2019 m. Liepinukai :) (Archyvas iki 2019.07.17)

1. 2019.07.12 17:31 (prieš 1 sav.)

Skaičiausi šiandien apie aviečiu lapu arbata, sako padeda pasiruosti gimdymui, sureguliuoja gimdos tonsusa. Taip pat po gimdymo ja gerti gerai, Po gimdymo ši arbata padeda susitraukti gimdai iki normalaus dydžio greičiau, šiek tiek slopina pogimdyminį kraujavimą.

2
  2. 2019.07.12 17:33 (prieš 1 sav.)

meshku parašė:
    Arba kažko užvalgetė, kaip man buvo...Galvoju va viduriuoju, negera, pasigooglinau- čia jau artėjančio gimdimo požymiai. Išsimaudžiau, pasipuošiau ir laukiu...nu ir…

O mes praeita savaite visa seima i tualeta lakstem 😁 po mano apsilankymo piliklinikoj... kazkoki uzkrata atsinesiau. Na aisku ir pries gimdyma gali varinet i tualeta

3. 2019.07.12 17:34 (prieš 1 sav.)

Saaule parašė:
    Gal bandykite ketvirtadieni vaziuoti ,bus kaip sakot 39 sav jau ir jau sprest,gal padiguldys ir koki penktad padarys,nenusileiskite ir sakykite,kad parasyta ir saky…

Tikiuosi,nes tiek dienų gulėti ligoninėj šeip sau tai ką žinau jau žymiai geriau namie.. Tikiuosi, kad pataikysiu pas tokį daktara, kad normaliai viską su žiūrės nereikės kaip šitai pirštų net rodyti kur pabraukta, kad cezaris..

4. 2019.07.12 17:37 (prieš 1 sav.)

Jolita931 parašė:
    Aš žinokit eidavau po gimdymo į tualetą tik su microlax 😉

As kiek kankinausi 😒 buna nori bet negali, tada tos mikrolax gerai. O as po 3-4 d vaiksciodavau be jokio absoliuciai noro... lb sunkiai sekdavosi. Ir slyvas mirkytas dziovintas valgiau, selenas visokias. Bet koki menesi tai tikrai kancia buvo i tualeta nueit. Sian gyd paklausiau tai nera jokiu priemoniu zindanciom be to mikrolax..

5. 2019.07.12 18:26 (prieš 1 sav.)

Sveikos puikiai suprantu, kad nesame gydytojos ir iš pasakojimų diagnozių nenustatom ir geriausia kreiptis į gydytojus, bet reik pasakojimų iš patirties ... Jau porą dienų skauda/maudžia pilvo apačią. Niekaip negaliu suprasti ar cia as gal persalau slapimo pusle o gal cia jai gali buti tokie paruošiamieji ir ruostis jau man? Ir vaikas siandien rimtai "kaip tankas" (:D) malasi, skaudžiai.

6. 2019.07.12 22:12 (prieš 1 sav.)

SabinaG parašė:
    Sveikos puikiai suprantu, kad nesame gydytojos ir iš pasakojimų diagnozių nenustatom ir geriausia kreiptis į gydytojus, bet reik pasakojimų iš patirties .…

man ir pamaudžia pilvo apačią, ypač jei daugiau ir greitesniu žingsniu pavaikštau, bet praeina ramiai pabuvus. Tai manau paruošiamieji. Jei jums nepraeina, o ištisai maudžia tai pasiklauskit gydytojos, gal padarytų skubų šlapimo tyrimą, ten per kelias min padaro ir pamatytų ar yra uždegimas.

7. 2019.07.12 23:15 (prieš 1 sav.)

Prisiduodam. Gimėm liepos 10. Luknė jaučiasi gerai, ramus vaikas , tapti mama kažkas nerealaus!

18
  8. 2019.07.12 23:17 (prieš 1 sav.)

Kami_Leks parašė:
    Prisiduodam. Gimėm liepos 10. Luknė jaučiasi gerai, ramus vaikas , tapti mama kažkas nerealaus!

Sveikinimai! 🥰

9. 2019.07.12 23:50 (prieš 1 sav.)

Šiandiena turejau vizitą pas savo gydytoja mažylis įsitaisęs jau labai žemai sake na liepa tai jau tikrai pagimdysit nors terminas liepos gale visai ir kaip tyčia ši vakarą aš taip keistai jaučiuosi jau , kad išsiblaškymas 100% tai dabar katik pajutau kazka tarp kojų atrodo kažkokia srovyte kaip ir norejo išbėgti , bet kaip ir neišbėgo gal siek tiek paliko šlapia ranka , bet niekas nenutekejo , bet supratau tai , kad labai bijosiu aš taip isigandau galvoju nejaugi jau viskas prasidės vos širdis neišlipo aš visa nėštumą stengiausi tiesiog negalvoti apie tai , bet kai artėja jau finišas supratau , kad tikrai baimes pas mane labai daug 🙄 Ir šiandiena gydytoja apžiūrėjus mane sako turbut jau ir pilva pamaudžia ir dabar po jos vizito man paranoja atrodo maudžia ta pilva vis dažniau kaip sunku ištikruju kai pirmas gimdymas kai nežinai kaip cia viskas įvyks ir ta baime tokia didele mane užpuolė kazkaip reikia nusiteikti ir ta baime išvaryti iš savęs 🙈

1
  10. 2019.07.12 23:55 (prieš 1 sav.)

Kami_Leks parašė:

Sveikinimai
    Papasakokit kaip sekesi gimdymas? Jus is Klp tai labai idomu viskas

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.
Skelbimai
7,00 €
20 | 12,3 cm
5,00 €
34 | 6 | XS
370,00 €
38 | 10 | S