2019 m. Liepinukai :)

Komentuoti
  1. 2019.04.18 13:55 (prieš 1 mėn.)

Cia einamaja savaite rodo.

3
  2. Sofija 7 m. 1 mėn.
    Marija 12 m. 9 mėn.

2019.04.18 14:04 (prieš 1 mėn.)

Lasiukass parašė:
    Sveikos merginos,

O man atvirkščiai, jau eina 30-ta savaitė, o rodo 29, vos ne savaitė skirtumas

1
  3. 2019.04.18 14:50 (prieš 1 mėn.)

daivosd parašė:
    O man atvirkščiai, jau eina 30-ta savaitė, o rodo 29, vos ne savaitė skirtumas

Reiskias pati ne tokia mm datą esate įrašiusi, už tai atsilieka.
    O dėl savaites priekyje, tai td rodo einama savaitę, o ne pilną savaitę.

4. 2019.04.18 15:31 (prieš 1 mėn.)

Gal kuriai Kauno mamytei įdomu nors tą patį ir internete galima rast kaip supratau

1
  5. 2019.04.18 15:42 (prieš 1 mėn.)

smalsuolesu parašė:
    Sveikos!! Geguzes pradzioje susitarus su fotografe del nestukes fotosesijos, uzsisakiau specialiai tam suknele, tik paskui pamaciau kad siuntimas apie menesi uztruk…

Siulyciau ikelti sita posta i grupe facebooke “nuotaku namuciai” tai manau tikrai atsirastu kas parduoda karta uzsideta ar pasakytu kur issinuomuoti galima. Labai grazus modeliukas ir pamegtas pamergiu tai manau tikrai atsirastu variantu😉O siaip tai galit kreiptis i Gabriele Gineikaite TOP TO BOTTOM ji yra siu orginaliu sukneliu kureja tai manau pasiutu jum ja laiku pagal ismatavimus, bet kaina beabejones yra visai kitokia nei siunciantis is Kinijos.

6. 2019.04.18 21:56 (prieš 1 mėn.)

Eglute-A parašė:
    Siulyciau ikelti sita posta i grupe facebooke “nuotaku namuciai” tai manau tikrai atsirastu kas parduoda karta uzsideta ar pasakytu kur issinuomuoti galima. Labai g…

Aciu!!

7. Mantas 14 m. 3 mėn.

2019.04.19 08:14 (prieš 1 mėn.)

Ech koks rytas. Rado ketonų. Su gydytoja sukontaktuoti neėmanoma. Šventės ant nosies. Neramu. Gal kuriai buvo ketonų? Žinau, kad ankstesniais laikais į ligoninę guldydavo. O dabar kaip. Tik skysčių daugiau gerti? Gal kokių patarimų.

8. 2019.04.19 08:45 (prieš 1 mėn.)

Medeina1984 parašė:
    Ech koks rytas. Rado ketonų. Su gydytoja sukontaktuoti neėmanoma. Šventės ant nosies. Neramu. Gal kuriai buvo ketonų? Žinau, kad ankstesniais laikais į ligoninę gul…

Man taip pat rado ketonu, gerkit labai daug skysciu, bent jau man sekancia diena neberode.

9. 2019.04.19 08:55 (prieš 1 mėn.)

Medeina1984 parašė:
    Ech koks rytas. Rado ketonų. Su gydytoja sukontaktuoti neėmanoma. Šventės ant nosies. Neramu. Gal kuriai buvo ketonų? Žinau, kad ankstesniais laikais į ligoninę gul…

O Jus pakankamai angliavandeniu vsrtojat? Man kai nustate GD ejau pas dieatologe, nes tom kur nustato GD iskart atsisako daug angliavand. Ir tada sukyla ketonai.Kad ir kas butu privaloma valgyt ir angliavandeniu pakankama kieki zinoma ir skysciai. Del ju tik tiek zinau..

10. 2019.04.19 09:27 (prieš 1 mėn.)

Medeina1984 parašė:

Man irgi buvo atsiradę ketonų, tačiau gydytoja nuramino, kad jų nedaug (1,5). Liepė vartoti daug skysčių. Taip ir dariau, ir po 3 savaičių pakartojus tyrimą jų nebeliko

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras