2019 m. Liepinukai :) (Archyvas iki 2019.07.17)

1. 2019.07.11 23:18 (prieš 1 sav.)

red4 parašė:
    yra kuriai terminas 29d? kaip jauciates? ☺️

Pas mane terminas porą dienų vėliau, bet jokių požymių, nei ką skauda, nei paruošiamieji kankina, tik šeip nuovargis yra 😊

1
  2. 2019.07.11 23:22 (prieš 1 sav.)

A-guste parašė:
    Na va kaip visur skirtingai rašo... aš buvau skaičiusi, kad ne ilgiau 3valandų gali būti 🤔

Babybjorne nerekomenduoja daugiau nei 20 min, o tai isdalies labai panasi padetis kai stuburiukas sulenktas, o ne tiesus.
    Taip buna vaikiukai gali ismiegot ir pvz visas dvi tris val toj kedutej bet nu nepatariama del galvytes, stuburiuko.. Bet as tikrai jusu vietoje bent nebandyciau visos keliones, dalinciau per puse su pvz valandos pertrauka, oo siaip yra dar toks dalykas, kad pvz yra kiti net neperka auto keduciu, o pvz kazkaip sega vezimo lopsi su dirzais ir veza kelione, nors apsurdas nes avarijos metu vaikas kaip kamuolys islektu, bet tikrai zinau kurie taip kudikius vezioja... idomu kaip pagal istatyma ar taip galima, ar tai skaitosi vaikas saugiai prisegtas :/

1
  3. 2019.07.11 23:24 (prieš 1 sav.)

Martyna wind parašė:
    Babybjorne nerekomenduoja daugiau nei 20 min, o tai isdalies labai panasi padetis kai stuburiukas sulenktas, o ne tiesus.

Na aš su lopšiu nerizikuočiau... O važiuoti, tai tik su pertraukomis, tik maniau, kad tikrai vaikiukas ilgiau gali išbūti kėdutėje, nors man pačiai ta suriesta padėtis neatrodo patogi

4. 2019.07.11 23:34 (prieš 1 sav.)

Na aš irgi paskaitau, ką kitos rašo... Terminas 28 d, bet nieko nejaučiu ir nežinau, ką reiktų jausti. Laukiau paruošiamųjų, kada ištisai varinės į tualetą, neleis miegoti naktimis. Išlikau tokia pat judri, gyvybinga, viską galiu pasidaryti, miegu kaip meškinas (tik apsivers sunkiau, bet jau pripratau). Tai spėju gimdymas kaip trenks lyg perkūnas iš giedro dangaus, tai liksiu nesupratus kas daros taip vis baisu, kad nebūtų kaip filmuose - ima ir nubėga vandenys žinau, kad jų nedaug, bet nedėvint įkloto užtektų ir tiek...

1
  5. 2019.07.11 23:35 (prieš 1 sav.)

A-guste parašė:
    Na aš su lopšiu nerizikuočiau... O važiuoti, tai tik su pertraukomis, tik maniau, kad tikrai vaikiukas ilgiau gali išbūti kėdutėje, nors man pačiai ta suriesta pad…

Jusu reikalas spresti, kaip pati minejau as isvis neplanuociau ilgos keliones ar apskritai keliones tolimos tokiam laikotarpyje as tiesiog pasakiau, ka zinau ir kas kaip keliauja taip mes patys vaziavom 100 km ir nestojom, o tai apie valanda keliones kai buvo 2-3 men. bet ilgiau as jau nelabai asmeniskai keliauciau, siaip linkiu laimingos ir ramios keliones ir gero oro pvz neperkarsta kad butu, geriau vesiau nei kad po prakairu keliaut

6. 2019.07.11 23:37 (prieš 1 sav.)

Shaltupe parašė:
    Na aš irgi paskaitau, ką kitos rašo... Terminas 28 d, bet nieko nejaučiu ir nežinau, ką reiktų jausti. Laukiau paruošiamųjų, kada ištisai varinės į tualetą, neleis …

Man tai irgi isvis patogu ir gera savijauta buvo grynai iki 37sav galo, tada per viena diena beveik eme nepatogu darytis miegant nepatogu, i wc daznai vaikstau dienomis (nakti tik karta, tai cia dar ok), sudurimai tokie staiga tarpkojy uzeina etc. Tikrai beveik vienu ypu viskas uzejo tai kaip sakant siandien gali but puiki savijauta, o nuo ryt prasidet lieva niekad negali zinot. Paruosiamuju tai neturiu ir as. Terminas 22d.

1
  7. 2019.07.11 23:49 (prieš 1 sav.)

Shaltupe parašė:
    Na aš irgi paskaitau, ką kitos rašo... Terminas 28 d, bet nieko nejaučiu ir nežinau, ką reiktų jausti. Laukiau paruošiamųjų, kada ištisai varinės į tualetą, neleis …

As einant dažnai apsičiupinėju ar tikrai nenubėgo kažkokia paranoja man jau gaunasi 😂

8. Eva 3 d.
    Samanta 9 m. 10 mėn.

2019.07.11 23:52 (prieš 1 sav.)

As tai jauciu gerai,kaip uzeina atrodo lyg reguliarus.Siandien buvau apziurai,fiksavo toniukus ,judesius.Tai gyd sako cia tokius rodo,kad jums uzeina:))sakau,tai ir jauciu as juos:))ir man kaip uzeina kokia valandziuke taip ir praeina.o kaip jusu leliukai guli,galvyte zemyn,bet geroj pozicijoj ar veideliu i virsu.Sako gimdymo metu,buna sukasi dar,bet jeigu ne galvyte platesne gaunasi,sunkiau gimdyti.

9. 2019.07.11 23:53 (prieš 1 sav.)

Neringa Kirs parašė:
    As einant dažnai apsičiupinėju ar tikrai nenubėgo kažkokia paranoja man jau gaunasi 😂

As tai bijau viena pasivaiksciot eit, jei staiga nutolus nuo namu saremiaut pradeciau, kaip viena pareiciau baisu tai mano vaiksciojimas vienai tik iki pardes (na ten bent zmoniu yra, padetu kas nors ir pan). Nes marsrutas iki upes/ezero baisus man dabar, nes gali but kad nieko nesutikciau ten net, o viena nebepaeiciau... baisumelis

1
  10. 2019.07.11 23:53 (prieš 1 sav.)

LijaL parašė:
    Man tai irgi isvis patogu ir gera savijauta buvo grynai iki 37sav galo, tada per viena diena beveik eme nepatogu darytis miegant nepatogu, i wc daznai vaikstau d…

Žiūrėsim, kaip čia bus. Gal ir man savaitė ramybės beliko

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.