2019 m. Liepinukai :) (Archyvas iki 2019.07.17)

1. 2019.06.25 22:20 (prieš 3 sav.)

sauleta. parašė:
    O kaip smagu kartu bus laukti nes aš galvojau kad viena taip ilgai lauksiu

Aš irgi dar ilgai lauksiu 😊 o jau taaaaaip norisi kuo greičiau... nors prognozuoja, kad savaitėle ankščiau turėtų pasirodyti 🤷‍♀️

2
  2. 2019.06.25 22:33 (prieš 3 sav.)

A-guste parašė:
    O aš dabar ne visai į temą 🙈 o bet tačiau, kadangi pirmas mažylis, tai tų klausimų daug ir įvairių... taigi kada vyras gali/privalo eiti “atostogų” ? Ar kai tik pag…

tada, kada parašo prašymą darbovietėje ir darbovietė išleidžia 30 kalendorinių dienų per 3 mėnesius nuo vaiko gimimo. ir jų negalima imti dalimis.

3. 2019.06.25 22:58 (prieš 3 sav.)

opalas parašė:
    Man pvz jis ir buvo reikalingiausias is kart😊 ziurint koks gimdymas ir koks vaikutis, kaip cia ir sako. ☺ Mano rekdavo istisai nuo pat pradziu 😅 nei i dusa nei i t…

Mes irgi nusprendę, kad imti iš karto. Viskas nauja, pagalbos tikrai reikės. Tad norėtųsi, kad vyras būtų šalia nuo pirmų dienų. Dar išnaudos kasmetines atostogas prie to paties, tai man bus tikra parama.l

1
  4. 4 m. 4 d.

2019.06.25 23:04 (prieš 3 sav.)

A-guste parašė:
    Aš irgi dar ilgai lauksiu 😊 o jau taaaaaip norisi kuo greičiau... nors prognozuoja, kad savaitėle ankščiau turėtų pasirodyti 🤷‍♀️

Aš jau irgi taip nekantrauju ypač kai forume kuri mergina parašo kad pagimdė ar jau gimdo taip faina, aš irgi jau nekantriai laukiu susitikimo nors vaikiukas dar sėdi ir nesiruosia kolkas gimimui

5. 4 m. 4 d.

2019.06.25 23:05 (prieš 3 sav.)

Shaltupe parašė:
    Mes irgi nusprendę, kad imti iš karto. Viskas nauja, pagalbos tikrai reikės. Tad norėtųsi, kad vyras būtų šalia nuo pirmų dienų. Dar išnaudos kasmetines atostogas p…

Aš taip pat pirmą kart tapsiu mama todėl sutarėm kad vyras iškart eis atostogu

6. 2019.06.25 23:50 (prieš 3 sav.)

Mamytes kurioje vietoje labiausiai jaučiate judesius ? Pas mane buvo skersas mažylis visa laika tik paskutiniu ekoskopo metu per pati ekoskopa jis apsivertė i gera padėti ☺️ Bet man toks jausmas , kad vel grįžo i bloga skersa padeti man labai i šoną duodasi ir zagsejima jaučiu aukštai kartais atrodo , kad galvyte visai aukštai įsitaisiusi o taip tikėjausi , kad nenuorama mano ir liks geroje padėtyje , bet dar duodasi po visa pilva man ☺️

7. 2019.06.25 23:58 (prieš 3 sav.)

sauleta. parašė:
    O kaip smagu kartu bus laukti nes aš galvojau kad viena taip ilgai lauksiu

Ir as paciam gale.. terminas numatytas tik liepos 29d. Tai dar daug laiko laukt.. bet kazkaip ir neskubu, bijau to gimdymo.. net tases nesikraunu i ligonine.. 🙈

8. 2019.06.26 00:06 (prieš 3 sav.)

Man taip pat terminas tik liepos gale, dar visas mėnuo kai pagalvoji... ryt einu pas gydytoją, šeip jaučiuosi gan gerai tik pilvas didelis, vandenų daugiau. Bet gimdyti norėčiau jau dabar, bijau ir neramu, bet jau jaučiuosi pasiruošusi nors tašė dar nesudėta, vis rytoi rytoi

9. 2019.06.26 00:52 (prieš 3 sav.)

Neringa Kirs parašė:
    Mamytes kurioje vietoje labiausiai jaučiate judesius ? Pas mane buvo skersas mažylis visa laika tik paskutiniu ekoskopo metu per pati ekoskopa jis apsivertė i gera …

Mano lėlytė jau seniai apsivertusi, bet kai pradeda diskanus, tai nebesuprantu, kur ji ką ten daro. Kartais toks jausmas, kad kokia joga užsiėmusi. Kaip įsiremia į visus pilvo kraštus vienu kartu, tai jau nebesuprantu nei kaip ji ten įsitaisiusi, nei ką daro. Toks jausmas, kad vienu metu ir šlapimo pūslę spaudžia ir skrandį pamanko. Tokiais momentais sunerimstu, kad gal suskersavo, bet nueinu pas gydytoją ir kaskart žinios tos pačios - galvinė pirmeiga. Taigi pagal judesius negalima spręsti apie vaiko padėtį

1
  10. 2019.06.26 01:02 (prieš 3 sav.)

Shaltupe parašė:
    Mano lėlytė jau seniai apsivertusi, bet kai pradeda diskanus, tai nebesuprantu, kur ji ką ten daro. Kartais toks jausmas, kad kokia joga užsiėmusi. Kaip įsiremia į …

Na maniskis tai jauciu pagal judesius kad vis dar sedi patogei. Nes galvyte visada matosi kaip praplaukia pro skrandi.. Ir nuo rūgšties kylimo galima suprast ar jah vietoj ar ne 😂 nors duodasi ir sonuose kartais atrodo, bet garantuoju kad dar ne galvyte zemyn 😂😂

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.