2019 m. Liepinukai :)

Komentuoti
  1. 2019.01.17 07:02 (prieš 1 mėn.)

LijaL parašė:
    man lygiai taip pat, nustate padidejusia, vakar parme krauja NIPT, kitos sav. gale bus rezultatai ar viskas gerai. Kaip nervus gadina.

Aš laukiu rytojaus, bus kraujo rezultatai. O į ultragarsà maniškis nebetilpo vos vos, aparatūra nebepaskaičiavo rizikos, tai taip irgi nėra ramu... tikiuosi viskas bus gerai ir mums ir jums. Irgi jei kažkokiù įtarimù bus NIPT darysiuos.
    Su pirmu dariausi genetinius savarankiškai, nes nu 33 metai ar 35 kažkaip skirtumas mažas man, arti jau rizikos amžiaus, o su šiuo man 35 tai jau priklausė darytis.

2. 2019.01.17 07:06 (prieš 1 mėn.)

Zylej parašė:
    Sveikos moterys pirmą kartą aš čia prisijungiau tokia bedelė ištiko... Mums su mano žirniuku jau 13 savaičių nuėjom planiškai echoskopijai...ir rado darinį …

O gydytojai kà sako? Aš nesusidūrus.

3. 2019.01.17 07:12 (prieš 1 mėn.)

Agata1 parašė:
    Aš laukiu rytojaus, bus kraujo rezultatai. O į ultragarsà maniškis nebetilpo vos vos, aparatūra nebepaskaičiavo rizikos, tai taip irgi nėra ramu... tikiuosi viskas …

As esu uzsieny ir cia jie visoms daro Prisca rizikos nustatyma, nebent atsisakai. Is pradziu atsisakiau 9sav., tada galvojau galvojau, gydytojas pakalbino, ir kazkaip ikalbino pasidaryt 12sav. Nors ultragarse viskas ok ir man 30m. Ir db rodo ta rizika 1:340. Tai skaitos lb didele. Bet man uztat priklauso NIPT cia nemokamai, kadangi ta rizika didele. Uztat ir daraus. Kitais turbut tiesiog tikeciaus kad viskas gerai, nes visgi 1:340 yra ne tiek daug jei pagalvoji, tai netikiu kad mano vaikas bus tas 1. Ypac kai ultragarse sirdute, nosyte ir visi kiti aspektai geri. Ir ta raukslyte pirmu matavimu buvo tik 1.6, bet tada jis specialiai matavo kitais kampais kol isgavo ir 2.6 karta. Ir tuos i ta Prisca irase.

1
  4. 2019.01.17 07:36 (prieš 1 mėn.)

LijaL parašė:
    As esu uzsieny ir cia jie visoms daro Prisca rizikos nustatyma, nebent atsisakai. Is pradziu atsisakiau 9sav., tada galvojau galvojau, gydytojas pakalbino, ir kazka…

Nemaža rizika, na bet tikėkimės NIPT parodys, kad viskas ok. Tas laukimas tai....

5. 2019.01.17 07:38 (prieš 1 mėn.)

Agata1 parašė:
    Nemaža rizika, na bet tikėkimės NIPT parodys, kad viskas ok. Tas laukimas tai....

Tai skaitos 30m. jau ir taip 1:650 rizika yra.. Tai ir tai nieko gero. Bet mano daktaras sake kad sonografiniai aspektai svarbesni ir pagal juos skaiciuojant ir amziu pridejus mano rizika 1:2500 pagal kita skaiciuokle. Nes i Prisca neieina nosytes, sirdutes vertinimas ultragarsu, kurie labai mazina rizika sindromu jei yra geri.

6. 2019.01.17 09:06 (prieš 1 mėn.)

LijaL parašė:
    man lygiai taip pat, nustate padidejusia, vakar parme krauja NIPT, kitos sav. gale bus rezultatai ar viskas gerai. Kaip nervus gadina.

Kiek padidejus buvo

7. 2019.01.17 09:09 (prieš 1 mėn.)

LijaL parašė:
    As esu uzsieny ir cia jie visoms daro Prisca rizikos nustatyma, nebent atsisakai. Is pradziu atsisakiau 9sav., tada galvojau galvojau, gydytojas pakalbino, ir kazka…

Nu bet ydomu man2.8 pasake norma iki3 niekas niekur nesiunte nuramino mane

8. 2019.01.17 09:20 (prieš 1 mėn.)

namyseda parašė:
    Nu bet ydomu man2.8 pasake norma iki3 niekas niekur nesiunte nuramino mane

Tai 2.6 ir yra norma. Bet kai 2.6 ir 30m. tai rizika savaime 1:650. Tada dar krauja paeme Priscai ir padidejo ta rizika 1:340. Man tyre ne del raukslytes, o tiesiog ne visoms tiria ta rizika cia, net jei tau 15m. ir nescia, tirtu visvien

9. 2019.01.17 09:54 (prieš 1 mėn.)

LijaL parašė:
    Tai 2.6 ir yra norma. Bet kai 2.6 ir 30m. tai rizika savaime 1:650. Tada dar krauja paeme Priscai ir padidejo ta rizika 1:340. Man tyre ne del raukslytes, o tiesiog…

Nu svarbu kad tikrina o man nk sake3norma tai db su tokia baime cia paskaicius nzn ka begalvoti

10. 2019.01.17 10:42 (prieš 1 mėn.)

Sveikos

As is Vilniaus, Snipiskiu. Gimdyti planuoju liepos 2d

Susiduriau su problema: dirbu iki18val, vakariaas noretusi pasportuoti, taciau niekaip nepavyksta rasti vietos, kurioje butu parankus vakarinis uzsiemimu laikas. Galbut kazkuri kazka zinot?

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras