasi diskusijoje hormonai

6
  9. 2019.06.19 22:10 (prieš 1 mėn.)

Sveikos! Kaip sekasi toms kuriu mazyliai jau virs 2,500kg? Maniske kai ugtelejo pradejo baisiai spausti skrandi, rugstys nekyla tragiskai(beveik isvis nelyla, o jei ir buna tai minimaliai) Bet kadangi maze greiciausiai isiremus ir spaudzia skrandi aukstyn tai jau 3-ia diena nezmoniskai (pastoviai, nepriklausomai ar pavalgiau ar ne) skauda skrandi, kelinta diena prabundu 4/5h ryto ir pasibaigia miegas, nes skrandzio skausmas neduoda ramiai net paguleti 😪 Bandziau ir rennie, visiskai nepadejo :/ Gal kuri irgi panasioje siutacijoje? Mums lieka pagal termina dar 6 savaites, tai uoj nezinau kaip be miego seksis 😥

1
  10. Samanta 9 m. 10 mėn.

2019.06.19 22:10 (prieš 1 mėn.)

Tai,kad pradeda kai vaiku darzelyje aiskint iskart, kam tau vaikai.Nu tikrai juokinga.Moteris paklause ar baltus su spalvotais skalbti?nu tikrai man keistas klausimas,as nekalbu apie lengvai melsva spalva ar juostele sviesia ir sudet kartu,balti ir -spalvoti(man pries akis iskar spalvoti ryskiom detalem),todel keistas klausimas,neveltui turbut ir yra skalbimo priemones,baltiems,juodiems,spalvotiems,balinimo priemones ,temperaturos nurodomos ir programos.Nenesioju nieko savaitem,uzdeta maike skalbt dedu ir uztenka 30°,tiesiog maloniau uzsideti kvepiancia,o ne uzsideta ,panesiota,pakabejusia.Kaip kazkurios sako maisau ir viskas ok,nu as nemaisau,nes tikrai esu sugadinus net ir pasaugojant,kad oj neturetu buti nieko cia,o padaze.Ir vadint cia mane nezinancia kaip skalbti ir vaiku auginti tai isvis juokinga.paraso savo slykstu komentara,kur dar vienam vienaip sako ,kitam kitaip ir oj nenoriu izeist,bet...tai atsakiau kaip parase.aisku,kad cia isvis juokinga diskusija,kaip sakoma kas kaip moka tas taip soka.Moteris paklause ,pasakiau savo nuomone,nepuoliau cia vadint kvailos ir kaip jus aplamai dar vaikus galit augint.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.
Skelbimai
6,00 €
19 | 11,6 cm
9,00 €
6,00 €