2019 m. Liepinukai :) (Archyvas iki 2019.07.17)

1. 2019.06.26 05:08 (prieš 3 sav.)

Neringa Kirs parašė:
    Mamytes kurioje vietoje labiausiai jaučiate judesius ? Pas mane buvo skersas mažylis visa laika tik paskutiniu ekoskopo metu per pati ekoskopa jis apsivertė i gera …

Maniškis sėdi dešinėje po šonkauliais - tai ir pagal formą matosi pilvo ir galvytę čiuopiu ir kaip žagsi matosi. Kai įsirėmia dar didesnis guzikas dešinėje atsiranda kitus judesius jaučiu kairėje pusėje, daugiausiai ne aukščiau bambos ar jos lygmenyje. Na maždaug taip visada gulėjo skersai tik po to atsisėdo. Jokių makalavimųsi nejaučiau po visą pilvą ir šiaip visą nėštumą labai mažai judesių jaučiu tik va į galą pasidarė stipresni ir labiau jaučiami

1
  2. 2019.06.26 08:14 (prieš 3 sav.)

altyna parašė:
    Man taip pat terminas tik liepos gale, dar visas mėnuo kai pagalvoji... ryt einu pas gydytoją, šeip jaučiuosi gan gerai tik pilvas didelis, vandenų daugiau. Bet gim…

As pradejau krautis ir paskui pasimeciau lyg pirma kart 😁nzn ko dar gali prireikt. Palikau. Reiks prisiruost pabaigt susidet kada. Dar namai neparuosti- lovele nesusukta, rubeliu nesudeliojau, daug turiu. Zodziu 😁 nera ikvepimo per karscius man. Su sunum kariaujam namie. Lb neturiu kantrybes 😑

3. 2019.06.26 08:18 (prieš 3 sav.)

Renata Renatėlė parašė:
    Maniškis sėdi dešinėje po šonkauliais - tai ir pagal formą matosi pilvo ir galvytę čiuopiu ir kaip žagsi matosi. Kai įsirėmia dar didesnis guzikas dešinėje atsirand…

Man irgi desinej pusej dazniausiai jauciasi ☺ buna isiremia kazkur po desniu sonkauliu ir vizualiai matosi. O su pirmu irgi panasiai kaip Jus, mazokai judesiu jusdavau. Reikedavo atsiset susikaupus stebet ar juda
    Pvz gulint isvis nepajusdavau . Dabar kazkaip gyd aiskino kad placenta kitaip issidescius ten tai lb jauciasi judesiai ☺

4. 2019.06.26 08:30 (prieš 3 sav.)

vili parašė:
    Patikslinsiu, 30d atostogų dienų priklauso iki vaikui sueis 3mėn. Tai vadinasi vėliausiai turi išeiti kai vaikui sueis du mėnesiai 🙂

Bet girdėjau, kad gali ir dalimis kažkaip imti tas atostogas, ar blogai girdėjau? 🤔

5. 2019.06.26 08:37 (prieš 3 sav.)

opalas parašė:
    As pradejau krautis ir paskui pasimeciau lyg pirma kart 😁nzn ko dar gali prireikt. Palikau. Reiks prisiruost pabaigt susidet kada. Dar namai neparuosti- lovele nesu…

Su pirmu kažkaip atsakongiau ruošiausi.. bet sutinku mano vaikutis irgi į darželį neina, namie tai tenka pakariauti, vyras daug dirba, tai vat ir laukiu kol gims ir vyras namie bus tikrai bus lengviau o dėl to ko prireiks ar ne aš šykart rami, neapsikraunu daiktais turiu tik būtiniausius, ko reiks nusipirksiu vėliau, nes su pirmu tai iš to nežinojimo daik ko ir nepanaudojau

2
  6. Radvilė 1 d.
    Gabija 6 m. 6 mėn.

2019.06.26 08:59 (prieš 3 sav.)

IngaKns parašė:
    Bet girdėjau, kad gali ir dalimis kažkaip imti tas atostogas, ar blogai girdėjau? 🤔

Ne, tevystes atostogos yra nepertraukiamos, dalimis imti negalima.

1
  7. Sofija 2 sav. 2 d.
    Emilis 8 m. 1 mėn.

2019.06.26 09:41 (prieš 3 sav.)

IngaKns parašė:

Negalima dalimis.

1
  8. 2019.06.26 10:16 (prieš 3 sav.)

Deimantide parašė:
    Na maniskis tai jauciu pagal judesius kad vis dar sedi patogei. Nes galvyte visada matosi kaip praplaukia pro skrandi.. Ir nuo rūgšties kylimo galima suprast ar jah…

Na nelabai galima spresti pagal judesius manyciau😁. Nes buna kad ir pacios akuseres nlb supranta ar galvyte ar uzpakaliukas🙈.

9. 2019.06.26 11:08 (prieš 3 sav.)

Mamytes kurios turit GD, kur gumdysit? Jei dieta kontroliuojamas diabetas tai nevaziuosit i trecia lygi? As kaip ur galeciau 2lygi gimdyti, bet kazkaip man rekomenduoja 3, ma as aisku seniau turejau problemu tai dar tai prisideda. Bet kazkaip linkstu orie VGM ne Santaru, pasumetusi as.

10. 2019.06.26 11:21 (prieš 3 sav.)

Ernesttutte parašė:
    Mamytes kurios turit GD, kur gumdysit? Jei dieta kontroliuojamas diabetas tai nevaziuosit i trecia lygi? As kaip ur galeciau 2lygi gimdyti, bet kazkaip man rekomend…

As tai tik 3 lygio. Pirma gimdziau klinikose nors jokiu bedu neturejau bet buvau ramesne kad viskas vietoje :). Si karta turiu GD su dieta tai net nesvarscius i klinikas

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.