2019 m. Liepinukai :) (Archyvas iki 2019.07.17)

1. 2019.07.12 00:13 (prieš 6 d.)

Saaule parašė:
    As tai jauciu gerai,kaip uzeina atrodo lyg reguliarus.Siandien buvau apziurai,fiksavo toniukus ,judesius.Tai gyd sako cia tokius rodo,kad jums uzeina:))sakau,tai ir…

Maniske atlosus galvyte, veideliu eis. Bet sako, kad gimdymo metu dar gali pasisukt normaliai, tai tikiuosi, nes kitaip sunkus gimdymas nusimato...

2. 2019.07.12 00:15 (prieš 6 d.)

LijaL parašė:
    Man tai irgi isvis patogu ir gera savijauta buvo grynai iki 37sav galo, tada per viena diena beveik eme nepatogu darytis miegant nepatogu, i wc daznai vaikstau d…

Aš į jūsų kompaniją - jaučiuosi puikiai, jokių ženklų, jokių paruošiamųjų, nu išvis nieko - tik mano terminas liepos 15 d.;)

3. 2019.07.12 00:31 (prieš 6 d.)

Martyna wind parašė:
    Babybjorne nerekomenduoja daugiau nei 20 min, o tai isdalies labai panasi padetis kai stuburiukas sulenktas, o ne tiesus.

Yra spec lopšiai, kuriame vaikas prisegamas, ir lopšys tvirtinasi diržais, dėl ssugumo nieko nežinau

1
  4. 2019.07.12 00:34 (prieš 6 d.)

altyna parašė:
    Yra spec lopšiai, kuriame vaikas prisegamas, ir lopšys tvirtinasi diržais, dėl ssugumo nieko nežinau

Pagal KET vaikelis turi būti kėdutėj pritvirtintoj👌 tuom viskas ir pasakyta 😊

2
  5. 2019.07.12 05:27 (prieš 5 d.)

red4 parašė:
    yra kuriai terminas 29d? kaip jauciates? ☺️

Man terminas 29 d., pagal echo 31d. Kolkas nieko nejauciu, pilvo nemaudzia, kaip buvo 7 men. Daug vaikstom su shuniu 🙂 buna nemiga uzeina nuo 3 iki 6 ryto..

6. Rapolas 1 sav.
    6 m. 7 mėn.
    9 m. 9 mėn.
    11 m. 11 mėn.

2019.07.12 06:14 (prieš 5 d.)

Pagaliau! Vakar 18.51 "iššoviau" 3.700 kg, 53 cm Rapolą :). Naktį, rytą pratrepsejau namuose. Lyg ir nelabai reguliarūs atrodė. Per pietus skambinu vyrui į darbą, gal vežk, nes kas 10 min.saremiukai, o esu tikrai nepirmakartė 16 val. užrašė tonus, patikrino kaklelį - tik 4cm. Dar abejojo, ar guldyti, bet sakau guldykit, nes sąrėmiai nors nedažnėja, bet vis ilgesni ir skausmingesni. Gimdyklos užimtos, laukiame priimamojo palatoje. Darosi vis smarkiau... Pagaliau ateina jaunutė akušerė ir išsivedė į gimdyklą. Sąrėmiai dažnėja, skausmas nerealus. Jokie kamuoliai, šilti dušai nepadeda. Jaučiu didelį nuovargį, noriu miego, neturiu jėgų. Pasiduodu ir prašau epiduro. Akušerė stebisi, kad kaip čia aš - tris be nuskausmunamųjų, o ketvirtą negaliu iškentėti... :/O man dzin jų nuomonė, tiesiog jauti - riba. Patikrina kaklelį 18.10 val. - tik 5 cm... Ir sako, kad epiduro reiks dar palaukt, nes visi užimti, neplanuotų cp yra. Dar keli "geruliai" sąrėmiai ir jaučiu, kaip pilve pokštelėjo ir bėga vanduo. Ir iš karto noras stumti. Kviečiam akušerę, ji tikrina-tik 7 cm, kaklelis ilgokas... Ir sako - tik nestumk per saremį! Laikyk! Suplėšysi kaklelį! Ką nestumti, jei pats kūnas viską daro už tave... Jaučiu, kaip vaikinukas slenka, tarpvietė jau dega. O ji laiko viena ranka lendančią galvutę, kad "neiišauciau", o kita rišasi prijuostę, subėgo personalas, lanksto lovą gimdymui ir visi rėkia nestumk, kvėpuok, palauk, mes čia tuoj pasiruošim! Susiruošė gal per 1,5 min. ir tada sako stumk. "Šoviau" 18.50 su tokiu palengvėjimu... Vaikinuką iškart ant krūtinės uždėjo, placentą sutvarkė, plyšimai nedideli - susiuvo. Kai mane sutvarkė, tada ant šono ir maitinti mažiuką. Maždaug tik po 1, 5 val. matavo, svėrė, rengė. Žodžiu - skausminga pradžia su staigia ir laiminga pabaiga

23
  7. Amelija 7 m. 11 mėn.

2019.07.12 06:17 (prieš 5 d.)

Neringa Kirs parašė:
    As einant dažnai apsičiupinėju ar tikrai nenubėgo kažkokia paranoja man jau gaunasi 😂

Mane tai vyras čiupinėja irgi 🤣 ir jei kur ilgiau išvarau viena, tai irgi vis rašo ir klausia nu kaip, ar neprasidėjo sąrėmiai 🤣

8. Amelija 7 m. 11 mėn.

2019.07.12 06:21 (prieš 5 d.)

Martyna wind parašė:
    Babybjorne nerekomenduoja daugiau nei 20 min, o tai isdalies labai panasi padetis kai stuburiukas sulenktas, o ne tiesus.

Oj ne, su lopšiu tikrai negalima taip vežtis mašinoj 🤦‍♀️ aš esu mačius ir kai tiesiog glėby laiko, ypač čiut paaugusius, sako nu nesėdi man kėdutėj, rėkia... nu nesuprantu tokių, parėks kartą kitą ir pripras. Man saugumas svarbiau 😉

2
  9. Amelija 7 m. 11 mėn.

2019.07.12 06:25 (prieš 5 d.)

MamaRossa parašė:
    Pagaliau! Vakar 18.51 "iššoviau" 3.700 kg, 53 cm Rapolą :). Naktį, rytą pratrepsejau namuose. Lyg ir nelabai reguliarūs atrodė. Per pietus skambinu vyrui į darbą, g…

Sveikinimai 🎉⚘😍 pieno upių ir ramių naktų!

10. 2019.07.12 07:27 (prieš 5 d.)

MamaRossa parašė:
    Pagaliau! Vakar 18.51 "iššoviau" 3.700 kg, 53 cm Rapolą :). Naktį, rytą pratrepsejau namuose. Lyg ir nelabai reguliarūs atrodė. Per pietus skambinu vyrui į darbą, g…

Sveikinimai 💐

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.
Skelbimai
430,00 €
370,00 €
38 | 10 | S
6,00 €