2019 m. Liepinukai :)

Komentuoti
  1. Edgaras 6 m. 7 mėn.

2019.04.19 22:02 (prieš 1 mėn.)

Aditukė parašė:
    Man lytis taip pat svarbi nepatinka man neutralus drabuzeliai,ruostis reikia. Beto,visada mes kalbedavom,kad reiketu mums mergaites. Pastojus buvo visos viltys s…

Man lyti svarbu žinot dėl galvojimo, t.y. aš jau įsivaizduoju kaip pynsiu kasitės ir pan. Kaip turėsim maža princese. Pradžiai buvom su vyru įsitikine, kad bus berniukas, dar prieš visus echo, tai galvoje kitos mintis buvo, tai teko viska perdelioti, kai sužinojom, kad mergaite, kelias dienas šoke lengvam vaiksčiojau. O va kaip vakar, tokia nežinomybe tai man buvo blogiausia... nežinau, kaip kitos nori arba ištveria tokia nežinomybė

2
  2. 2019.04.21 20:53 (prieš 4 sav.)

Medeina1984 parašė:
    Pas mane daugiau, beveik 4. 😟 Geriu dabar daugiau. Gal dar peršalimas susidėjo. Buvo temp kelios dalys, sloga, kosulys..

Karščiuojant ketonų gali atsirasti, nes didėja angliavandenių skaidymas. Kadangi karščiuojant nebūna apetito, dažnas nevalgo. Tada organizmas skaldo kūno riebalus ir skaidymo metu susidaro ketonai, kaip atliekos. Vienintelis būdas to išvengti - gauti daugiau angliavandenių. Jeigu nėra apetito - tiesiog gerti saldintus skysčius. Net ir sergantieji diabetu (ypač tie, kas leidžiasi insuliną) karščiuojant gauna kažko saldinto, antraip ištiktų hipoglikemija. Antra priežastis, dėl ko karščiuojant atsiranda ketonai - inkstai gauna per mažai vanens. Daug jo netenkama per odą, o inkstai vargšai priversti sunkiau dirbti. Todėl karščiuojant jau reikia nebe 2-2,5 litrų vandens, o 3 ir daugiau

2
  3. 7 m.
    9 m. 8 mėn.
    11 m. 3 mėn.

2019.04.22 09:17 (prieš 3 sav.)

Shaltupe parašė:
    Karščiuojant ketonų gali atsirasti, nes didėja angliavandenių skaidymas. Kadangi karščiuojant nebūna apetito, dažnas nevalgo. Tada organizmas skaldo kūno riebalus i…

Mes turim 3 berniukus, ketvirta skaiciavom planavom, tikejomes si kart tikrai princese bus, bet jau 10 savaite suzinojom , jog vel berniukas😂🙈.

7
  4. Bus broliukai :) 34 sav., liko 48 d.
    Mažoji švelnioji 8 m. 5 mėn.
    Didžioji profesorė 10 m. 7 mėn.

2019.04.22 13:20 (prieš 3 sav.)

Valencija parašė:
    Mes turim 3 berniukus, ketvirta skaiciavom planavom, tikejomes si kart tikrai princese bus, bet jau 10 savaite suzinojom , jog vel berniukas😂🙈.

O kaip skaiciavot,kad mergaite butu? Kokius gal dar metodus bandet?

5. 2019.04.23 08:01 (prieš 3 sav.)

Valencija parašė:

Pagal mėnulio fazes, pozas, vaisingas dienas? 😁😁😁 žmonės planuoja, o dievas juokiasi, kaip sakoma.

4
  6. 2019.04.23 10:00 (prieš 3 sav.)

Jolita931 parašė:
    Bet realiai kurkas daugiau žmonių pasirenka žinoti lyti 🙂 o tos kurios pasirenka jos vistiek su nekantrumu laukia to momento, tai man pačiai tas ne konkretumas irgi…

Su ta lytim visko būna gali 9men sakyt viena,o išlysti kitą 😁 kaip nutiko ir mano kelegei prieš kelias sav. Keli nedikai sakė berniukas ir pimpuka parode žodžiu laukė sūnaus,o išlindo mergina 😀
    Pati nenorejau lyties žinoti,bet jau 13sav echo pati pamačiau konkoliukus ir neliko abejonių, ir jie neišnyko vis dar....nors galejo nesirodyt butu įdomiau laukt iki gimimo 😊

1
  7. 2019.04.23 11:19 (prieš 3 sav.)

Rado pas mane gliukozes slapimo tyrime, reikes kartot. Kazkaip neramu pasidare... Labai traukia mane ant ledu ir bandeliu, kazkaip reikes susilaikyt...

8. 2019.04.23 11:30 (prieš 3 sav.)

rožine parašė:
    Su ta lytim visko būna gali 9men sakyt viena,o išlysti kitą 😁 kaip nutiko ir mano kelegei prieš kelias sav. Keli nedikai sakė berniukas ir pimpuka parode žodžiu lau…

Tai gali ir jums kaip draugei nutikt...

1
  9. 2019.04.23 12:38 (prieš 3 sav.)

Fame parašė:
    Tai gali ir jums kaip draugei nutikt...

Gali zinoma betkuriai,uztai as i viena lyti ir neuzsiakcentuoju nlb aktualu kas gims tai ir neklausiu per echo nu tai ka matot 😀

1
  10. 2019.04.23 14:23 (prieš 3 sav.)

Sunerimau. Gavau šlapimo atsakymą, o ten baltymo 0.3 rado. Pas gine penktadienį. Kažin ryt pasikartot tyrimą ar skambintis iš anksto ginei :/

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras