2019 m. Liepinukai :) (Archyvas iki 2019.07.17)

1. Vakarė 1 sav. 3 d.
    Vilte 6 m.

2019.06.20 20:27 (prieš 1 mėn.)

Saisai parašė:
    As kai geriau Tardyferon, kokius tris menesius nepykino ir viena diena pradejo pykint. Tai akusere man patare negerti ju ant tuscio skrandzio, o pabandyti ka nors l…

Man irgi sake tik po maisto valgyti, reiks dar ryt pabandyt po pusryciu, nes bandziau tardyferon ir tot’hema nuo abieju vienodai 🤔

2. 2019.06.20 20:32 (prieš 1 mėn.)

liepa86 parašė:
    Iki 99

Tokio nukritimo jokios natūralios priemonės nepakels siūlyčiau pabandyt Fercelan arba Ferretab. Abu geriami po valgio, gana gerai toleruojami. Tardyferon dažniausiai sukelia pykinimą jeigu gert ant tuščio skrandžio. O tothema išvis šlykštynė, kada begertum (ir nieko ji nepadeda). Šiaip labai gerai Tardyferon gert po kokio vaisiaus - suvalgyt ar obuolį, ar kokį kivį (pagal skonį kas patinka), ar uogų (juk jau braškės prasidėjo!) ir tada išgert Tardyferon. Ir mažiau pykins, ir gerai pasisavins, nes vaisiai turi natūralaus vitamino C.

3. 2019.06.20 20:48 (prieš 1 mėn.)

Shaltupe parašė:
    Tokio nukritimo jokios natūralios priemonės nepakels siūlyčiau pabandyt Fercelan arba Ferretab. Abu geriami po valgio, gana gerai toleruojami. Tardyferon dažniau…

Tardyferona aš asmeniškai vartoju prieš pat maistą arba su maistu, nes informaciniame lapelyje taip ir parašyta 🙂 bet su maistu aišku kaip reaguoja organizmas

4. 2019.06.20 21:48 (prieš 1 mėn.)

liepa86 parašė:
    Kam nukritus gelezis? Kaip ji pakeliat naturaliais budais? Nes dvieju rusiu nusipirkau ir nuo abeju pykina 🙄

Man nukritus iki 99, o trombocitai 404.. Einu antradieni pas gydytoja. As vartoju skysta gelezi is f raides man regis, skanu, saldu, bet tikrai galima gerti. Plius c vitaminas padeda isisavint gelezi, galit sar hematogena valgyt i diena po 1

5. 2019.06.20 23:19 (prieš 1 mėn.)

Jolita931 parašė:
    Nežinau, aš niekada asmeniškai nelygindavau dėl kažkokių kitokiu priežasčių, o ir kad kažkas lygina dėl dezinfekcijos tai pirma karta girdziu, matyt čia pas mane su…

Na aš lirmagimio lyginau, dabar taip pat.. tai tikrai yra daroma dėl dezinfekcijos. O kai gimė pirmas vaikutis net gydytoja paklausė ar žinote kad rūbeliai turi būti išskalbti ir išlyginti, atsakiau taip žinau 🙂 taip kad čia nėra mitas, bet kas kaip nori tas taip daro 😉

5
  6. 2019.06.20 23:30 (prieš 1 mėn.)

altyna parašė:
    Na aš lirmagimio lyginau, dabar taip pat.. tai tikrai yra daroma dėl dezinfekcijos. O kai gimė pirmas vaikutis net gydytoja paklausė ar žinote kad rūbeliai turi būt…

Yra įvairių nuomonių bet išskalbti, tai tikrai man atrodo būtina. Aš net sau naujus rūbus išskalbiu o dėl lyginimo, tai yra įvairių nuomonių. Kad ir išlyginsim, jie vistiek nebus sterilūs, nes aplinka jau savaime pati nėra sterili be to vaikui nebūtinos sterilios sąlygos, reikia tiesiog švarios aplinkos
    O aš asmeniškai išskalbiau, išdžiovinau dziovykleje ir viskas

2
  7. 2019.06.20 23:43 (prieš 1 mėn.)

Izi. parašė:
    Yra įvairių nuomonių bet išskalbti, tai tikrai man atrodo būtina. Aš net sau naujus rūbus išskalbiu o dėl lyginimo, tai yra įvairių nuomonių. Kad ir išlyginsi…

Ta prasme apie naujus rūbus tai net kalbos nėra apie plovimą (aš asmeniškai aukštoje temperatūroje išplaunu) bet aš šneku apie kasdienį lyginima, jog aš nelyginu jeigu nėra susiglamze. 🙂 Mes kiekvieną savaitgalį grindis plauname po karštu garų, bet net ir tada tu bakterijų nepanaikinsi pilnai, jų buvo ir atsiras. O yra taip kaip jus ir sakot kad svarbiausia švara 🙂

2
  8. 2019.06.21 00:11 (prieš 1 mėn.)

Jolita931 parašė:
    Ta prasme apie naujus rūbus tai net kalbos nėra apie plovimą (aš asmeniškai aukštoje temperatūroje išplaunu) bet aš šneku apie kasdienį lyginima, jog aš nelyginu je…

Aš su pirmąja lyginau gal 2 kartus po to mečiau šį hobį Svarbu išplauti rūbeliai ir pailsėjusi mama nes realiai yra ką veikti išlyginti tuos rūbelius o dar kai supratau, kad nu realiai nėra prasmės lyginti bet tikrai nenoriu nieko įžeisti. Vienos lygina, kitos ne čia jau požiūrio reikalas

3
  9. 2019.06.21 00:24 (prieš 1 mėn.)

Izi. parašė:
    Aš su pirmąja lyginau gal 2 kartus po to mečiau šį hobį Svarbu išplauti rūbeliai ir pailsėjusi mama nes realiai yra ką veikti išlyginti tuos rūbe…

Pritariu 👍

10. 2019.06.21 00:31 (prieš 1 mėn.)

Saisai parašė:
    Na kiti lygina naujagimio rubelius ne del susiglamzymo, o del dezinfekcijos... Bet gal cia jau atgyvena, nezinau...🙂

Aš lyginau būtent dėl to, bent pradžioj. Nepamenu iki kada taip dariau su pirmu, gal pirmą mėnesį

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.