2019 m. Liepinukai :) (Archyvas iki 2019.03.27)

1. 2019.01.12 00:01 (prieš 3 mėn.)

JOVI TA parašė:
    Ar yra privati grupė Liepinukų?

Turėtų būti, bet gal ne visas priima..

2. 2019.01.12 07:51 (prieš 3 mėn.)

O koks skirtumas tarp privačios grupės ir tokios? Joks. Jei nori kažką sužinot, pasidalinti galima ir šioje grupėje.

1
  3. 2019.01.12 08:04 (prieš 3 mėn.)

Banana2 parašė:
    O koks skirtumas tarp privačios grupės ir tokios? Joks. Jei nori kažką sužinot, pasidalinti galima ir šioje grupėje.

Nes yra temu apie kurias viesai kitos nenori komentuoti, arba foto ikelia

2
  4. 2019.01.12 08:45 (prieš 3 mėn.)

Sveikutes rašau su klausimu, jau nuo vakar sirguliuoju nosis uzgulus, gerklę paskauda pora dalių temp yra žodžiu gripas 🤐 gal kuriai yra taip buvę ir galit pasidalinti veiksmingas patarimais kad greičiau pas veikt?

5. 2019.01.12 08:52 (prieš 3 mėn.)

žirniukas 1 parašė:
    Sveikutes rašau su klausimu, jau nuo vakar sirguliuoju nosis uzgulus, gerklę paskauda pora dalių temp yra žodžiu gripas 🤐 gal kuriai yra taip buvę ir gali…

Laba. Man panašiai buvo, tai kažkokių vaistų gerti lb negalima. Man rekomendavo influcidą ir faringospry į gerklė. Ir žinoma gulėt lovoj su daug karštos arbatos.
    Pora dalių temperatūros nėštumo pradžioj sakė kaip ir normalu.

6. 2019.01.12 09:13 (prieš 3 mėn.)

Raminta27 parašė:
    Laba. Man panašiai buvo, tai kažkokių vaistų gerti lb negalima. Man rekomendavo influcidą ir faringospry į gerklė. Ir žinoma gulėt lovoj su daug karštos arbatos.

Jo dėl vaistų žinau kad negalima. Na bandysiu su arbatom kolkas

7. 2019.01.12 09:27 (prieš 3 mėn.)

JOVI TA parašė:
    Ar yra privati grupė Liepinukų?

Yra

8. 2019.01.12 09:42 (prieš 3 mėn.)

rožine parašė:
    Tik dabar testa atlikot? 🤔

Ne.jau 16 savaiciu😉

9. 2019.01.12 09:44 (prieš 3 mėn.)

žirniukas 1 parašė:
    Jo dėl vaistų žinau kad negalima. Na bandysiu su arbatom kolkas

Ne tik arbatų, bet ir daug skysčių, vandens, sultinio. Ne visos vaistažolės besilaukiančiai tinka - pasidomėkite, yra nerekomenduojamų. Kuo dažniau vėdinti patalpas, kur būnate, plauti rankas, naudoti vienkartines servetėles, nosį plauti jûros vandeniu, burnos ertmę skalauti su druska, jei naudojate eterinius aliejus yra visokių prieš peršalimo ligas, taip pat tinka česnakas prie lovos.

10. 2019.01.12 09:46 (prieš 3 mėn.)

Agata1 parašė:
    Dabar pagalvojau, kad ir man td keistai taip veikia paskutiniu metu, išmeta vis laiks nuo laiko raudonojo kalendoriaus priminimus, nors viskà ištrynus esu, kai prad…

Pažymėkite kalendoriuj teigiamą nėštumo testą ir baigsis tie pranešimai

Šiaip, kai užsidedi pilvelį, tai TD automatiškai meta visas į tą mėnesį, kuriame nurodytas gimdymo terminas

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.