2019 m. Liepinukai :)

Komentuoti
  1. 2019.04.15 21:18 (prieš 1 mėn.)

Mamaytes pasidalinkite kokio svorio apytiksliai jusu maziukai dabar? As snd buvau pas ginekologe, mums 28savaites ir sveriam 1200g

2
  2. 2019.04.15 22:21 (prieš 1 mėn.)

Agata1 parašė:
    Man darė CP, nes sėdėjo vaikas, o vandenys bėgo. Buvo netikėtai. Dabar nežinau kaip bus, nes mažas tarpas, bet bus kaip bus. Tiek CP tiek NG man kažkiek nerimo keli…

Neramina atsigavimas po Cezario girdėjusi,kad reikia nemažai laiko..O ir vaikui būna šokas kai gimsta po cp...😐

1
  3. 2019.04.15 22:34 (prieš 1 mėn.)

Erminta- parašė:
    Neramina atsigavimas po Cezario girdėjusi,kad reikia nemažai laiko..O ir vaikui būna šokas kai gimsta po cp...😐

Nu kad laiko reikia tai ir po cp ir ne po cp jo reik o kuo vaikui sokas buna? 🤔 Pirma karta girdziu, idomu butu suzinot 🤔

1
  4. 2019.04.15 22:40 (prieš 1 mėn.)

Melynaa parašė:
    Nu kad laiko reikia tai ir po cp ir ne po cp jo reik o kuo vaikui sokas buna? 🤔 Pirma karta girdziu, idomu butu suzinot 🤔

Internete esu taipogi skaičiusi kad vaikai gimė po CP patiria didesni stresą nei kad natūraliai gimė 🙂

4
  5. 2019.04.15 22:46 (prieš 1 mėn.)

Jolita931 parašė:
    Internete esu taipogi skaičiusi kad vaikai gimė po CP patiria didesni stresą nei kad natūraliai gimė 🙂

Nu reiks pasiieškoti straipsniu paskaitinet 😊 aisku jei cia is lietuviškų info tai kazin.... 🙄

6. 2019.04.15 23:01 (prieš 1 mėn.)

Erminta- parašė:

Atsigavimas tai labai individualiai, nuo organizmo priklauso manau tiek po cp, tiek natūraliai gimdžius. Būna viskokiù situacijù. Dėl šoko tai matyt yra tiesos, nes vistiek viskas vyksta kitaip nei natūraliu būdu. Bet tai kà daryt? Jūs kaip suprantu neturite iš ko rinktis... kaip ir aš neturėjau pasirinkimo. Tiesiog daugiau gerù minčiù ir viskas bus ok

3
  7. 6 m. 5 mėn.
    9 m. 7 mėn.
    11 m. 9 mėn.

2019.04.15 23:04 (prieš 1 mėn.)

Renata Renatėlė parašė:
    Labos. Kokias lovytes renkatės? Supamas, nuleidžiamais šonais ar išimamais virbais? Taip pat čiužinuko pasirinkimas - kokosinis ar ...? Kaldrytę tik su vilnos užpil…

Nuleidžiamas šonas, reguliuojasi dugno aukštis. Vėliau galima šoną visai nuimti. Užtenka iki 3 metų. Užtektų ir ilgiau, bet jau tokio amžiaus pradeda norėti didelės lovos. Pataliukai, pagalvės sintetiniai, medvilniniai, nes tokius gali skalbti aukštoje temperatūroje, džiovinti dziovykleje. Čiužinys tikrai nebus kokoso, nes kai vaikinukas pradeda šokinėti, jis tiesiog sulūžta, subyra. Grikių neina išplauti, tai po metų vaizdelis nekoks...

3
  8. 2019.04.15 23:11 (prieš 1 mėn.)

Melynaa parašė:

Skaičiau,kad atliekant cp vaikas patiria stresą😐O išemant gauna labai dideli šoka kas pakenkia, visai kitaip būna kai patis ateina. Ir ką beskaityčiau tik daugiau nerimo atsiranda..😕

9. 2019.04.15 23:18 (prieš 1 mėn.)

Mes irgi pasirinkom praktiškai ir, kad būtų patogu. Šiandien kaip tik sumontavom, trūksta tik čiužinuko (iš amazon bus poluretano) pasikels ir bus su mūsų lovos lygiu 😊 kitu kampu geriau matos, bet dėl privatumo...

2
  10. 2019.04.15 23:37 (prieš 1 mėn.)

Agata1 parašė:
    Atsigavimas tai labai individualiai, nuo organizmo priklauso manau tiek po cp, tiek natūraliai gimdžius. Būna viskokiù situacijù. Dėl šoko tai matyt yra tiesos, nes…

Daktaras pasakė,kad gali ir natūraliai viskas praeitį puikiai,bet yra didelė rizika ir jis nerekomenduoja ir pritaria tik cp.
    O ir labai daug laiko esu bileteni dėl visų neštumo negalavimų ir jau dėl to rizikoj vien..
    Tiek,kad mes lyties nusprende esam nežinoti,tai tas laukimas dabar geras mintis palaiko🙂

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras