2019 m. Liepinukai :) (Archyvas iki 2019.03.27)

1. 2019.01.18 17:57 (prieš 4 mėn.)

sim-ali parašė:
    Merginos,ar nepasitaikė taip, kad neštumo pradžioje nepykino,o po to pradėjo pykit, tiksliau šleikštulys kilti nuo bet ko? Nes prieš tai minimaliai buvo negera, da…

Man taip atsitiko, pvz. pirmom savaitėm draugavau su česnaku, dabar nėr prikliau už jo kvapą ir pan.

2. 2019.01.18 18:06 (prieš 4 mėn.)

Kaip kovojat su uzgulusia nosim??

3. 2019.01.18 18:13 (prieš 4 mėn.)

2019liepa parašė:
    Merginos, turiu klausimą toms, kurios planuojate pirkti vežimėlius. Kokius variantus svarstote? Gal turit kokių rekomendacijų? Man labai fainaa atrodo Tutis, bet ap…

Mes ziurejom mima, kosmiskai grazus jis mums, kol parduotuveje nepamateme... gal kokioj italijoj gyvenant fainutis jis, bet ne lietuvoj prie juros zaislinis jis man pasirode. Tai kolkas nusiziurejom noordi fjordi, tutis arba stoke, bet irgi ne ta zaislini, o jau su pripuciamais ratais. Dar svarstome, bet realiai neziurejome maxi cosi ir emaljunga apie siuos girdejom gerus atsiliepimus is artimuju, todel itraukti i sarasa

4. 2019.01.18 18:31 (prieš 4 mėn.)

Turiu klausima nuo kelintos savaites dingo pykinimas ir sleikstylys?

5. 2019.01.18 18:36 (prieš 4 mėn.)

Lyka parašė:
    Turiu klausima nuo kelintos savaites dingo pykinimas ir sleikstylys?

Visoms skirtingai asmeniskai gali iki galo but
    Man asmeniskai pasibaige vemimas pykinimas 14sav. O siandien vel va vemiau 🙄🙄 o dbr 15+1d

6. 2019.01.18 18:58 (prieš 4 mėn.)

Moniik parašė:
    Kviečiu į FB grupe liepinukai 2019 prisijungti kas dar nėra ten. Bus smagiau visoms laukti. O iš privačios grupės TD mane išmetė 😂😂😂

Mad man nemeta tos grupes facebooke 🙄

7. 2019.01.18 20:00 (prieš 4 mėn.)

cathja parašė:
    Kaip kovojat su uzgulusia nosim??

Man ir sloga ir nesuprantu ar cia ta neštumine ar persalimas... uzeina atrodo nieko, paskui vel staigiai blogai pasidaro. As tai naudoju “Baubukas”, vaikui juo sloga tepu, tai man sudrekina ir uzgulima pamazina. Tai vis tepu ir tepu.

1
  8. 2019.01.18 20:15 (prieš 4 mėn.)

Simona_monika parašė:
    Man ir sloga ir nesuprantu ar cia ta neštumine ar persalimas... uzeina atrodo nieko, paskui vel staigiai blogai pasidaro. As tai naudoju “Baubukas”, vaikui juo slog…

15 sav kaip tik prasideda nestumo ta sloga:)) tai normalu.

Bet, pati jau kai 3 metus esu su uzgulusia nosim. Nes pertvara kreiva. Tai ir taip kovojau su tuo. O kai nescia dar ir hormonai, tai dazniau pikta net bunu jei negaliu kvepuot laisvai.
    TAi man ne viena daktare pasake, kad galiu XymelinMethol purksti. Zinoma ne did dozem. 3x i diena
    Nes 3 metus ir esu purskius siais vaistukais nosi.
    Tai tik tai padeda

9. 2019.01.18 20:18 (prieš 4 mėn.)

Gal yra būsimų mamyčių, kurios jau jaučia vaikučių judesiukus? 😍🤗🥰

10. 2019.01.18 20:49 (prieš 4 mėn.)

manopaslaptis parašė:
    Gal yra būsimų mamyčių, kurios jau jaučia vaikučių judesiukus? 😍🤗🥰

Šià savaitę jau laiks nuo laiko tokius paspurdenimus jaučiu nors gin sakė normalu, jei tik kokià 20 sav pradėsiu jausti aiškiau, nors ir antras nėštumas bet bent kartà dienoj jau tikrai taip suspurdena stipriau

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.